Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@FCBparasiempre Ludzie tak długo nie żyją
2
@maroon Bez przesady. Pozbieranie sprzętu po treningu nie jest na pewno jedynym obowiązkiem tego człowieka, a po drugie Klose mu tylko pomagał, a nie robił wszystko za niego.
1
@msmsms Oj, a ja sądzę, że gdyby Leo został w Barcelonie to jego szanse na ZP jeszcze by wzrosły. W PSG widać, że ma dołek, a w Barcelonie nadal grałby pierwsze skrzypce i na pewno ustrzeliłby więcej bramek. Na temat kto bardziej zasłużył - Leo czy Lewy nie będę się wypowiadał, bo temat na LR przeorany.
8
@Woland10 Świat gdyby @Woland10 nie pisał głupot:
https://p.turbosquid.com/ts-thumb/sQ/HmjSea/Tc/future09654/jpg/1622585795/600x600/fit_q87/8273dde724e49594c9d68941094613a833f58804/future09654.jpg
21
"Grałem w piłkę nożną wystarczająco długo, ale przestałem, ponieważ nie mogłem już jej poznać. Kiedy byłem dzieckiem, myślałem tylko o treningu...
Grając w Lazio po każdym treningu wchodziłem do wanny wypełnionej lodem, aby uniknąć kontuzji, namawiałem do tego samego młodzież z drużyny, ale systematycznie odmawiała. Kiedy zobaczyli, jak po treningu biorę worek i zaczynam zbierać piłki patrzyli na mnie ze zdziwieniem. Pytali:
„Po co to robisz, ktoś Ci kazał je zbierać?”
Myślałem wtedy:
„Masz 20 lat i nie możesz pomóc 60-letniemu pracownikowi pozbierać sprzętu?”.
Oni mają inne problemy, martwią się o to, czy ich korki będą pasowały do koloru skarpetek. Dziś są inne rzeczy. Młodzi ludzie myślą przede wszystkim o samochodach, o tym, co daje im sponsor i o butach z ich inicjałami. Dopiero później jest futbol. Wtedy postanowiłem zakończyć karierę, ponieważ dla mnie liczyła się tylko piłka nożna w najczystszej postaci".
- Miroslav Klose
Coś w tym jest
5
@macio_944 zależy od tego kto komu kibicuje. Kibice rzadko kiedy są obiektywni.
0
Jeśli Messi nie zmieni swojego podejścia podczas meczów PSG to będzie to jego ostatnia ZP. Z jednej strony fajnie patrzeć jak PSG przegrywa, z drugiej strony zajebiście, ale z trzeciej to Messi zasłużył na więcej ZP niż ma obecnie.
13
@Danny Gaucho nieprawda, bo do mnie też wtedy dzwonił
3
W listopadzie 2005 roku Ronaldinho zadzwonił o trzeciej w nocy do Andresa Iniesty. "Słuchaj, muszę ci coś zdradzić. Po sezonie odchodzę do Realu Madryt. Mówię ci o tym w wielkim zaufaniu i proszę, byś nikomu nie przekazywał tej informacji" - powiedział Brazylijczyk.
Było kilka dni do El Clasico...
Iniesta mocno się przejął. Następne dni to była walka z samym sobą - żeby nie puścić pary z ust. Celowo by raczej tego nie zrobił, ale mógł coś palnąć przypadkiem, okazji było przecież mnóstwo. Nie palnął.
Ronaldinho wtedy blefował. Poza Iniestą, zadzwonił także do innych zawodników Barcelony, powiedział im to samo i oczekiwał od nich takiej samej dyskrecji. Nie zawiódł się na kumplach - zachowali tajemnicę dla siebie. W dniu meczu z "Królewskimi" Brazylijczyk wyznał drużynie prawdę, po czym stwierdził: "Dziś ważne spotkanie. Wiemy, że Real jest mocny, ale sami widzicie, że my jesteśmy jak rodzina".
Barcelona wygrała na Santiago Bernabeu 3-0. Ronaldinho zdobył dwa gole i otrzymał owację na stojąco od fanów Realu.
3
"Legendy snookera bronią Shauna Murphy'ego po jego sensacyjnej porażce w meczu pierwszej rundy UK Championship z Chińczykiem Si Jiahui. Mark Selby oraz Mark Williams są zgodni, że amatorzy nie powinni być dopuszczani do gry w zawodach tej rangi.
- Może zabrzmię jak zrzędliwy starzec, ale ten młody człowiek nie powinien uczestniczyć w takim turnieju. Jest mi bardzo ciężko po porażce z kimś, kogo nie powinno nawet być w tym budynku - stwierdził 39-latek w wywiadzie dla BBC po odpadnięciu z rywalizacji".
No to niezła "Superliga".
7
@Hubertusk Też uważam, że Messi zasłużył w tym roku na ZP, ale nie dlatego, że 3 lata temu pomimo świetnego sezonu był dopiero 5, ale dlatego, że w tym roku kalendarzowym był najlepszy.
5
@Danny Gaucho I dotarli nawet do półfinału, gdzie ulegli Arsenalowi w dwumeczu tylko 0:1. W 1/8 awansowali dzięki bramkom na wyjeździe przeciwko Rangersom (2:2 i 1:1), a w ćwierćfinale awansowali, uwaga uwaga, także dzięki bramkom na wyjeździe, gdzie pierwszy mecz przegrali z Interem 2:1, ale u siebie zdołali wygrać 1:0. Bardzo defensywny fubol.
Marcos Senna to był defensywny kocur.
7
@BarcaaVEB Masz Twoje morele.
https://streamable.com/qxmctm
Cena przykładowego produktu podniesiona na kilka dni przed Black Friday z 3 289,00 na ponad 4 tys. Śmiech na sali. Black Frajer, a nie Black Friday.
6
Dopiero teraz zobaczyłem gola Thiago we wczorajszym meczu Liverpool - Porto. Co za bramka!
https://streamff.com/v/edab8d
1
@John_Doe https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/i-bardzo-kurna-dobrze-piotr-cyrwus-andrzej-moj-stary-to-fanatyk-wedkarstwa.jpg
2
@agaFCB Obawiano się, że będą dublować się na boisku
6
@Kgorecki2500 Zdecydowanie nie. Już mamy dość rozdawnictwa pieniędzy w tym kraju.
3
@takisobiektos Czy jeśli ktoś jest przeciwny Superlidze to od razu popiera UEFĘ? @Rewolucja123 ma tutaj rację. W piłce nożnej najpiękniejsze są takie historie, gdy kopciuszek ogrywa faworytów.
@Woland10 a dla Ciebie rada żebyś przeczytał ze trzy razy to co napisałeś, a następnie dopiero kliknął przycisk "dodaj komentarz".
3
@Janiama Najważniejsze to nie tracić punktów na słabszych drużynach. W tamtym sezonie potraciliśmy punkty na Cadizach i to skreśliło nasze szanse na mistrza. Inne zespoły na pewno pogubią punkty ze słabszymi rywalami, ale my już nie możemy sobie na to pozwolić.
8
Janusz Kowalski (polski polityk i prawnik): "Prof. Andrzej Horban groził mi nożem".
Andrzej Horban: "Nóż mi się otwiera w kieszeni jak widzę posłów, którzy jeżdżą do domu dziecka i tam uniemożliwiają zaszczepienie dzieci".
2
@kaamil1910 Jeśli wcześniej nie byłby karany to jak najbardziej
0
@Seledynowy Na Internecie masz darmowe transmisje z polskim komentarzem w jakości full HD.
6
@fifek Zdecydowanie bardziej wolałbym wyjść z grupy, odpaść w 1/8 LM i popracować na spokojnie nad drużyną skupiając się przy tym maksymalnie na lidze.
3
@Piorun to, że oglądałem sobie reklamy z promocjami na Black Friday, a co 25 minut włączali jakichś milionerów na 10 minut i nie mogłem sobie w spokoju reklam pooglądać
9
Ciekawostka:
Teleturniej milionerzy z dnia 23.11.2021 składał się z 56% z reklam
1
Wczoraj minęło 10 lat od pięknego gola Kevina Prince Boatenga przeciwko Barcelonie. Oj przydałby się nam wczoraj taki napadzior ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Krótko o Lewandowskim xD
https://streamable.com/8mace
A także:
- 64. bramka w tym roku.
- 74. G+A w tym roku.
- 5 goli dzieli CR7 od najlepszego wyniku w sezonie (69) i 10 G+A od najlepszego wyniku CR7 w sezonie (84).
- 6 goli dzieli go od wejścia do pierwszej dziesiątki strzelców z największą liczbą goli w roku kalendarzowym.
- jest na dobrej drodze, aby zostać drugim zawodnikiem, który trzy lata z rzędu będzie najlepszym strzelcem. (Ronaldo był 1. w 2013, 2014, 2015).
4
Augsburg wygrał z Bayernem to Barcelona też może. Jeszcze nie wszystko stracone.
20
Ciro Immobile sędziował na prośbę papieża Franciszka mecz charytatywny pomiędzy pracownikami Lazio, a drużyną Watykanu.
0
@david89 z tego ujęcia wygląda to na błąd sędziego