Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Woland10 A może ktoś nie lubi NASZEJ reprezentacji, jej nie kibicuje i denerwuje go stronniczość?
8
@Woland10 Czyli Szpakowski nie powinien cieszyć się z sukcesów Roberta, bo Ty kibicujesz Barcelonie?
5
Dla zainteresowanych grafika przedstawiająca sytuację grupy C w LE (grupa Legii) w zależności od wyników spotkań:
https://preview.redd.it/blnt255qnh481.png?width=640&crop=smart&auto=webp&s=705c85aba7454f37c95cc75f661682d96ea0f4c3
23
Ale złoto
https://video-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t42.1790-2/264561170_281183150639468_9178081489628165359_n.mp4?_nc_cat=107&ccb=1-5&_nc_sid=985c63&efg=eyJ2ZW5jb2RlX3RhZyI6InN2ZV9zZCJ9&_nc_ohc=MmLulJuZXaUAX_x3JG6&_nc_ht=video-waw1-1.xx&oh=3dc6ca2f7e259b69d4c84674903f1ad9&oe=61B1FC39
0
@Rewolucja123 A kto wtedy będzie stwarzał zagrożenie pod bramką? Depay jednak jakiś tam ciąg na bramkę ma. W tej chwili to on próbuje grać tyłem do bramki, na zastawkę, co nie jest jego ulubioną rolą. Myślałem, że interesujesz się taktyką i jakieś pojęcie tam masz.
1
@dniel Widziałem, ale nie obniża się ceny za młodego, perspektywicznego zawodnika, którym bez wątpienia jest Dest, tylko dlatego, że obniżył loty. Teoretycznie on w każdej chwili może wypalić, coś w głowie może mu się przestawić. Lepiej poczekać, a może jego wartość wzrośnie. Nie róbmy wyprzedaży i promocji w Barcelonie, bo inne kluby pewnie tyle wołałyby za Amerykanina.
0
@horang "Myślę że młodzi niestety są zbytnio eksploatowani"
"[...] bo możemy tam więcej meczów rozegrać z mniej wymagającymi rywalami, co dla młodych będzie okazją do zbierania doświadczenia"
Troszkę te dwa zdania się wykluczają.
Zdecydowanie wolałbym wyjść z grupy i odpaść w 1/8 LM, ale zarobić trochę siana i skupić się w 100% na lidze. Tylko na wygraną w LE można patrzeć w pozytywny sposób, a i tak będzie o to ciężko. Napoli, Sevilla, RB Lipsk czy BvB to na ten moment zespoły lepsze od Barcelony.
11
@Kusco15 40 mln to rozsądna cena dla Bayernu
7
@kamil9040 Real
Modrić - 36
Benzema - 33
Marcelo - 33
Kroos - 31
0
@ranger3120 Od razu jest 1/16, a data losowanie to 13 grudzień
19
Xavi po roku w Barcelonie xD
https://zapodaj.net/3814fb3dac9f3.png.html
3
@Michu94 "pod względem technicznym mają świetnych piłkarzy" to jest najmilsza rzecz jaką kiedykolwiek Muller powiedział o Barcelonie
0
Stara gwardia nie ma kondycji, aby grać mecze co 3 dni, niezależnie od tego, jak dobrzy byli w przeszłości i dotyczy to również Busquetsa, reżim kondycyjny i przygotowanie fizycznie nie istniało i nie da się tego naprawić w połowie sezonu. Połowa zawodników nie jest w stanie pokonać więcej niż 9km w meczu. Leniwi i ospali skrzydłowi w osobach Dembele i Desta. Napastnik, który traci piłkę przy najmniejszym kontakcie z przeciwnikiem i banda młodych zawodników, przed którymi jest jeszcze mnóstwo pracy, aby dostać się na najwyższy poziom. Gra przeciwko średniakom ze środka tabeli LaLiga jest łatwa, ale spotkania w Lidze Mistrzów wymagają o wiele więcej. Wysoki pressing sprawia, że nasi zawodnicy są zmęczeni po 25 minutach i schodzimy głęboko, bo po prostu nie ma sił żeby grać na takiej intensywności przez dłuższy czas. Xavi stosuje niekonwencjonalne rozwiązanie taktyczne, ustawienie i role, przez co zawodnicy są zdezorientowani, nie wiedzą co mają robić, a to też nie pomaga. Araujo nie jest prawym obrońcą (czemu on te auty rzucał?). Jego gra piłką wymaga pracy. Pique to cień samego siebie, od 2018 roku to tylko równia pochyła. Na Lenglet'a i Umtiti'ego to nawet Shaktar by się nie skusił. Najbardziej jednak boli bramkarz. To jaki zjazd zaliczył MAtS, to jest niewyobrażalne. Od człowieka, który ramię w ramię z Messim ciągnął ten klub i ratował od porażek, do niepewnej i prowokującej zagrożenie bomby. Po kontuzji to zupełnie inny zawodnik. Środek pola jest przyzwoity, ale oni nie wiedzą jeszcze jak wychodzić spod takiego pressingu czy łamać linię obronną przeciwnika, bo są za po prostu za młodzi.
Ludzie zazwyczaj kojarzą Barcę Pepa z piękną grą piłką, ale zapominają, że każdy w tej drużynie pracował ciałem przy piłce. Zawodnicy biegali i było widać, że im się chce. Jeśli nie możesz się ruszać to jak poradzisz sobie z obrońcami przeciwnika? Jak chcesz stworzyć przewagę w ataku skoro nie chce Ci się wyjść na pozycje? Zawodnicy "chcą" wrócić do dni chwały za czasów Pepa i Lucho, ale nie chce im się na to zapracować. To już nie dni, że przeciwnicy wychodzili na boisko z pełnymi majtami, bo grają przeciwko Barcelonie.
3
Dest bardzo mnie rozczarowuje. Wiecznie spóźniony, niedokładny i bardzo przewidywalny. Przez niego Araujo musiał ryzykować wślizg, którego konsekwencją była żółta kartka.
Tak jak powiedział Mueller - Barcelona ma świetnie wyszkolonych zawodników pod względem technicznym, ale odstaje przede wszystkim fizycznie. U nas prawie nikt nie wychodzi na pozycje. Jest podanie, a następnie stanie w miejscu, tak się meczu nie wygra, nawet ze słabymi przeciwnikami.
Gdyby Bayern potrzebował 7 goli to jestem przekonany, że udałoby im się tyle strzelić.
O Minguezie nawet nie będę wspominał, bo od samego początku ten chłop był dla mnie tylko zapchajdziurą, która nie powinna nigdy się znaleźć w pierwszym składzie Barcelony, ale miał "szczęście", bo trafił na okres, gdzie prawie wszyscy obrońcy byli kontuzjowani.
3
Szpaku to zawał zejdzie jak Lewy gola strzeli
5
Ale to się tragicznie bez kibiców ogląda
1
So it begins.
5
@FC1899Barca Będzie jak w "Roku 1984", niedługo dzieci zaczną donosić na swoich rodziców...
Masakra
1
@fart Trochę nietrafione, bo zwierzęta czy rośliny (nie wszystkie) też potrafią się przyzwyczaić lub dostosować do zmiennych warunków.
9
@Przemek2323 Popraw się, bo płaca minimalna w 2022 r. to 3010 zł :D
0
Dziś w Monachium będzie bardzo zimno.
Dziennikarstwo sportowe na najwyższym poziomie.
https://mobile.twitter.com/albert_roge/status/1468527634544054274
1
@Pawel13sz https://icdn.empireofthekop.com/wp-content/uploads/2019/11/jordi-alba-640x288.jpg
3
@Woland10 Nie. Nawet przy przegranej 10:0 nie chciałbym zwolnienia Xaviego. U mnie Generał ma bańkę ochronną do końca tego sezonu. Wszystkie sukcesy małe i duże będą jedynie wartością dodaną. Oczekuję, że poukłada zespoł od podstaw, tj. diety, motywacja, regularność, sztab medyczny, trening, a od przyszłego sezonu chciałbym zobaczyć tego efekty.
Setien nie został zwolniony, bo przegrał z Bayernem 2:8, ale za całokształt. Waldek zostawił mu pierwsze miejsce w lidze, które też stracił.
"Mało tego, ja uważam, że gdyby nie te szybko stracone bramki z Benficą i Bayernem, to mówilibyśmy o zupełnie innych wynikach i Ronald by dalej z nami był". To ja powiem, że gdyby Bayern nie strzelił nam 8 bramek to Barcelona wygrałaby 2:0. Nie trafia do mnie Twoja argumentacja.
0
@Rewolucja123 Gdzie? Bo chyba nie w Lidze Mistrzów.
1
@FCB24 Nawet jeśli brać pod uwagę mobilizację związaną z pieniędzmi to Benfica ma podwójną mobilizację - pieniądze oraz awans, gdzie mogą zgarnąć jeszcze więcej kasiory. Poza tym dochodzi aspekt sportowy, gdzie nie oszukujmy się, Dynamo jest zespołem dużo gorszym. Pierwszy mecz zremisowali 0:0, ale Benfica miała widoczną przewagę.
6
Według mnie nie ma co liczyć na Dynamo. Awans możemy sobie zapewnić tylko dzięki wygranej z Bayernem.
Dynamo ma już zapewnione 4 miejsce w grupie LM, ale za to w lidze ukraińskiej walczą z Szachtarem o mistrza. Po 17-stu kolejkach oba zespoły mają po 44 punkty (14W - 2D - 1L). Benfica będzie zmobilizowana i nie będą odpuszczać żadnej piłki. Ich następne trzy mecze to dwa pojedynki ligowe z zespołami z dolnej części tabeli oraz mecz z 2-go ligowym Covihla w krajowym pucharze. Nie zdziwię się jeśli Dynamo nie zagra dzisiaj najmocniejszym składem.
1
@mikael Na przykładzie Atletico Simeone, Chelsea Tuchela czy Liverpoolu Kloppa to zakładam, że tak.
4
@AllBundy A także przegraliśmy:
0:3 z Romą
0:4 z Liverpoolem
1:2 z Valencią w finale CdL
2:3 z Atletico w Superpucharze Hiszpanii
Waldek był bardzo dobrym trenerem na mecze ze słabszymi rywalami. Potrafił wygrywać te pojedynki jak najmniejszym nakładem sił. Gra Barcelony była nudna, ale skuteczna. Natomiast nie potrafił zmotywować zespołu na najważniejsze spotkania, których porażka boli do dnia dzisiejszego.
0
@macio_944 "Ja chyba jestem jednym z niewielu kibiców, których dzisiejszy mecz ani grzeje, ani ziębi. Jestem raczej nastawiony na porażkę, tudzież "awans" do Ligi Europy".
No to raczej jesteś w większości, bo wielu kibiców Barcelony pogodziło się z LE, a ten mecz nie wzbudza u nich większych emocji.
9
@Deathwing112 I znowu temat pedofilii w kościele? ( ͡° ͜ʖ ͡°)