Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@DonAndrzejos Tylko w pakiecie z Haalandem.
2
@koziar W sumie drugi najlepszy wynik. Potwierdza to tylko, że mamy/mieliśmy ogromne szczęście móc oglądać dwóch najlepszych piłkarzy w historii. Rywalizacja Mbappe - Haaland raczej nie zastąpi nam pojedynku Leo z Ronaldo.
6
Najlepsi strzelcy danej dekady po II WŚ. No przyznam się szczerze, że jak fan Henry'ego nie wiedziałem, że nastukał najwięcej goli w latach 2000-2009.
Oczywiście Messi zdeklasował rywali.
https://preview.redd.it/kudj5sno5hc81.jpg?width=960&crop=smart&auto=webp&s=772aead51953d72441022706f31aaf6fca28bce5
W obecnej dekadzie prezentuje się to następująco:
Haaland: 78 goli(7 rzutów karnych)
Mbappe: 72 gole (12 rzutów karnych)
Messi: 60 goli (12 rzutów karnych)
Lewandowski : 107 goli (17 rzutów karnych)
Ronaldo: 75 goli (21 rzutów karnych)
Harry Kane: 52 gole (7 rzutów karnych)
2
@TheNekro94 Nie pierwszy i nie ostatni spam na tej stronie, więc luzik.
32
Leo kolonizator
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/01/normal/kS5z22IDG7vSbyITGf6lkrKT55AW9Obv.jpg
14
Te ultimatum to już chyba z 10 raz mu dają. Ciekawe czy coś z tego wyniknie. Pewnie jutro przeczytamy informacje, że Dembele chce zostać, ale Barcelona jest za biedna i tyle.
1
@Blanco16 Przecież na razie on tylko strzelił gola na pustaka. Nic takiego wybitnego w tym meczu nie pokazał. Nie wiem skąd ta podnieta.
1
@Kidd @osa91 a gdzie ja napisałem, że to głównie czy tylko żydzi wydawali żydów? Nie dorabiajcie sobie do mojego komentarza.
@magister97r oczywiście, że nie :) nigdzie tak nie napisałem
2
@CuleNaZawsze1899 rychu peja parufka
3
@Ojciec5tkidzieci Świetne zakończenie "trylogii", bo pamiętam, że na tym filmie miała zakończyć się przygoda Jack'a Sparrow'a.
@Joe_Pesci zazdroszczę. Pierwsze trzy filmy są fenomenalne, bardzo przyjemnie się ogląda, znakomita rola Depp'a, a wszystko okraszone epicką muzyką. Czwarta część jest "odrobinę" gorsza, ale także się przyjemnie oglądało. Piąta część, czyli "Zemsta Salazara" jest według mnie najgorsza.
5
@Mr8lack Żydzi wydawali żydów. Wielu z nich współpracowało z Niemcami żeby chronić swoje tyłki. a także dla pieniędzy. Przecież to nie była taka prosta sprawa rozpoznać żyda. Książkowy wygląd miała tylko garstka z nich, więc Niemcy starali się odszukać semitów poprzez dokumenty. Problem w tym, że wielu księży pomagało tym ludziom i fałszowało, np. świadectwa chrztu. A kto mógł pomóc nazistom w szukaniu żydów jak nie sami żydzi? Znali społeczność pewnie od wielu lat, obracali się wokół tych ludzi, pewnie mieli tam swoich przyjaciół czy znajomych, a i tak ich wydawali.
Najsłynniejszy przykład to Stella Kübler - liczbę zadenuncjowanych przez nią Żydów szacuje się na 600 do 3000. Po wojnie została aresztowana przez NKWD i skazana przez Radziecki Trybunał Wojskowy na 10 lat obozu, które odbyła w obozach i więzieniach na terenie NRD. Po zwolnieniu osiadła w Berlinie Zachodnim, gdzie była ponownie sądzona, ale ze względu na odbycie kary w rosyjskim obozie nie odbywała zasądzonej kary. Zmarła śmiercią samobójczą w 1994.
Co do samej Anne Frank to czytałem jej Dziennik i polecam każdemu. Świetna pozycja, która pozwala spojrzeć na świat z perspektywy 13-letniej dziewczynki, która zaczęła dojrzewać i zawsze wypowiadała się optymistycznie, nie bacząc na gówno w jakimś się znalazła.
3
@tbas czekają na rozkaz do rozpoczęcia szturmu, a potem od razu blitzkrieg na Polskę niczym Rohirrimowie na Polach Pelennoru
6
Tymczasem w supermarkecie w Singapurze 2022 rok
https://preview.redd.it/ri7id1h9ahc81.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=9659f5004a395739e587ad363542f24a56806afc
GOAT, Messi i Iniesta
4
Ale Sarri dostał na twarz
https://x.com/i/status/1483512135783260164
0
@Rewolucja123 A kibice to oglądają po kilka spotkań tygodniowo i są całkowicie obiektywni rozumiem?
Głosowania pokazały też, że dziennikarze, którzy interesują się tym sportem, śledzą aktualności i po prostu mają ogromną wiedzę to też głosują kierując się sympatią.
1
@arasz1819 do grypy i dlatego kolega @michal26 ma rację, że mogli mówić, że "lepsze to niż nic", bo szczepionka przeciw grypie to w sumie jest potrzebna dla niewielkiej grupy ludzi.
1
@arasz1819 "to jest zwykła szczepionka jak każda inna", ale to nie jest prawda, bo inne szczepionki dają odporność nawet na kilkadziesiąt lat.
4
Dokładnie dwa lata temu Erling Haaland zadebiutował w barwach BvB
8
@Deviler Czyli jeszcze godzinę czy tam trzy godziny temu jak się udzielałeś na ten temat to można było o tym pisać, a teraz już czas minął?
Niektórzy dopiero się zalogowali i chcą wyrazić swoją opinię.
64
Adios Dembele. Gdyby był szczęśliwy i chciałby zostać to wykonałby jakiś ruch ze swojej strony. Zamiast tego żąda horrendalnych pieniędzy dla siebie oraz dla swojego agenta.
1
@Kgorecki2500 Idąc tym tokiem myślenia to trzeba zdymisjonować cały rząd. Przecież to nie jest takie proste.
1
@Kgorecki2500 Nikt się go nie słucha, bo jest odklejeńcem.
@SelloutCrowd w radiu RMF bodajże się wypowiedział, że zwolniłby niezaszczepionych pracowników
2
@Mow_mi_Douglas Kto go usprawiedliwia? Bo ja przewinąłem trochę strony w dół i widzę same krytyczne opinie odnośnie głosów Messiego. Pokaż mi te "sporo" opinii ludzi, którzy go usprawiedliwiają.
2
Ależ bramka we wczorajszym spotkaniu SV Waldhof Mannheim - Borussia Dortmund II. Pięknie zakręcona piłka, wiatr na pewno też pomógł.
https://v.redd.it/liivaqhmlbc81/DASH_720.mp4
0
@BART97 Widzę, że w końcu zaczynasz pisać z sensem.
2
@TR3YWAY a co można sądzić? Chora psychicznie mówiąc delikatnie
1
@mekston Chociażby żeby chronić swoich rodziców czy dziadków.
Naturalną reakcją człowieka jest to, że jak się mu coś narzuca to on się przed tym broni. Ile osób przeszło covida bezobjawowo, a w mediach trąbią o tym jaki to ten wirus nie jest groźny to ludzie mają gdzieś to co mówią media.
1
@mekston Mówić wprost, że po szczepieniu wystąpi ogólne osłabienie organizmu, gorączka czy bóle ciała. Mówić, że covid jest groźny dla osób starszych z chorobami współistniejącymi, a nie dla każdego tak samo. Nie robić cyrków z maseczkami. Być szczerym. Nakłamali tak, że duża grupa ludzi czuje się oszukana i nie będą się szczepić na pohybel.
0
@Kitek1640 minuta i do domu się zwijam
6
@Peszko07 Piękna to była kampania. Wymyślona loteria szczepionkowa, za którą nagrody się rozpłynęły. Wciskanie młodym ludziom, że szczepionki nie mają żadnych skutków ubocznych, a większość ludzi przez 1-2 dni miała gorączkę czy obolałe ciało, więc automatycznie myślą, że telewizja kłamie. Mówienie młodym ludziom, że covid jest bardzo groźny, gdzie zdecydowana większość przechodziła go bezobjawowo, a ponad 90% śmiertelnych przypadków to starzy ludzie, którzy mieli choroby współistniejące. Straszenie, że jak się nie zaszczepi to straci się przywileje typu podróż do innego kraju czy wejście do restauracji.
Kampania stworzona z samych kłamstw, więc nic dziwnego, że młodzi ludzie czują opór przed szczepionką, bo czują się oszukani. To jest naturalny odruch każdego człowieka. Do tego dochodzi manipulacja statystykami zgonów czy zajętych łóżek.
Mogli być szczerzy, mówić jak jest naprawdę to jestem pewny, że poziom zaszczepienia byłby zdecydowanie wyższy.