5

Ben White - "Obserwuję siebie z powodów analitycznych. Być może oglądam Anglię, ale zawsze jestem zajęty robieniem czegoś. Nie usiadłbym po prostu i obejrzał mecz. Nigdy nie oglądałem piłki nożnej, kiedy byłem młodszy. Teraz nadal tego nie robię. Po prostu kochałem tę grę, zawsze w nią grałem, nigdy nie oglądałem".

Gareth Bale - "Tak naprawdę nie oglądam zbyt wiele piłki nożnej. Wolałbym raczej oglądać golfa, aby być szczerym".

Carlos Tevez - "Nie lubię piłki nożnej, nigdy nie byłem jej fanem, po prostu lubię grać i mieć piłkę przy nodze. Jeśli Barcelona i Real Madryt grają ze sobą, ale na innym kanale jest turniej golfowy, to zamiast tego wybiorę oglądanie golfa. Nie oglądam w telewizji żadnej piłki nożnej".

ter Stegen - "Ludzie śmieją się, gdy mówię im, że nie mam pojęcia o piłce nożnej.
Nie oglądam zbyt wiele piłki nożnej, z wyjątkiem sytuacji, gdy są dobre mecze lub gdy jestem szczególnie zainteresowany jednym z nich, ponieważ mam związek lub przyjaciela. Czasami pytają mnie o nazwisko zawodnika, a ja nie mam pojęcia".

Carlos Vela - "Będę z wami szczery. Prawda jest taka, że nigdy nie byłem takim pasjonatem piłki nożnej, żeby powiedzieć: 'Jestem fanem Realu Madryt lub tej drużyny i będę stał z nimi do śmierci'. Lubię grać, ale po zakończeniu meczu piłka nożna jest dla mnie skończona i możecie ze mną rozmawiać o czymkolwiek, co nie jest piłką nożną, ponieważ nie czułbym się komfortowo robiąc to lub nie lubiłbym tego robić".

@Hubsao

2

@KrychaFCB "dzban" XD Niektórzy traktują to jak zwykłą pracę. Są piłkarze, którzy w życiu żadnego meczu piłkarskiego nie obejrzeli.

0

@AnnaMarianna młodsza o 40 lat, starsza o 20 lat

2

@TheNekro94 "W styczniu 2022 podczas konferencji Najman przedstawił Andrzeja Zielińskiego, ps. Słowik, jako nowego szefa swojej federacji MMA-VIP, publicznie ogłaszając początek współpracy z byłym gangsterem. Decyzja wywołała kontrowersje medialne i tym samym wątpliwości sponsorów co do dalszego finansowania działalności federacji. W konsekwencji miasto Kielce wycofało się z organizacji gali MMA-VIP 4, która miała odbyć się w tym mieście 25 lutego 2022"

0

Według prognoz mkweather.com między 19 a 24 stycznia czeka nas szczyt zimy w centralnej Europie z szansą nawet na -30 st. C w górach i -20 st. C na nizinach.

Może spaść nawet kilkanaście centymetrów śniegu na dobę.

No ciekawe, ciekawe jak to będzie.

82

Magia. Znamy przyczynę dobrej gry Luuka de Jonga
https://zapodaj.net/240009187362d.jpg.html

8

@TrzecieOko "Anna Lewandowska odsłoniła ciało. Zobacz ile"
"Pośladki Rozenek-Majdan wywołały burzę"

Przecież te onety, wp to w 90% clickbaity i artykuły rodem z pudelka.

0

@Ptasior po co pić ZERO? :D

0

@Norkusik No jak to nie. Jak nie zmieszczę się w limicie ulgi dla klasy średniej to będę musiał oddawać.

0

Ktoś już ogarnął kiedy się opłaca te PIT-2 składać?

1

@CZaras Film odbiega od książki, bo byłby za długi :D Teraz trwa już ponad 3 godziny. Natomiast w serialu nie ma tego ograniczenia.

6

@Sulimo A ja mam nadzieję, że nie będzie scen seksu ani na siłę wpychanej poprawności politycznej.

2

@DaPidejpi Bo Sauron był zbyt dumny i pyszny żeby przejmować się jakimiś niziołkami. Poza tym moc Pierścienia oddziaływała bardziej na powiernika im był on silniejszy, a jak wiadomo hobbici zbyt silnymi istotami nie byli. Dodatkowo Sauron nie spodziewał się, że wolne ludy chcą zniszczyć Pierścień. Raczej spodziewał się, że będą chcieli użyć mocy Pierścienia przeciwko niemu. Wiedział, że powstała Drużyna Pierścienia, ale nie wiedział jaki jest jej cel.

1

@Firestone A obiadki klubowe? 3 lata darmowych obiadów więcej

0

@Michu30 Nikt go nie kupi. Jedynie w grę może wejść wypożyczenie.

0

@Firestone Gracies BigSam

1

Umtiti porobił ich jak dzieci. Koleś siedzi sobie od kilku lat na trybunach,ławce lub u szamana, a jak gra to jest jednym z najgorszych. Popija sobie drineczki w cieplutkiej Barcelonie, o hajs nie musi się martwić. Żyć nie umierać.

0

@tomek8756 A ktoś w ogóle będzie chciał przejąć ten cały syf?

0

@Medium Bez sensu. Można tak w sumie o wszystkim napisać, np. "Fani piłki nożnej, gdy jakiś koleś kopie piłkę, a potem następny koleś i tak przez 90 minut".

0

@MesQueUnClub08 Wygląd (przede wszystkim twarz), a jeśli coś na poważnie to charakter. W dłuższej perspektywie to charakter jest o wiele ważniejszy niż wygląd. Nie wytrzymałbym z jakąś tępą laską nawet gdyby była to modelka 10/10.

0

@msmsms United to chyba jeszcze gorsze transfery porobił niż Barcelona, a u Artety w końcu zaczynają się zazębiać te trybiki.
@KrystianR oj to prawda, że jako kibice Barcelony byliśmy zbyt bardzo rozpieszczeni. Messi mówił, że dopiero po jakimś czasie zostaną docenione zwycięstwa w lidze.

0

@Bobo25 z Internetu :):):)

5

Atletico Madryt ma zaledwie 1 pkt przewagi nad FC Barceloną w lidze.

Jeden z tych klubów przeżywa największy kryzys od dekad, drugi miał pewnie kroczyć po obronę mistrzostwa Hiszpanii.

16

No i gitara basowa

3

@tbas tylko że nawet zwolennicy Konfy nie biorą Korwina na poważnie. Oni się modlą o to żeby on się nie odzywał.

4

@Encore Po prostu Juve jest w kryzysie, a inaczej mówiąc Ronaldo pociągnął ten klub na dno. To nie tak, że poziom ligi wzrósł, bo włoskie kluby nadal nic nie grają w Europie.

0

@Colon Zgadzam się :) Jeśli nie oglądałeś to zachęcam

2

@Przemek2323 Ja tylko jestem ciekaw czy opozycja jest aż tak bardzo słaba, czy po prostu bardzo mądra i specjalnie robią te błędy wizerunkowe, bo nie chcą przejąć tego syfu po pisie. Jak myślisz?

1

"F is for Family", a polski tytuł "Nie ma jak w rodzinie" to świetny 5-cio sezonowy serial animowany dla dorosłych. Polecam każdemu. Specyficzny humor, ale mi oraz narzeczonej przypadł do gustu. Nie ma poprawności politycznej, mnóstwo przekleństw oraz świetna czołówka (link:


Serial jest dostępny na Netflixie. Można śmiało oglądać z dubbingiem, bo jest bardzo dobry.

Poniżej opis serialu z filmweb:
""Nie ma jak w rodzinie" to serial stworzony przez komika Billa Burra i zdobywcę Emmy Michaela Price'a, który przenosi widzów w lata 70. Ta dekada to czas, w którym takie rzeczy jak poprawność polityczna, ciągła kontrola rodzicielska i zakazy palenia w pomieszczeniach nie tylko nie były normą, ale w ogóle nie przychodziły nikomu do głowy".

3

@PatrychoO Król Lew? Wersja animowana o wiele lepsza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?