1

@Ojciec5tkidzieci też nie znam XD

3

@mercurial2000 ale oni plakatów LGBT zakazali drukować, a Korwin chce zabijać socjalistów :(
Aaa i najważniejsze, że szczempić się nie chcom

7

@marcin62 nie znam typa, w ogóle nie znam tych teamów i ekip, ale patrzę z ciekawości na jego zdjęcie i jaka to jest gruba, ruda świnia

8

@Meesc Tak przebadane są te szczepionki, że Pfizer chce utajnić badania na następne 75 lat.
A co do Twojego linku to może dlatego, że w Polsce umrzesz na byle co, ale miałeś wynik pozytywny to Ci przybijają covida? A z resztą nie chce mi się z Tobą kłócić ani z żadnym innym użytkownikiem po raz setny o to samo.
Chcesz to się szczep, nie chcesz to się nie szczep. Ja się zaszczepiłem, ale absolutnie nie zamierzam zmuszać nikogo żeby robił to samo.

Tutaj masz link: https://www.wionews.com/world/fact-check-documents-claiming-pfizer-vaccine-led-to-adverse-effects-are-false-436459

A tymczasem idę wykorzystać wolny dzień i radzę Tobie zrobić to samo. Miłego dnia :)

24

@Meesc A pokażesz ich wpisy gdzie straszyli ludzi? Raczej pokazywali jak nasz rząd kłamał w sprawie szczepionek czy obostrzeń oraz nie chcieli żeby paszport covidowy był przepustką do wolności.

1

@Kamilos84 Kopia "Terminalu" z Hanks'em?

6

Brawo Alcoyano!

0

A pamiętam, że było spore grono osób z kolegą @Janiama (chyba) na czele, które chciały Piątka do Barcelony.

0

I to mi się podoba w Łuninie. Jest pressing, nie ma do kogo to wypierdzieli jak najdalej, a nie jak MAtS czy Neto, którzy usilnie próbują rozgrywać, a potem piłka albo w aut, albo do przeciwnika.

0

@PolskiBarcelonista10 100% Mingueza. Koleś jest w pierwszym zespole tylko dzięki kontuzjom kolegów

2

Dzisiaj najlepszy na boisku Busquets. Zgodzicie się ze mną?

0

@Bobrowik bo nie jest zaszczepiony

19

Zwycięstwo bez dogrywki i chyba tylko o to chodziło. Zapomnieć i szykować się do kolejnego meczu.

3

Jan Urban? TOP.

0

Dać mu ile chce. CRACK. LEGENDA. DEMBELE.

0

Moim zdaniem Mingueza jest dużo gorszy od Puiga, a tego drugiego nie trawiłem od samego początku.

1

@Comentateiro Rebeca Linares

1

@tomek8756 tak zawsze jest z serialami hbo

12

@Kusco15 Fake newy? Ok. A kto tutaj na La Rambli codziennie wrzuca manipulacje dotyczące Konfederacji? No Ty. Usuńmy więc portal fcbarca.com, bo @Kusco15 manipuluje informacjami.
@nowy19pl No dobrze, więc powiedz mi jaka byłaby Twoja reakcja gdyby regulamin zakazywał rejestracji osobom czarnoskórym?

3

@nowy19pl Jaka analogia z dupy? Według Ciebie wolny rynek to możliwość robienia tego, co nam się żywnie podoba.

36

@kel Powtórzę jeszcze raz, a co byś powiedział gdyby facebook zakazał rejestracji osobom czarnoskórym czy kobietom? Też wolny rynek czy tutaj już dyskryminacja?

23

Żadne się nie pojawiają, a on jeszcze powiedział, że do topowego klubu chce trafić XD

7

@Amigo_Blanco "I to wolny rynek tę Konfederację zweryfikował", no raczej nowoczesny świat, gdzie na każdym kroku i każdym słowem możesz kogoś urazić.
Z Twojej wypowiedzi wywnioskowałem, że jesteś zadowolony z decyzji facebooka.

14

@Amigo_Blanco Ciekawe co byś powiedział gdyby facebook zakazał rejestracji osobom czarnoskórym albo kobietom? :D Dalej byś śpiewał o wolnym rynku?

2

@Sau_Ron Manu Trigueros, Dani Parejo, Vincente Iborra

0

@tomek8756 już :D

1

1

Prawdopodobnie Mendy został przeniesiony do jednego z najbardziej brutalnych więzień w kraju: "Każdej nocy będą wykrzykiwać jego imię", w więzieniu jest wielu kibiców Manchesteru United.

https://www.record.pt/internacional/paises/inglaterra/detalhe/mendy-transferido-para-uma-das-prisoes-mais-violentas-do-pais-vao-gritar-o-nome-dele-todas-as-noites?ref=HP_DestaquesPrincipais

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ChampionLW A Ciebie dzisiaj można spotkać na ulicy? Protestujesz przeciwko nowemu ładowi czy rządowi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?