Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
@Comentateiro Nie no, ja myślałem, że Ty trollujesz.
A co z innymi krajami, np. Izraelem, które mają dużo powyżej 80% zaszczepień, a liczba nowych przypadków też jest kilkukrotnie wyższa? Przecież to oczywiste, że szczepionki mają się nijak do liczby zachorowań (no chyba, że przyczynią się do utworzenia nowego szczepu), bo nie zatrzymują emisji wirusa.
A pierdoły w stylu, że niezaszczepieni zajmują łóżka zaszczepionym to można o kant dupy rozbić.
0
@macio_944 Oj tak, ładne prowo
29
@Comentateiro Plot twist: Zatrzymali Matę, bo jest niezaszczepiony.
Trollujesz czy tak serio? Podejrzewam, że to pierwsze, ale wolę się upewnić.
2
@Nano22 Czekam na wersję ze smartfonem, gdzie reklamy są o wiele bardziej uciążliwe
2
@MesQueUnClub96 Bardziej mi chodziło o to czemu mówisz, że nas to boli? Wiem, że trollujesz, ale jednak to też trzeba umieć robić, a trolling w stylu "Boli Was [... tutaj wstaw jakąś osobę]" nie pasuje do wszystkiego.
1
@MesQueUnClub96 Rozwiń temat
1
@DCHX pójdź pierwszy starcze i daj przykład młodym.
3
@macio_944 ja 150 zł, a chleb to tylko bezglutenowy, wege i 100% bio 5 kromek 15 zł.
5
@Krtg Pewnie nie. Ja mam tak z koszykówką. Nudniejszego sportu nie widziałem. Curling czy dart jest już dla mnie atrakcyjniejszy niż koszykówka.
2
@Joe_Pesci jakby co to nie jest fejk :D
5
@Joe_Pesci https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_jVjfRtqnU4XQjpsWNlId7F6wiFGN2puX.jpg
1
@joloskyy No właśnie o to chodzi. Poza tym cringe to dało się mocno czuć w pierwszym sezonie, który był zdecydowanie najsłabszy. Spróbuj przebrnąć przez ten sezon, a gwarantuję Ci, że pokochasz ten serial.
0
@robsesh Co ma wspólnego gra pozycyjna do kryzysu Barcelony?
Barcelona głównie przebywa na połowie rywala, gdzie próbuje rozmontować obronę przeciwnika, który stoi prawie całym zespołem w swoim polu karnym. Widziałeś jakiś mecz Traore? On nie jest technicznym zawodnikiem, który poradzi sobie z rywalem na małej przestrzeni. On nie zrobi różnicy przeciwko dobrze funkcjonującej i szczelnej obronie.
Oczywiście, że Barcelona teraz ma więcej okazji do kontr niż miało to jeszcze przed kilkoma laty, ale nadal są to 2-3 sytuacje na cały mecz. Tutaj jest szansa dla Adamy, który wykorzysta taką okazję i pociągnie kontrę, która zakończy się golem.
@wyrek
0
@ACRAB95 Zakładam, że wniesie niewiele, ponieważ:
- jest po prostu "słabym" piłkarzem, który został zauważony dzięki swoim warunkom fizycznym,
- nie pasuje do stylu Barcelony, a mianowicie chodzi mi o to, że on nie jest stworzony do gry pozycyjnej,
- ma tragiczne wykończenie.
Pocieszający jest natomiast fakt, że jest to tylko wypożyczenie, a pensja jest strasznie niska. Jako zapchajdziura na pół roku może być, patrząc na częste kontuzje naszych ofensywnych zawodników.
4
Cristiano Ronaldo zablokował Transfermarkt na Instagramie.
https://www.marca.com/futbol/premier-league/2022/01/27/61f2836e22601dd47d8b45f0.html
W skrócie: Cristiano jęczał do Transfermarkt na temat swojej wyceny. "Zamieściliśmy listę najbardziej cenionych zawodników w wieku 33 lat i starszych, a on wysłał nam prywatną wiadomość (DM), w której stwierdził, że jest wart dużo więcej. Wyjaśniliśmy jak działa nasza wycena, na jakich zasadach się opieramy i powiedzieliśmy mu, że spośród ludzi w twojej grupie wiekowej, jesteś zdecydowanie numerem jeden. Wysłał nam kilka uśmiechniętych emotikonek i zablokował nas".
0
@msmsms Pocieszę Cię. Nikt na tej stronie jest przekonany do transferu Traore.
Jako zapchajdziura z niskim wynagrodzeniem i na pół roku może być. Ważne, że nie ma obowiązku wykopu.
3
@Sulimo Są gorsze, np. buraczane lub grzybowe.
2
@DonAndrzejos Andrzejku, La Rambla już od godziny płonie przez ten transfer :D Poczytaj sobie, bo dużo treści niżej.
4
@kibicsportu A mi się chce śmiać z ludzi, którzy umieszczają takie właśnie wpisy, bo chcą być tymi "lojalnymi" lub "wierzącymi". Przecież hejterów Igi na tej stronie po tym lub wczorajszym meczu to można na palcach jednej ręki wymienić. Więcej widzę wpisów takich jak Twój, czyli hejtujących hejterów niż rzeczywistych hejterów Igi Świątek.
10
@matirix20 Busquets chyba, ale mogę się mylić
1
@adi7adi8 "być może kilku januszy sobie odpuści kolejne mecze" i co w tym pozytywnego?
3
@SamuraJack i ma dużego bica posmarowanego olejkiem
1
@Tridente2015 Tak. Tak samo z opóźnieniem znikają mi powiadomienia o tym, że ktoś odpowiedział na mój komentarz.
1
@eydeem to się nazywa skupienie
6
@AmigoBlancos "Umów się dotrzymuje, nawet jeśli są niekorzystne dla miasta, ale ja dostałem w łapę" :D
0
@deyna2018 słyszałem, że to jest rok nauki na cały etat lub 2-3 lata nauki po godzinach
3
Co byście zrobili na jego miejscu?
https://v.redd.it/05wmzhvq15e81/DASH_1080.mp4
4
[Alfredo Martinez] Joan Laporta podjął decyzję o wprowadzeniu limitu płac dla nowych zawodników, którzy przyjdą do Barcelony po 30 czerwca. Ten stały limit będzie wynosił 10 milionów euro netto. Ktokolwiek będzie chciał przyjść do Barcelony, będzie musiał się do niego dostosować.
Jeśli to prawda to jest to bardzo dobra decyzja. Ciekawe w takim razie co z potencjalnym transferem Haalanda.
3
@Rewolucja123 Użytkownicy VIP mieli dostęp już po godzinie. Zachęcam do zakupu.
0
@DamianBarcaCule Widzę, że jesteś z Wielunia. Głosowałeś na obecnego burmistrza?