3

@Ojciec5tkidzieci Mój stary to fanatyk Roberta Lewandowskiego ...

5

A van Dijk miał mało goli, a prawie wygrał ZP, mało brakowało.
Bez sensu te porównywania typowej 9, lisa pola karnego, który przez większość czasu stoi w szesnastce przeciwnika i czeka na piłkę, do pomocnika, który jest rozgrywającym, ma mnóstwo goli i asyst.

0

@Klaudiaa8 Dziękuję za opinię

0

@Bobo25 Co sądzisz o tym, że Messi otrzymał ZP? Powinien ją oddać Lewandowskiemu?

9

@Krystian1588 No i miał racje.
Robert Lewandowski - Manuel Neuer, Thomas Mueller i Arturo Vidal

7

@macio_944 Jak Ci ludzie nie widzieli ani jednego meczu Messiego w tym roku, a Lewego to pewnie tylko w kadrze jak popijali sobie Harnasia. Szkoda czasu na takie komentarze.

6

@Kinginiesta czas na takie prowokacje to był wczoraj, dzisiaj już po ptokach

EDIT:
Wczoraj pisałeś coś takiego:
https://zapodaj.net/0bb4c23f5e147.png.html
"jeden i drugi zasłużył"

A dzisiaj:
"Messi nie zrobił nic żeby być w trójce"

Czy to rozdwojenie jaźni?

5

0

Za ile będzie rozstrzygnięcie?

0

O której godzinie można się spodziewać ZP?

18

Ale dumny jestem z Roberta

0

Pedri z tą fryzurką i tym spojrzeniem to trochę jak seryjniak wygląda

0

Brawo Pedri! Jesteś wielki

1

I ta Monica Belucci

5

Jak Ronaldo dzisiaj wygra ZP to usuwam konto

1

@Qba2312 To się wszyscy zdziwią xD

3

@kuz już to widzę - kapitan Sierra Leone:
1. Salah
2. Benzema
3. Ronaldo

4

De Bruyne spędził jeden pełny sezon w Wolfsburgu i zdobył tytuł Niemieckiego Piłkarza Roku, natomiast Muller jest Niemcem od 32 lat i nigdy nie zdobył tej nagrody.

1

Jeśli myślisz, że miałeś zły dzień to co sądzisz o tym, że kibice Tottenhamu odbyli 31-godzinną podróż z Dallas do Burnley, a mecz został przełożony z powodu opadów śniegu.
https://www.espn.com/soccer/blog-the-toe-poke/story/4533222/tottenham-fans-make-31-hour-journey-from-dallas-to-burnleymatch-postponed-due-to-snow

4

Ciekawa statystyka
Tylko 4 kluby w Premier League mają dodatni bilans bramkowy.
https://i.imgur.com/n9qRc83.jpg

1

@AssisMoreira Heath Ledger otrzymał Oscara po śmierci, to prawda, ale chyba każdy przyzna, że kreacja Joker'a była arcydziełem i jak dla mnie zasłużony laureat.

EDIT: Ledger ma 1 Oscara. Jest to Oskar przyznany pośmiertnie za rolę drugoplanową. @Azi ma rację.

1

@Arkon Wszystkich talentów nie kupisz, a poza tym nie jest powiedziane, że Vinicius rozwinąłby się w Barcelonie tak samo, jak zrobił to w Realu.
Co do Mbappe to też zawsze uważałem go za większy talent niż Dembele i z perspektywy czasu bardzo żałuję, że nie udało nam się ściągnąć żółwia.

17

@Kamilos84 bo Lewandowski jest znany z heroicznych powrotów we własne pole karne ...

0

@YoungLeosia Przecież nikt Cię nie shejtował, a jedynie stwierdziłem fakt

1

@YoungLeosia na szczęście masz tu gó**o do gadania :)

1

Kilka dni temu krążyło info, że pierwsza trójka ZP może być następująca:
1. Messi
2. Benzema
3. Lewy
Czy te plotki zostały szybko obalone, czy jednak Benzema ma szansę być przed Robertem?

2

@Danny Gaucho Już czekam na te artykuły na onecie mówiące, że Messi to sterydziarz

6

@JordiElNino między innymi za bycie najlepszym piłkarzem w tym roku kalendarzowym

6

@YoungLeosia Żadna z tych decyzji/sytuacji nie jest zbrodnią wobec narodu

3

@FCB_dimiC "Pierwsza połowa sezonu i Copa America to za mało żeby być przed kimś kto stałą formę utrzymuje przez cały sezon" tu się z Tobą zgadzam, że Robert utrzymuje stabilną formę przez cały sezon, ale czy Lewandowski był aż tak decydujący?
Czy Bayern nie wygrałby po raz enty ligi bez niego? Strzelają ponad 3 gole na spotkanie, więc nic dziwnego, że napastnik ma tyle goli. Mnóstwo stworzonych sytuacji bramkowych. Oczywiście, że Robert to klasa światowa, ale dla mnie on nigdy nie był najważniejszym punktem Bayernu, bo ten zespół to świetna drużyna, która wspólnie robi niewyobrażalne rzeczy. Natomiast Leo przez pół roku ciągnął sam Barcelonę, która była tak naprawdę przypudrowanym trupem, a dodatkowo miał olbrzymi wkład w sukces Argentyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?