Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak szczerze, czy nam potrzebny jest Ferran Torres? Czy Barcelona nie powinna szukać zawodników o trochę innym profilu?
0
@semafor lewica coś o tym wie
1
@dawidor9 Czy Dzieje Khorinis nie będą jeszcze bardziej zaawansowane?
2
@Barca1992 dziękujemy ci niedzielski, ratujesz nasze życie
2
Dziennikarze wymyślają bzdury żeby tylko ludzie czytali, coś nowego
0
@Nemeczek79 A kto to powiedział? Tebas?
0
@ranger3120
3
@Kamyk37 z Luuka de Jonga mogę
7
@Criss18Barca Ale większość tych komentarzy ma charakter prześmiewczy, trochę dystansu. Trzeba też się umieć "śmiać" z tego.
3
@Jakchcesz Tylko słabszy w grze głową :D
6
@doc • Welcome to Newcastle • Injuries, Misses, Flop compilation • Danza Kuduro remix
19
Ostatni raz: Luuuuuuuk de Joooooooooooooooooooooooooooooooong
Tymczasem Elche
18
Shakira, Shakira
15
Ramos w 2019: Nigdy nie zagram w klubie, który może rywalizować z Realem Madryt
Ramos w 2021: W meczu z Realem Madryt będę gotowy umrzeć za PSG
5
@BARCA1899Messi Z jednej strony masz rację. Nie da się ukryć, że w późnej erze Messiego każda piłka musiała przez niego przejść, a inni zawodnicy zrzucali całą odpowiedzialność na Leo.
Z drugiej strony to bez przesady, że teraz nie wiedzą co robić. W piłkę potrafią grać, bo pokazywali to w innych klubach czy też mieli swoje momenty przebłysku w Blaugranie. Wydaje mi się, i nie jest to hejt, że Xavi stosuje skomplikowane rozwiązania taktyczne, do których zawodnicy muszą się przyzwyczaić.
Z trzeciej strony, i to jest dla mnie największy powód, idzie nam tak źle, bo klub przez ostatnie 5-6 lat był źle zarządzany, zaniedbany, a zawodnicy mogli robić co chcą. Nie było dyscypliny w szatni, pilnowania diety piłkarzy czy kontrolowania ich podczas spędzania wolnego czasu (nie chodzi mi o pełną kontrolę, ale na przykład o zakaz imprezowania kilka dni przed meczem). Podczas gdy inne kluby zauważyły, że piłka się rozwija i do wygrywania nie jest potrzebna już tylko technika i taktyka, ale także przygotowanie kondycyjne i fizyczne, to Barcelona przespała ten okres. Treningi były prowadzone w schematyczny, trywialny sposób, gdzie wszyscy skupiali się na klepaniu piłki, bo przecież z tego znana jest Barcelona.
Trzeba w piłkarzach zaszczepić rządzę wygrywania oraz skupić się przede wszystkim na kondycji i ich przygotowaniu pod kątem wysokiej intensywności meczu. Mueller powiedział, że Barcelona ma znakomitych piłkarzy pod względem technicznym i taktycznym, ale brakuje im intensywności i to jest zdanie, które w 100% oddaje sytuację kadrową Barcelony.
0
@Cadafaz Z całym szacunkiem, ale możesz mi podać źródło informacji, które mówi, że Arsenal w ciągu ostatnich 10 lat wydał na transfery o 200 mln funtów więcej niż Chelsea?
1. Według tej strony Chelsea jest na drugim miejscu jeśli chodzi o wydatki na transfery w ostatniej dekadzie. Wyprzedza ją tylko Man City
https://khelnow.com/football/top-10-highest-spending-clubs-transfers-last-decade
2. Według tej infografiki wideo od Transfermartku Chelsea wydała najwięcej na transfery w XXI wieku spośród wszystkich klubów
https://v.redd.it/tr05c9x9ky381/DASH_1080.mp4
0
UEFA i CONMEBOL (południowoamerykańska konfederacja piłki nożne) rozważają wspólne prowadzenie Ligi Narodów. Co o tym sądzicie? Jak dla mnie kolejny skok na kasę.
https://ge.globo.com/futebol/futebol-internacional/noticia/torneios-conjuntos-recado-a-fifa-intercambio-de-tecnicos-e-arbitros-o-que-querem-uefa-e-conmebol-juntas.ghtml
0
@Archie Mam tak samo. Kibicuję Arsenalowi od FIFY 2003. Oczywiście mecze Barcelony są na pierwszym miejscu, ale staram się też oglądać Arsenal. W tym sezonie widziałem ich 5-6 spotkań i nie sądziłem, że dadzą one mi więcej radości niż mecze Blaugrany.
14
@Kgorecki2500 Przecież każdy wie, że książki powstały na podstawie gier
4
[Opta] Patrik Schick zdobył każdą z ośmiu ostatnich bramek Bayeru 04 Leverkusen w Bundeslidze - w historii BL tylko Fritz Walter z Waldhof Mannheim w latach 1986-87 zdobył więcej kolejnych goli swojej drużyny z rzędu (10).
16
Alexander Lacazette podejmował się w Arsenalu 7 rzutów karnych i wszystkie trafiał. Wczoraj za ósmym razem stanął mu na drodze Łukasz Fabiański i wybronił strzał Francuza z jednestu metrów!
(Źródło: squawka)
1
@Ojciec5tkidzieci Dzięki za polecenie ;) Mam ten film w puli "do obejrzenia", ale dzięki Twojemu postowi skuszę się na niego wcześniej niż zamierzałem
4
@macio_944 A to może dużo zależy od Ciebie, bo ja także mam kontakt z naszymi rodakami, ale także z osobami z zagranicy (Francja, UK, Afryka, USA, Chiny) i jakoś nie uważam żeby to właśnie Polacy byli żałosnym narodem.
2
@SantiSant LOTR
Harry Potter
Zwiadowcy
ale ja jestem fanem fantasy
3
@macio_944 Czyli skąd wyciągasz te wnioski? Z Fejsa? Z La Rambli? To też są specyficzne portale.
Ja nie uważam Polaków za żenujący naród. Bardziej żenujące jest takie myślenie, bo inne narody mają swoje tradycje czy odmienne podejście do życia.
Złota Piłka - no ciekawe co się działo w Holandii jak van Dijk przegrał, a nawet w tym roku we Włoszech po trzecim miejscu dla Jorginho
Polityka - w USA wcale nie ma podziałów i odwiecznej wojny
6
@sokot Jestem przeciwny segregacji sanitarnej i paszportom covidowym, ale Mozil przecież ma pełne prawo wrzucać na swój profil co tylko chce.
Przynajmniej nie robi jakichś konkursów zachęcających do szczepień czy fikcyjnych loterii.
@kuz co do segregacji i podziału społeczeństwa to dla mnie obydwa obozy są zj***ne. Zarówno "szury", jak i "covidianie".
@macio_944 wejdź sobie na jakieś zagraniczne forum typu reddit czy 4chan to tam też są tacy ludzie. To nie tylko Polacy widzą jakieś spiski.
2
@Katalonbar Koeman jest najlepszym przykładem, że świetny piłkarz nie musi być świetnym trenerem. A nieco wyolbrzymiając można sobie pomyśleć, że świetny piłkarz nie musi znać się na piłce.
2
@Sulimo podejrzewam, że rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron
76
Przyszedł do przeżywającej kryzys Barcelony, zaakceptował 80% obniżkę pensji, stracił szansę na grę z najlepszym przyjacielem, doznał kontuzji, wrócił i strzelił gola w El Clasico przed odejściem na emeryturę. Co za legenda. Adios, Kun!
Ostatni na drogę: AGUEROOOOOOOOOOOOOOOO
1
@juliacicha Tak