2

@barcelonaLM Szybko ankietę wśród nich przeprowadziłeś.

209

@Abominacja Lewicowcy krzyczą żeby otworzyć granicę dla imigrantów. Proszę bardzo. Tylko przyjmijcie ich do swoich domów, bo nie mam zamiaru utrzymywać kolejnej, po patusach, grupy niepracujących leni.

0

@kuz To są kulturalni ludzie. Poprosi się ich grzecznie to odpuszczą.
Żartuje, każdemu po kulce gumowej i się odechce.

0

@clyde A czy UE ma jakąkolwiek armię? Wiem tylko, że w 2007 r. UE utworzyła system grup bojowych do reagowania na kryzysy, ale nigdy nie były one wykorzystane.

9

@agaFCB a Twój post zaczyna także poruszenie tego tematu na LR :D

9

Ciekawe co sobie teraz myślą obrońcy Koemana. Rudy odszedł i przynajmniej w tych trzech meczach była jakaś taktyka, a także gra wygląda dużo lepiej.

3

I ta reakcja Barjuana xD nawet on nie wierzy w to, że Busi zdobył gola zza szesnastki

1

Fati usiądź mi na mordzie :D

1

Wiesz, że się starzejesz, kiedy życie zaczyna przypominać Football Managera, a wszyscy byli piłkarze, których oglądałeś, zostają menedżerami/trenerami.

@MichalZZZ

0

@GregSTG "Al-Sadd poinformowało na Twitterze o dojściu do porozumienia ws. przeniesienia się Xaviego do Blaugrany".

0

@macio_944 Ale Chłopaków z Baraków to Ty szanuj

0

@GregSTG Od razu łykają jak pelikany oficjalną informację z klubu... Weź Ty pomyśl zanim coś napiszesz.

15

@BarcaInfo A ja się dziwie. Jako prezydent mógłby już dawno dogadać się z szejkami, a może jego obecność pozwoliłaby zaoszczędzić trochę nerwów i pieniędzy.

2

Ćwiąkała się pospieszył z filmikiem XD

1

@Bobo25 Tak, też nie mam Internetu

0

@Herato to podaj budżet dostępny na takie akcje

1

@szoch6 albo jak Zidane, że 3 x LM z rzędu

0

@Woland10 Barcelona też się cieszyła, że wraca Pep czy Enrique? Real też się cieszył, że Zidane wraca? Daj szanse Xaviemu

4

W końcu!

0

@Rust_Cohle Wtedy bym odpowiedział Ci w nowym poście tak żeby każdy widział, ale ja w przeciwieństwie do Ciebie spamu nie robię :)

0

@Rust_Cohle Nie do mnie, ale do innych jak masz do nich pytania. Ale z drugiej strony zapomniałem, że wtedy zielone by się nie zgadzały.

0

0

@xVENUMx gratulacje, że golisz nogi

135

@Comentateiro Gościu co Ty od kilku dni dajesz takie głupoty na to forum?

Ktoś nie lubi dzieci, nie chce ich mieć i poświęca całe swoje życie na karierę, gdzie załóżmy zarabia po 20k miesięcznie ma na emeryturze dostawać ochłapy, żeby jakieś patusy, których jedynym osiągnięciem życiowym było zrobienie 6 kaszojadów na starość nie martwiły się o nic.

1

Historia kontuzji Dembele

https://zapodaj.net/6d23fa3af9f93.png.html

A ja mam wrażenie, że my go niedawno kupiliśmy i cały czas czekam co on ma do zaprezentowania. Najgorszy transfer w historii Barcelony. Coutinho już lepszy był.

2

@Kinginiesta "ceny nie wzrosły, ale wszystko jest droższe". Ja pi***ole, ale debil.

1

@tomek8756 @DaPidejpi ze swojego fanpage'a na fejsie już usunęli wszystkie posty, a nawet zdjęcie w tle. Zostało tylko profilowe xD

1

@macio_944 A WY (tak, piję do Twojej odpowiedzi) zawsze myślicie, że jeśli ktoś nie zgadza się z lewicowymi poglądami to jest prawicowcem, a co bardziej śmieszne, jeśli ktoś krytykuje krytykę czegoś prawicowego to już opowiedział się po prawej stronie.

1

@Alanooo zmień język z ENG na PL

4

@Kluivert_P dlatego się zaszczepiłem, nie bo wierzę, że szczepionka mi pomoże, ale dla świętego spokoju :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?