1

@Szklaner Ciekawa historia. W petycji z apelem w obronie TVN podajesz tylko imię, nazwisko oraz adres e-mail.

2

@SamuraJack oj tak, mi też sprawia wiele radości garbusek. Oby otrzymywał dużo minut i się rozwijał, bo jego pewność siebie w dryblingach jest niesamowita w porównaniu z innymi zawodnikami Blaugrany

3

Gavi i Abde znaleźli się w XI kolejki La Liga
https://i.imgur.com/Kq1TuaQ.jpg

48

0

@Kidd Ale on o tym prawdopodobnie dowiedział się wczoraj.

7

@Barca1992 Ten, który powoduje drapanie w gardle, ból głowy i lekkie przeziębienie? Jeszcze się te koncerny nie nachapały pieniędzy? Jeszcze im mało?

2

@Rust_Cohle @Muszynianka najlepsze były te okruszki, które zostawały na koniec < 3

0

@Muszynianka Zwykłe o wiele lepsze. Teraz też można je kupić, ale dla mnie różnią się smakiem od tych chrupek, które się jadło za dzieciaka.

5

Moriba nie ma szans na powrót do Barcelony. Po pierwsze za to jak potraktował klub, który mu dał prawdziwą szansę, a po drugie sytuacja finansowa Barcelony na to nie pozwala. Lipsk zapłacił za niego 16 mln + około 5 mln zmiennych, a on ma 5-letni kontrakt, więc trochę trzeba by wyłożyć.

Moriba gra na jednej pozycji, którą mamy bardzo dobrze obsadzoną. Pozostałe formacje wymagają wzmocnień (napastnik, skrzydłowy), więc jego ewentualny transfer powinien być na dalekim, dalekim planie.

Cieszę się, że odszedł, bo tak naprawdę pokazał się tylko w kilku meczach, a woda sodowa uderzyła mu do głowy. Powinien zwolnić swojego agenta, bo zatrzymał jego karierę gdy ta zaczynała nabierać rozpędu. Dzięki jego odejściu mamy szansę podziwiać Gaviego czy Nico, którzy otrzymują większą ilość minut niż gdyby grał u nas Moriba.

5

Ależ golazzo! Co za przyjęcie, co za strzał. Palce lizać
https://v.redd.it/u49tqg65pp681/DASH_360.mp4

0

@kaamil1910 po jego grze :)

1

@Kinginiesta Ja i tak zawsze wybieram InPost. Są najtańsi, najszybsi i wygodny odbiór w paczkomacie. Nie trzeba umawiać się z kurierami co jest dużą zaletą.

0

@szkutnik91 "To samo dotyczy Desta i Bayernu Monachium(w lecie oferowali za niego 45mln)"
Patrząc z perspektywy czasu to wielka szkoda, że nie udało się sprzedać Amerykanina. Jego rozwój stoi w miejscu, a wartość rynkowa spadła.

16

Pracujący w InPoście pan Vardan został bohaterem, gdy media społecznościowe obiegła informacja o jego wielkodusznym geście. Kurier, mimo natłoku pracy w przedświątecznej gorączce, znalazł czas, by oddać kobiecie (pani Joannie) zgubiony portfel. Do sprawy odniósł się szef spółki InPost Rafał Brzoska, który zamierza sowicie wynagrodzić uczciwego kuriera.
W najnowszej aktualizacji posta kobieta z radością poinformowała o pomyśle, na jaki wpadł szef spółki InPost Rafał Brzoska. Biznesmen zaproponował, że w ramach nagrody dla bohaterskiego pracownika, pan Vardan otrzyma premię w wysokości 1 zł za każdego "lajka" pod wpisem pani Joanny na LinkedInie.

Akcja zakończyła się wczoraj o północny, a aktualnie post ma 17 620 lajków. Ładna premia dla kuriera.

0

@natanvip Że za duże ryzyko. Barcelona nie jest na przegranej pozycji.

17

[RichardJolly] Tottenham stał się pierwszym angielskim klubem, który odpadł z Pucharu Europy, Ligi Mistrzów, Pucharu Zdobywców Pucharów, Pucharu UEFA, Ligi Europy, Pucharu Intertoto i Europa Conference League.

W końcu zapisali się na kartach historii

0

@Ojciec5tkidzieci Niestety nie pomogę w rozwinięciu dyskusji, bo nie oglądam polskich filmów (poza paroma wyjątkami). Zwłaszcza jeśli występują w nich takie "znakomitości" jak Wieniawa czy Królikowski.

3

Dopiero teraz przeczytałem, że po meczu z Elche Xavi poprowadził dodatkowy trening dla zawodników Barcelony, którzy nie zagrali w tym meczu.
Miła wiadomość

0

@paweldunajecfcb Mozambik

2

Serginio Dest znalazł się w XI rundy jesiennej według portalu CIES

https://mobile.twitter.com/jmrodriguezper/status/1472875850420920322/photo/1

1

@Kgorecki2500 Nie oglądałem jeszcze drugiego sezonu, ale pierwszy mi się tak średnio podobał. Książek nie czytałem, a z gier przeszedłem tylko wieśka 3. Co mi się rzuciło w oczy w pierwszym sezonie? Niski budżet produkcji oraz fatalny casting w iście netflixowym stylu.

10

@Ojciec5tkidzieci Pamiętam jak za dzieciaka grało się w Plemiona i czekałem z 5 minut aż mi się strona załaduje. To były czasy.

91

"Ona umie podpisywać dobre umowy"

chyba dobre dla zawodników. Coutinho, Umtiti czy Dembele coś o tym wiedzą.

1

@Gaz Nie jestem hejterm @BarcaInfo, a nawet szanuję jego pracę, bo mi nie chciałoby się siedzieć praktycznie cały dzień na telefonie/komputerze, śledzić zagranicznych dziennikarzy i przeklejać te informacje na LR czy Twittera.

Co do Twojego porównania to jednak się nie zgadzam. Po pierwsze nie wiemy czy pisały to te same osoby (dowodów nie widziałem). Po drugie ludzie z LR sądzili, że wywieszenie plakatu Laporty w Madrycie to jest dopiero początek jego programu wyborczego i wszyscy czekali na więcej. Nikt nie spodziewał się, że Lapcio oprze swoją kandydaturę na tym plakacie i Messim, wszyscy oczekiwali czegoś więcej, no może prawie wszyscy. Przecież mnóstwo było głosów mówiących, że Laporta tak naprawdę nie ma swojego programu.

Nie uważam, że głosowanie jest ustawione czy BI jest krętaczem, ale promowanie konkursu z tego portalu na innych stronach internetowych jest bez sensu. Jest to konkurs na najpopularniejszego czy najciekawszego użytkownika fcbarca.com, a nie tego kto ma najwięcej followersów na twitterze.

1

@Clue Za dużo pieniążków sobie życzy

16

Dla zainteresowanych, podsumowanie występu Gaviego
https://v.redd.it/e0awbfb9ck681/DASH_720.mp4

5

„Pewnego wieczoru byłem z piękną kobietą w barze. Cały wieczór rozmawialiśmy, ona ze mną flirtowała, a ja płaciłem za jej drinki. O piątej rano pojawił się jakiś facet, poszli razem do łazienki, kochał się z "moją" dziewczyną w toalecie, a po chwili zniknęli bez słowa. Wiecie, co wtedy pomyślałem? Że to nie ma żadnego znaczenia, ponieważ tamtej nocy to ja miałem większe "posiadanie piłki" (kobiety)”.

- Jorge Sampaoli

Źródło: FB

1

@FCBparasiempre Ależ Cię boli wielki @BarcaInfo xD

0

@damian16161212 Co to jest w ogóle za kolektyw skoro kibice wchodzą do busa i biją sobie piłkarza? Drużyna się powinna wstawić za każdym zawodnikiem, a pewnie większość się przyglądała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?