Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@paweldunajecfcb Wczoraj był srebrna, dzisiaj brązowa, a jutro bezwartościowa
3
@macio_944 A propos Bartomeu "FC Barcelona ujawniła szczegóły transferu André Gomesa. Katalończycy poinformowali, że zapłacą za piłkarza 35 milionów euro, dołożą 20 milionów w formie zmiennych, a kolejnych maksymalnie 15 milionów może trafić do Valencii, jeśli Portugalczyk spełni zmienne związane ze Złotą Piłką. Nietoperze dostaną 7,5 miliona, jeżeli 22-latek sięgnie w przyszłości po Złotą Piłkę, a 3 miliony, jeżeli piłkarz znajdzie się w czołowej trójce plebiscytu".
15
Tak tylko dla przypomnienia, Anthony Martial ma w kontrakcie bonus 7,2M w przypadku wygrania Złotej Piłki.
15
@Amigo_Blanco Nie wiem czy to tylko ja, ale w tej wypowiedzi nie ma niczego homofobicznego
0
@dziaraka Najprawdopodobniej ma to związek z mutacją w genie miostatyny.
Powszechnie nazywa się to "syndromem bully whippet" u psów, ale występuje też u innych zwierząt, np. krów.
1
@Woland10 "20 kilka goli, max 30 i koniec" no rzeczywiście słaby wynik XD
20/21 - Harry Kane 23 gole
19/20 - Jamie Vardy 23 gole
18/19 - Aubameyang/Salah/Mane 22 gole
17/18 - Mohamed Salah 32 gole
16/17 - Harry Kane 29 goli
15/16 - Harry Kane 25 goli
14/15 - Sergio Aguero 26 goli
13/14 - Luis Suarez 31 goli
12/13 - Robin Van Persie 26 goli
11/12 - Robin Van Persie 30 goli
10/11 - Dimitar Berbatov
Biorą pod uwagę, że ww. zawodnicy to absolutna topka światowa, a też kręcą się w okolicach 20-30 goli, to nie uważasz, że taki sam wynik dla Lewandowskiego byłby świetny? Pokazałby, że potrafi się odnaleźć w tak silnej lidze jaką jest Premier League.
"Przecież te top10 goli Lewego, które były pokazywane na gali, to bardziej ośmieszyły go, bo tam żaden nie był ładny'. Ale co Ty za głupoty piszesz? Myślisz, że Drogba chciał ośmieszyć Lewego wybierając te bramki? Napastnik ma być skuteczny, a nie strzelać gole z przewrotek czy po przedryblowaniu kilku obrońców. Robert Lewandowski jest bardzo skuteczny, to co ma to wykorzystuje. Według Ciebie w sytuacji gdy ma pustą bramkę to powinien piłkę przyjąć, poczekać na bramkarza, przełożyć go, a potem strzelić? Zupełnie nie rozumiem tego. Zgadzam się, że te bramki nie były wybitnie piękne, ale Robert takich strzela naprawdę mało. On gra efektywnie, a nie efektownie (ta pierwsza opcja jest według mnie więcej warta).
Zgadzam się z Tobą, że Robert nie jest ewenementem, bo takim mianem można określić tylko kilku/kilkunastu piłkarzy w historii futbolu, ale nie zmienia to faktu, że jest on jednym z najbardziej skutecznych i najlepszych napastników jakich widział ten świat. Byli lepsi, to prawda, ale im zabrakło zaangażowania, samozaparcia i zimnej głowy, a Robert to ma. To też jest ważne, bo popatrz sobie na Coutinho czy Dembele. Sam talent nie wystarczy.
13
Zdjęcie kota, który ma większego bicka niż Busquets
https://i.redd.it/lccfymuu02381.jpg
2
@Xwowrak Netflix pod seriale, HBO GO pod filmy (przynajmniej według mnie). Zależy co Cię bardziej interesuje.
7
@Kwiatek67 @IronSanHybrid Też tak uważam. Pozbyć się go i zapomnieć, że ktoś taki tutaj w ogóle był. On jest w tym klubie już tyle lat, a ja tak naprawdę mam może ze dwa wspomnienia z nim. Nie czuję, że to jest nasz zawodnik.
11
[Sport] Dembélé, który ma już reputację osoby spóźniającej się na oficjalne treningi i spotkania, również jako ostatni dotarł na wczorajszą kolację drużyny. Francuz przybył prawie godzinę po Pedrim, o 21:05.
35
Ależ piękny pokaz umiejętności Viniciusa. Serce mnie boli (jako kibica Barcelony) jak widzę jego rozwój.
https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aqG5ADL_460svav1.mp4
1
@Cochise Radość z tego, że Messi gra znakomicie też by była, jak najbardziej. Ciebie też pozdrawiam idealny człowieku bez wad :)
0
@Irmscher10 A jasne, że się wylewa i też mi sprawia niemałą radość patrzenie jak kogoś boli wielki Robert Lewandowski, nie mówię, że nie.
3
@Irmscher10 Jestem dorosły jeśli o to pytasz.
Normalnie miałbym gdzieś, co sobie obcy ludzie czują czy tam myślą, ale od kilku dni na Messiego wylewa się niezasłużone szambo pomyj i to głównie ze strony Polaków i kibiców Realu. Czytam sobie czasem te komentarze na facebooku czy innych stronach i próbują oni umniejszać Argentyńczykowi, a każde niepowodzenie PSG czy Argentyny będą podpisywać jego nazwiskiem. Fajnie byłoby zobaczyć ich reakcje na koniec sezonu, tak żeby zobaczyli jak bardzo się mylili. Wiadomo, że Polak rodak i jego "porażka" boli, ale bez sensu jest umniejszanie i szukanie dziury w całym. Poza tym zawiść czy chęć zobaczenia jak ktoś się pomylił jest rzeczą ludzką, nie wstydzę się, że chciałbym zobaczyć jak ich pieką tyłki i sprawiłoby mi to radość, ale nikogo przy tym nie obrażam, nie udzielam się też w takich dyskusjach (przynajmniej na fejsie).
@maroon oczywiście, że bramki się liczą, bo to dzięki nim wygrywa się mecz. Najważniejsze nagrody prawie zawsze przyznawane są napastnikom, bo większość ludzi ma gdzieś interwencje obrońców czy podania pomocników. Leo Messi nie jest typową dziewiątką, tak jak Robert Lewandowski, więc zadziwiające jest to, że potrafi walczyć jak równy z równym z obecnie najlepszym napastnikiem świata. Argentyńczyk tak bardzo przyzwyczaił ludzi do swoich dokonań strzeleckich, że niedzielni kibice nie zauważają jaką on wykonuje pracę w rozgrywaniu, kreowaniu sytuacji czy rozbijaniu defensywy przeciwnika.
0
Ale by było gdyby Leo się odpalił i do końca sezonu dogonił Roberta z bramkami. Ahhh i ten ból tyłka Polaków i kibiców Realu. To byłoby coś pięknego.
3
Gol Ibrahimovica z rzutu wolnego
https://streamff.com/v/294bbd
0
@Messibestplayerintheworld jeszcze wyciągnął koszulkę i marker XD co za bezczelny typ
1
@bartekvisca Budżet na następny rok/sezon
0
Na Ziemię w każdym momencie oddziałuje energia słoneczna o mocy 173 tys. terawatów. To 10 tys. razy więcej niż wynosi zapotrzebowanie na energię całej ludzkości.
3
Zawodnicy i ilość meczów jaką potrzebowali do zdobycia 50 goli w Bundeslidze:
Erling Halaand (BvB) 50
Klaas-Jan Huntelaar (Schalke 04) 85
Pierre-Emerick Aubameyang (BvB) 86
Arjen Robben (Bayern Monachium) 90
Robert Lewandowski (BvB) 91
Wout Weghorst (Wolfsburg) 92
W tym gronie aż 3 Holendrów.
Warto też zauważyć jaki progres od tamtego czasu (transferu do Bundesligi) zaliczył Lewandowski. Z roku na rok staje się coraz lepszym piłkarzem.
8
12 lat temu Leo Messi zdobył swoją pierwszą ZP
https://preview.redd.it/a496akj2cw281.jpg?width=960&crop=smart&auto=webp&s=60ced8b26f0995df50123ddde4c490eb826319f1
20
[Edu Polo] Jest mała różnica między ofertą Barcelony, a żądaniami Manchesteru City za Ferrana Torresa. Porozumienie jest coraz bliżej. Żadnego wypożyczenia, bezpośredni transfer. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to Torres będzie w styczniu zawodnikiem Barçy.
0
@DonMatteo901 Wiem niestety, bo miałem lecieć do Mozambiku. Od wczoraj jest 14-dniowa albo nawet 21-dniowa kwarantanna dla powracających z południowej Afryki.
0
@anxted To nic. Zarząd te ostateczne daty to już kilka razy wyznaczał o ile się nie mylę i Dembele decyzji nie podjął.
2
koniec złudzeń, korzeń w chmarzeń
0
@KrystianR Salah nie jest napastnikiem
0
@LionelM95 Jak będziesz miał klucz to tak
0
@Kidd Aktualnie
5
Komentarz usunięty
0
Najlepsi napastnicy świata według ESPN:
1. Robert Lewandowski
2. Erling Haaland
3. Karim Benzema
4. Romelu Lukaku
5. Harry Kane
6. Luis Suarez
7. Lautaro Martinez
8. Ciro Immobile
9. Alexander Isak
10. Zlata Ibrahimović
Coś byście zmienili?
Harry Kane w tym sezonie totalnie brak formy. W Premier League 11 spotkań (918 minut) i tylko 1 gol i 1 asysta (według Transfermartk). Mam nadzieję, że się odbuduje, bo wczoraj kupiłem go w FPL.