Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@asas1237 https://sport.tvp.pl/22774042/ps-to-na-nich-glosowal-lewandowski-w-zlotej-pilce
Nic nie pomyliłem :) Wcześniej w głosowaniu ZP brali udział kapitanowie oraz selekcjonerzy reprezentacji, a także (chyba) dziennikarze.
Również pozdrawiam
9
@Elprofesorxx kopyto borka
110
Robert Lewandowski:
1. Manuel Neuer
2. Thomas Mueller
3. Arturo Vidal
:)
EDIT: A co w sumie Leo ma zrobić? Powiedział, że Lewy zasłużył na ZP za 2020 rok. To co? Ma teraz złożyć zamówienie u złotnika na ZP? Oddać mu swoją? Niepoważne słowa Lewandowskiego.
16
[Transfermarkt] Infografika wideo przedstawiająca kluby z największymi wydatkami na transfery w XXI wieku
https://v.redd.it/tr05c9x9ky381/DASH_1080.mp4
4
@Jakchcesz Też słyszałem fajną anegdotkę, że prawie stracił rolę Supermana w "Człowieku ze stali". Grał sobie w WoW'a, aż tutaj nagle dzwoni telefon. Słyszał, że dzwoni, ale postanowił go zignorować, a okazało się, że to dzwonił reżyser Zack Snyder z informacją, że dostał główną rolę :D
@G9 ja wciąż nie mogę przeboleć niektórych obsad
19
Freya Allan (serialowa Ciri) o Henrym Cavillu : 'Na planie jest jak wiedźmińska biblia. Robimy scenę, a on mówi: 'Powinniśmy użyć tego wiersza ze strony 253 Krwi Elfów.'"
Fajnie wiedzieć, że główną rolę w serialu Wiedźmin odgrywa taki świr.
Czekacie na drugi sezon?
1
@Mns21 Jak strzelą minimalnie 3 gole w każdym meczu to wejdzie
5
@Shiver Jeden niewypał Filip nam starczy.
7
@Ojciec5tkidzieci Czy to jest ta wojna, w której brał udział Simo Häyhä, czyli "Biała Śmierć"? Fiński strzelec wyborowy, najskuteczniejszy snajper w historii wojen.
Używał fińskiego wariantu karabinu wyborowego Mosin M28, bądź też M28/30 „Pystykorva” z muszką i szczerbinką zamiast celownika optycznego. Uzasadniał to tym, że przy używaniu celownika optycznego snajper musi podnieść głowę wyżej, a poza tym możliwość wystąpienia odbić światła na soczewkach celownika zwiększa ryzyko wykrycia strzelca. Używał też pistoletu maszynowego Suomi oraz pistoletu Lahti L-35, z których zabił jeszcze ponad 200 nieprzyjaciół, co daje mu w sumie ponad 705 trafień śmiertelnych. Do walki zawsze ubierał się całkowicie na biało. Jeżeli zamierzał strzelać długo z jednej kryjówki, polewał wodą śnieg, by podmuch wystrzału nie uniósł zdradzającego pozycję śnieżnego pyłu. Ponieważ w tak niskich temperaturach w wydychanym powietrzu skraplają się ogromne ilości pary wodnej, wkładał do ust śnieg (ten prowizoryczny filtr zatrzymywał parę wodną).
Jego akcje wpływały demoralizująco na oddziały ZSRR. Sowieci wielokrotnie i bezskutecznie próbowali go zlikwidować, przeprowadzając naloty bombowe i używając ciężkiej artylerii oraz wysyłając swoich snajperów. Najlepszym rezultatem, jaki osiągnęli, było zniszczenie płaszcza Simo, w który zaplątał się odłamek szrapnela. Pewnego dnia parę metrów od niego spadł radziecki pocisk. Simo cudem przeżył, odnosząc tylko lekkie rany, które nie zagrażały jego życiu.
6 marca 1940 został postrzelony w szczękę. Pocisk odbił się po uderzeniu i opuścił jego głowę. Zanim stracił przytomność, zdążył jeszcze zastrzelić radzieckiego żołnierza, który go zranił. Jeden z żołnierzy, którzy odnosili go do punktu opatrunkowego, opowiadał, iż „brakowało mu połowy głowy”. Odzyskał przytomność 13 marca, w dzień zawarcia pokoju. Wkrótce po wojnie marszałek Carl Gustaf Mannerheim awansował go z rangi kaprala do stopnia podporucznika. Nikt inny w historii Finlandii nie został awansowany tak wysoko w tak krótkim czasie.
Minęło kilka lat, zanim całkowicie wyzdrowiał z odniesionych ran. Sowiecka kula zniszczyła jego szczękę i rozerwała policzek. Po wojnie zajął się polowaniem i hodowlą psów. Swoje ostatnie lata spędził w małej wiosce Ruokolahti znajdującej się w południowo-wschodniej Finlandii (Karelia Południowa), leżącej 15 km od rosyjskiej granicy.
Kiedy w 1998 spytano go o sekret jego celności, odpowiedział: praktyka, zaś swój rekord ponad 505 zabitych wrogów skomentował słowami: Robiłem to, co mi kazano – najlepiej, jak mogłem.
23
Bezpośredni gol z rzutu rożnego Cuadrado z niedzielnego spotkania Juventus - Genoa. Nagranie z trybun, więc bardzo fajna perspektywa pokazująca rotację piłki. Polecam obejrzeć.
https://v.redd.it/zhzmp1gcvy381/DASH_480.mp4
69
Wielka szkoda, ale mu się w sumie nie dziwię. BvB jest to przystanek przed największymi klubami, a ewentualne niepowodzenie w Barcelonie może mu zamknąć drogę do topowych zespołów typu Bayern, City.
7
Norweski zespół Tromsø IL zaprezentował dzisiaj wyjątkowe stroje. To pierwsza oficjalna koszulka piłkarska w historii, na której znajduje się działający kod QR.
Po jego zeskanowaniu zostaniemy przekierowani na stronę, która nagłaśnia łamanie praw człowieka w Katarze.
https://x.com/TromsoIL/status/1467783738729902081
2
@FCB24 chyba chciałeś napisać 0-2
23
@Woland10 "Otoz nie, problemy mentalne to wiecie kto może mieć?"
No nie wiem? Może Ty, sądząc po Twoich postach.
0
@szkutnik91 :(
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/barbara-kurdej-szatan-kurwa-kurwaaa-co-tam-sie-dzieje-oryginalny-post-instagram-twitter-bialorus-imigranci.jpg
0
@Khajio Nie widziałem słów Manuela Grafe, więc nie wiem do czego pijesz, ale za to widziałem, że Bellingham miał pretensje co do słuszności karnego przy wyniku 2:2. Hummels ewidentnie nienaturalnie ułożone ciało, ręka ponad poziomem głowy, a do tego wysunięta w przód. Karny 100%.
Poza tym mówię ogólnie o piłkarzach. Jestem sędzią i słyszałem historie od bardziej doświadczonych kolegów, którzy sędziują I czy II ligę w Polsce. Tam piłkarze czasem się pytają czy z autu jest spalony albo czy mogą strzelać z wolnego, który jest konsekwencją zagrania piłki ręką.
1
@Khajio To nie nowość, że piłkarze nie znają przepisów gry w piłkę nożną.
@Kluivert_P powiedział, że bez sensu dawać do sędziowania klasyki BvB - Bayern sędziemu, który w przeszłości mecze sprzedawał
0
@Messibestplayerintheworld Pierwsze info bardzo fajne, a drugie już nie za bardzo. On jest nam niepotrzebny, bo wątpię, że nagle przestanie mieć problemy z kontuzjami, a jego mentalność diametralnie się zmieni. Niech idzie i się leczy w innym klubie.
7
@SelloutCrowd Ja też się zaszczepiłem, ale szanuję wolność innych osób i nikogo nie nazywam ignorantem albo nie mówię, że jest nieodpowiedzialny, bo się nie zaszczepił. Chcesz to możesz się szczepić nawet co pół roku skoro tak mówi pewne grono naukowców, a maseczkę to możesz nawet nosić do końca życia jak sugerują inni lekarze. Nikt Ci nie zabrania. Jeśli z powodu szczepionki trafisz do szpitala (skutki uboczne, szanse małe, ale zawsze są) to mamy mówić, że nie zasługujesz na pomoc medyczną? Oczywiście, że to nie jest zwykła grypa, a poziom zagrożenia w jakim się znajdziesz zależy w dużej mierze od Twojego stanu zdrowia (choroby współistniejące) oraz genów, ale bez przesady, nie dajmy się ponieść panice jaką rozsiewają media.
5
@BarcaSupporter Kibice: Chcemy Haalanda
Laporta: Mamy Haalanda w domu
Haaland w domu:
https://hiszpanskapilka.net/wp-content/uploads/2021/09/luuk-de-jong-1.jpg
6
@SelloutCrowd "tok myślenia odpowiedzialnego, dojrzałego społecznie człowieka"
i oczywiście Ty takim człowiekiem jesteś? XD
1
@MesQueUnClub96 Ale g***o. Najwidoczniej takie jest zapotrzebowanie skoro takie filmiki robią.
24
@SelloutCrowd A czemu nie? Co to za dziwny tok myślenia?
0
@IronSanHybrid ja pamiętam bramkę przeciwko Tottenhamowi
i gola przeciwko PSV
0
[L'Équipe] W środowisku Leo Messiego pojawiły się ostatnio wątpliwości co do umiejętności taktycznych Mauricio Pochettino, a zwłaszcza jego planu gry.
Ciekawe kto jest tym środowiskiem Messiego? Jego żona i dzieci?
11
UEFA postanowiła ukarać osiem klubów za naruszenie zasad Finansowych Fair Play:
CSKA Sofia (€75 000 )
Mons Calpe (€15 000)
Astana (€150 000)
Porto (€300 000)
Santa Clara (€75 000)
Sporting (€250 000)
Cluj (€200 000)
Real Betis (€250 000)
Gdzie PSG?
7
Jim Lahey < 3
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/263820109_4740689162620296_6132945161123334348_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=uAj9Jczm_x8AX9D-STG&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=1c0cca0cf059ca235d1d1208f814b514&oe=61B16925
39
Antonio Cassano:
"Cristiano Ronaldo wysyłał mi wiadomości z prośbą o więcej szacunku, powiedział mi, że strzelił 800 bramek, a ja mam tylko 150, powiedziałem mu: 'Drogi Cristiano, masz wszystko, czego chcesz, żyj w spokoju i komforcie, bądź jak Messi, on nie dba o to, co mówią ludzie".
0
@mindbender84 EDIT: kurde, asystę walnął :d
0
Laporta przepraszam Cię.
Dembele wchodzi i robi ogromną różnię, w 3 minuty robiąc więcej na boisku niż przez cały swój występ Depay i Coutinho.
Mbappe wchodzi i dupa. Zmarnowana setka i nic więcej.
Dembele > Mbappe