3

Te PSG to jest cienkie jak siki pająka. Messi mógł sobie pykać z takimi crackami jak Gavi czy Luuk de Jong, z musi użerać się z Icardim czy drewniakiem Wijnaldumem

1

@PatrychoO No ja jestem właśnie w trakcie, ale przyznam, że ten proces trwa kilka miesięcy :D Praktycznie każdy film widziałem pierwszy raz, więc fajnie było odkrywać po raz pierwszy tych bohaterów i uniwersum

1

@PatrychoO @Mordzia97 @lukaszbarca15 Na pewno obejrzę, ale wszystko w swoim czasie. Teraz Ant-Man and the Wasp, potem Captain Marvel, a na koniec Endgame i biorę się za Far From Home.
Logana też obejrzałem i podobał mi się, ale czegoś mi w tym filmie brakowało jednak.

3

Właśnie obejrzałem pierwszy raz Infinity War. Rewelacyjne kino. Nigdy bym się nie spodziewał, że aż tak się wkręcę w film o superbohaterach. Zdecydowanie najlepszy film z MCU obok Strażników Galaktyki i Thor: Ragnarok.

0

@Colon le Umtiti xD

9

@Cariones jeszcze Chorwat - Umtitić

10

@Kgorecki2500 Dla City? Jak najbardziej

2

"Strzelić gola w finale Ligi Mistrzów, a potem decydującego gola dla Polski w meczu pucharowym na Mundialu. To są moje marzenia" - Robert Lewandowski

Mam nadzieję, że uda mu się spełnić oba.

0

@cules100pro Z tego co zauważyłem to kibice Realu cieszą się z tego ruchu Barcelony. Nie dlatego, że zwiększy to konkurencję oraz atrakcyjność ligi, a po prostu myślą, że spłukana Blaugrana wydaje kilkadziesiąt milionów na średniego gracza.

0

@PIWOSZ89 Luuk de Jong 188 cm, 86 kg xD Pościgał się? O główkę powalczył?

0

Czy jesteś zwolennikiem transferu Ferrana Torresa do Barcelony?
https://strawpoll.com/4bgr49zga

0

@DaPidejpi nie strasz ludzi xD

0

@TaciqQ dziękuję o Twoją opinię, o którą pytali wszyscy

0

@ElKamil Odpowiadając na Twoje poprzednie oraz przyszłe pytania (bo chyba tylko to potrafisz robić grając na kartofliskach).
Widziałem więcej niż jeden mecz.
Grałem w piłkę amatorsko.
Cały czas gram w piłkę amatorsko.
Jestem sędzią piłkarskim.

Nie jestem zdziwiony zachowaniem Alby, a po prostu pokazuję swoją dezaprobatę. Ktoś kogoś nazwie "murzynem", bo chce go sprowokować to mam też przyklaskiwać, bo to jest częścią tej gry? Eliminujmy takie zachowania, a Ty czytaj ze zrozumieniem.

1



Szkoda, że Carles nie zaczął się teatralnie tarzać po ziemi żeby przeciwnik dostał kartkę, a nawet i zawieszenie. Ciekawe co zrobiłby Alba na miejscu Puyola. Takich zawodników się szanuje i broni, a nie Jordiego, który cyrki odstawia.

2

@ElKamil A to, że takich sytuacji jest multum znaczy, że ja mam to tolerować? Jestem sędzią piłkarskim i jak widzę takie coś to od razu prowokator dostaje karteczkę, a ten co dał się sprowokować następną.
Naprawdę uważasz, że takie zagrania są okej i powinny mieć miejsce w każdym meczu? To jest mecz piłki nożnej, a nie cyrk.

Takie zachowania szanuję:



A nie błazenadę, którą wczoraj zafundowali Alba i Kounde.

5

@ElKamil Wiem, że Kounde wyleciałby z boiska. Nie toleruję takiego "cwaniactwa" boiskowego. Co innego urywanie cennych sekund, a co innego prowokacyjne podskakiwanie, a następnie teatralne udawanie bólu.

4

@ElKamil A zapewne gdyby było na odwrót i to Alba rzuciłby w Kounde, który by się słaniał po boisku to byłby tutaj hejt na Francuza. Alba się zbłaźnił i tyle. Kounde wcale nie lepszy. Takich sytuacji nie powinno być na boisku.

2

- Gratuluję Lauren i jej zespołowi znakomitej pracy. Adaptowanie moich książek nie jest łatwym zadaniem. Obejrzałem z wielką radością i mam nadzieję na jeszcze bardziej epicki trzeci sezon - Andrzej Sapkowski

@Kgorecki2500 co o tym sądzisz?

0

@arasz1819 czyli można usprawiedliwić Albę, bo tak każdy by według Ciebie zrobił, ok

1

@arasz1819 Prawda jest taka, że obydwaj się zbłaźnili. Nie bronię tutaj Kounde, bo czerwona zasłużona, ale Alba jednak się bardziej zbłaźnił. Ruszył na przeciwnika barem, odbił się od niego, dostał piłką w twarz, a potem się zwijał z bólu jakby mu Francuz z łokcia pojechał.

9

Tego dnia, 2012 roku, Lionel Messi ustanowił rekord świata pod względem liczby goli strzelonych w roku kalendarzowym. Rekord, który prawdopodobnie przetrwa wiele, wiele lat.
Mecze - 69
Gole - 91
Asysty - 22

43

Coutinho według Transfermarktu wart 20 mln. Spadek o 130 mln w przeciągu 3 lat. Najgorszy transfer w historii klubu, a tak się nim jarałem jak tutaj przychodził.

1

@Khajio Bo pewnie informacja oparta na statystykach sprzed meczu z Sevillą

5

@xVENUMx Są uzależnieni od dwóch zawodników słabiaki, a u nas wszyscy strzelają. Od napastników po obrońców. Nawet mi ich nie żal.

42

A żółtej kartki za to brak... parodia

4

Ile spożywanie alkoholu zabija ludzi rocznie?

Szacuje, że każdego roku alkohol zabija trzy miliony ludzi na całym świecie. Ponad trzy czwarte tych zgonów dotyczy mężczyzn. Alkohol jest przyczyną 5,3% wszystkich zgonów rocznie. Około 1 na 20 zgonów na świecie jest wynikiem choroby związanej z alkoholem - głównie choroby wątroby oraz zaburzenia neuropsychiatryczne, urazu, wypadku, morderstwa lub samobójstwa.

Według danych na całym świecie 237 milionów mężczyzn i 46 milionów kobiet cierpi na zaburzenia związane z używaniem alkoholu, przy czym najczęstsze występowanie wśród mężczyzn i kobiet występuje w regionie europejskim (14,8% i 3,5%), a także w regionie obu Ameryk (11,5% i 5,1%). Zaburzenia związane z używaniem alkoholu są częstsze w krajach o wysokich dochodach.

Szacuje się, że aktualnie pije 2,3 miliarda ludzi.

źródło: FB: Pigułka Świata (WHO / alcoholrehabguide.org / Paho.org)

5

@betonito wstrząśnienie mózgu, ale to od małego już ma sądząc po jego zachowaniu

2

@Tomason Z tego co się orientuję to ludzie umierali od zawsze. Przed covidem i szczepionkami nikt za bardzo nie przejmował się jaka była przyczyna śmierci, a teraz albo ktoś umiera przez wirusa, albo przez szczepionkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?