Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@barcelonaLM Szybko ankietę wśród nich przeprowadziłeś.
209
@Abominacja Lewicowcy krzyczą żeby otworzyć granicę dla imigrantów. Proszę bardzo. Tylko przyjmijcie ich do swoich domów, bo nie mam zamiaru utrzymywać kolejnej, po patusach, grupy niepracujących leni.
0
@kuz To są kulturalni ludzie. Poprosi się ich grzecznie to odpuszczą.
Żartuje, każdemu po kulce gumowej i się odechce.
0
@clyde A czy UE ma jakąkolwiek armię? Wiem tylko, że w 2007 r. UE utworzyła system grup bojowych do reagowania na kryzysy, ale nigdy nie były one wykorzystane.
9
@agaFCB a Twój post zaczyna także poruszenie tego tematu na LR :D
9
Ciekawe co sobie teraz myślą obrońcy Koemana. Rudy odszedł i przynajmniej w tych trzech meczach była jakaś taktyka, a także gra wygląda dużo lepiej.
3
I ta reakcja Barjuana xD nawet on nie wierzy w to, że Busi zdobył gola zza szesnastki
1
Fati usiądź mi na mordzie :D
1
Wiesz, że się starzejesz, kiedy życie zaczyna przypominać Football Managera, a wszyscy byli piłkarze, których oglądałeś, zostają menedżerami/trenerami.
@MichalZZZ
0
@GregSTG "Al-Sadd poinformowało na Twitterze o dojściu do porozumienia ws. przeniesienia się Xaviego do Blaugrany".
0
@macio_944 Ale Chłopaków z Baraków to Ty szanuj
0
@GregSTG Od razu łykają jak pelikany oficjalną informację z klubu... Weź Ty pomyśl zanim coś napiszesz.
15
@BarcaInfo A ja się dziwie. Jako prezydent mógłby już dawno dogadać się z szejkami, a może jego obecność pozwoliłaby zaoszczędzić trochę nerwów i pieniędzy.
2
Ćwiąkała się pospieszył z filmikiem XD
1
@Bobo25 Tak, też nie mam Internetu
0
@Herato to podaj budżet dostępny na takie akcje
1
@szoch6 albo jak Zidane, że 3 x LM z rzędu
0
@Woland10 Barcelona też się cieszyła, że wraca Pep czy Enrique? Real też się cieszył, że Zidane wraca? Daj szanse Xaviemu
4
W końcu!
0
@Rust_Cohle Wtedy bym odpowiedział Ci w nowym poście tak żeby każdy widział, ale ja w przeciwieństwie do Ciebie spamu nie robię :)
0
@Rust_Cohle Nie do mnie, ale do innych jak masz do nich pytania. Ale z drugiej strony zapomniałem, że wtedy zielone by się nie zgadzały.
0
@Rust_Cohle https://zapodaj.net/44af48d324294.png.html
dziękuję i pozdrawiam
0
@xVENUMx gratulacje, że golisz nogi
135
@Comentateiro Gościu co Ty od kilku dni dajesz takie głupoty na to forum?
Ktoś nie lubi dzieci, nie chce ich mieć i poświęca całe swoje życie na karierę, gdzie załóżmy zarabia po 20k miesięcznie ma na emeryturze dostawać ochłapy, żeby jakieś patusy, których jedynym osiągnięciem życiowym było zrobienie 6 kaszojadów na starość nie martwiły się o nic.
1
Historia kontuzji Dembele
https://zapodaj.net/6d23fa3af9f93.png.html
A ja mam wrażenie, że my go niedawno kupiliśmy i cały czas czekam co on ma do zaprezentowania. Najgorszy transfer w historii Barcelony. Coutinho już lepszy był.
2
@Kinginiesta "ceny nie wzrosły, ale wszystko jest droższe". Ja pi***ole, ale debil.
1
@tomek8756 @DaPidejpi ze swojego fanpage'a na fejsie już usunęli wszystkie posty, a nawet zdjęcie w tle. Zostało tylko profilowe xD
1
@macio_944 A WY (tak, piję do Twojej odpowiedzi) zawsze myślicie, że jeśli ktoś nie zgadza się z lewicowymi poglądami to jest prawicowcem, a co bardziej śmieszne, jeśli ktoś krytykuje krytykę czegoś prawicowego to już opowiedział się po prawej stronie.
1
@Alanooo zmień język z ENG na PL
4
@Kluivert_P dlatego się zaszczepiłem, nie bo wierzę, że szczepionka mi pomoże, ale dla świętego spokoju :)