Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Marik1234 Zgadzam się, że co kobieta to będzie inna reakcja na takie określenie oraz zgadzam się, że wygląd tej kobiety nie może wpływać na to czy powinno być jej szkoda, czy też nie. Nie można za to popadać w paranoję i nazywać wszystkiego "obrzydliwym" lub nietolerancyjnym zachowaniem, bo naprawdę niedługo już niczego nie będzie można powiedzieć, napisać.
A do Twojego avatara nic nie mam, bo nie uraża (przynajmniej według mnie) on niczyich uczuć, tak samo jak określenie "apetyczna" nie powinno urażać żadnej normalnej kobiety. Chciałem Ci po prostu pokazać, że w tych czasach można się wszystkiego uczepić.
3
@Marik1234 A mógłbyś powiedzieć co jest obrzydliwego w powiedzeniu, że jakaś kobieta jest "apetyczna"?
6
@Marik1234 No to traktuj dobrze otyłych, a nie się śmiejesz z nich poprzez swój obrzydliwy avatar.
4
@Marik1234 Jaki obrońca się znalazł. Kolega @daniel32778 na pewno nie miał niczego złego na myśli, ale samiec alfa @Marik1234 musi bronić honoru kobiety, bo "kobietę będziesz atakował"? I tak będzie wyglądał niedługo ten świat, o ile już nie wygląda, że nie będzie można niczego powiedzieć, bo ktoś się zawsze będzie czuł urażony. Mnie razi Twój avatar, więc zmień go, bo śmiejesz się z ludzi otyłych.
4
@Marik1234 Co jest niby obrzydliwego? xD
12
@daniel32778 A gdyby była brzydka to już by Ci nie było jej szkoda? :D
4
@mateusz1989VeB Sousa zgłosił xD
2
Teraz patrzę, że jutub ściągnął materiał o Sousie, który Ćwiąkała nagrał po portugalsku
0
Zawody o mistrzostwo Polski seniorów w łyżwiarstwie figurowym odbywały się w dniach 16-18 grudnia w słowackiej Nowej Wsi Spiskiej. Rywalizację zdominowali łyżwiarze MKS Axel Toruń, którzy triumfowali zarówno wśród solistów, solistek oraz par tanecznych. Jedynie konkurencję par sportowych wygrali przedstawiciele klubu ŁKS Soła Oświęcim.
Łącznie zawodnicy klubu z Torunia wywalczyli osiem medali podczas imprezy mistrzowskiej. Prezes MKS Axel Toruń Marek Kaliszek w swoim wpisie na Facebooku stwierdził, że organizatorzy mogli poprzestać na wręczeniu krążków medalistom MP. (...) Zawodnicy czują się upokorzeni, nie chcą o tym rozmawiać bo jest im po prostu wstyd. Lepiej było dać tylko medal - pisze Kaliszek.
Co otrzymali jego podopieczni, że o sprawie usłyszała cała Polska? (pisownia oryginalna - przyp. red.) - Mistrzyni Polski Seniorów w konkurencji kobiet Ekaterina Kurakova dostała w nagrodę rajstopy w rozmiarze 10-12 lat. Natalia Kaliszek, Mistrzyni Polski w konkurencji par tanecznych również rajstopy, ale w rozmiarze X-XL. Mistrz Polski w tej samej konkurencji, partner Natalii, Maksym Spodyriev otrzymał ochraniacze na łyżwy, Wice Mistrzowie Polski w tej samej konkurencji również ochraniacze. Ich trenerzy nic, może to i lepiej, że o nich nikt w PZŁF nie pomyślał, boję się też pomyśleć, co mogliby dostać - donosi prezes klubu z Torunia.
Ale wstyd...
6
Kobieta zwolniona za brak szczepienia zostaje przywrócona do pracy
Tłumaczenie: Prawdziwa historia. 15 Listopada zostałam zwolniona z pracy jako pielęgniarka, gdyż nie miałam szczepionki na COVID. W ten weekend 18 Grudnia skontaktowały się ze mną kadry: pytają czy mogę pracować w ten weekend aż do Świąt i Nowego Roku - nie ma kto robić.
źródło: wypok (https://www.bitchute.com/video/GMcrG0poS8Mh/)
7
Ależ wytrenowany stały fragment gry
https://v.redd.it/qgs2frkp5i881/DASH_480.mp4
0
@Kusco15 Dobrze, że w końcu się go pozbywamy. Był kontuzjowany przez połowę spotkań, w których mógł grać dla Barcy, a teraz oczekuje, że będzie więcej zarabiał? Zbyt duże ryzyko wiąże się z przedłużeniem z nim umowy, nie mówiąc nawet o jego warunkach finansowych. Zobaczymy kto się zgodzi na tak wysokie wymagania.
Dla przypomnienia, koleś strzelił 18 goli w La Liga w ciągu 4,5 sezonu XD
0
Najlepszy kawałek jaki słyszałem w życiu
https://soundcloud.com/mc-grzesio/artysta-nieznany-we-mnie-nie
1
@clyde - gdzie jest k***a moje 300 baniek, słyszysz? Gdzie jest kur...
- są ważniejsze rzeczy w życiu niż twoje trzysta baniek
- na przykład sześćset baniek
0
@joloskyy EDIT: A nie zwolnili go dlatego, że kręcił z Realem?
2
Czy Holendrzy też robili takie wyrzuty Koemanowi? Czy Hiszpanie też tak bardzo hejtowali Lopetegui'ego? Pytam poważnie, bo nie pamiętam, a teraz Sousa to jest traktowany jak zdrajca narodu polskiego. Czy tylko mnie nie boli jego decyzja?
3
@Maciek98 Odezwał się ekspert. A nie rozumiesz, że jest ryzyko, że przedłużymy umowę, wysoka pensja zostanie, a on znowu się połamie i nikt go nie weźmie? Lub złapie na chwilę formę, zostawimy go na wakacje, a po okienku znowu się połamie. Miał swoją szansę, zmarnował, pożegnać.
0
@NaFazieHitman Niech on już nie sra żarem, spokojna jego rozczochrana
0
Nowy Rok
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1640775699WoTqfMcVqbaybFEWSXoAed.jpg
Wyjaśnienie:
Jan Paweł DRUGI
ziobro ZERO
"Nic śmiesznego" DRUGI -
F1 chyba nie muszę tłumaczyć
5
Bardzo dobrze, że Dembele odchodzi. Był bardzo nieregularny, często kontuzjowany, sprawiał problemy wychowawcze, a do tego schodzimy z wysokiej pensji. Jedyne czego żałuję to to, że odchodzi za darmo, ale i tak bywa. Adios Dembele. Mam nadzieję, że wygrasz Złotą Piłkę tak jak Ci wmawiają agenci xD
3
Jedynym piłkarzem, który wziął udział w ślubie Dembele był Dayot Upamecano
0
@Rust_Cohle
mój ulubiony gol w historii piłki nożnej
1
@socha No nie wiem, jak ja po 3 piwach już mam w głowie szumy, a pewnie po 8 piwach wypitych w kilka godzin zasnąłbym, ale najpierw wysikał z 8 litrów
4
@Comentateiro zaskoczyłeś mnie, ponieważ po przeczytaniu pierwszego akapitu sądziłem, że będziesz im kibicował w tej decyzji. Mile zaskoczenie
0
@WaFenPrG niektóre przedsiębiorstwa płacą 8 razy więcej
2
U mnie w firmie opłaty za gaz z 250 tys. podskoczą do 1,25 mln :) Brawa dla pisu
5
@kaamil1910 I problem rozwiązany, bo Polska nie ma kompetentnej władzy :D
0
@draxidox Dam 1000 zł i ten bezcenny argentyński kaktus, a tak serio to chyba warto sprzedać, bo rzeczywiście auto się marnuje.
1
@kryhaa No w któryś weekend w roku to na pewno znajdziesz czas, ale rozumiem Cię. Przez wiele lat chodziłem na imprezy sylwestrowe, wybierałem sobie jakieś cele na nowy rok, ale od kilku lat spędzam je na spokojnie i traktuję to jako zwykły dzień. Jakoś lepiej mi się żyje, ale rozumiem, że niektórzy lubią sobie ostro poimprezować i nie hejtuję.
17
@kryhaa "To idealna okazja do spotkania się że znajomymi", a czym się różni od zwykłego piątku czy soboty? Wtedy też się można spotkać ze znajomymi.