Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Naturopata PSG vs ManU to uwierzę, że UEFA chciała taki mecz, ale co Wy macie z tym Realem? Perez to wróg numer 1 UEFY.
4
where Barca?
0
@rafa324 Ostatnio 10 minut w meczu z Interem, a tak to grzeje ławę. Bardziej chodziło mi o to, że gość naprawił Belga i w końcu jest on dostępny do gry. A to, że Hazard jest cieniem samego siebie to druga sprawa.
3
@Commandement Ajax
3
@Xxxbarca4ever Dokładnie. Wpływ też może mieć to, że to piłkarze, a nie sztab medyczny decydowali o tym kiedy mogą wrócić po kontuzji. Parodia.
0
@PaPo @Colon ja się szczepiłem J&J, jedna dawka i masz paszport.
Tylko podobno J&J ostatnio pytał się WHO czy kogoś tam o to UWAGA, UWAGA:
"Czy możemy wprowadzić DRUGĄ dawkę do naszej JEDNODAWKOWEJ szczepionki?" XD
$$ zwietrzyli
0
Ancelotti sprowadził Antonio Pintusa, fizjoterapeutę, który pracował z Conte w Interze przez ostatnie kilka lat. W zeszłym sezonie Real miał niesamowitą ilość kontuzji, przez które prawdopodobnie przegrali ligę. W tym sezonie prawie w ogóle nie zmieniają wyjściowej jedenastki, a i tak nie mają żadnych poważniejszych urazów. Koleś nawet naprawił Hazarda, a to jak on gra to już druga sprawa.
W Barcelonie kogoś takiego brakuje. U nas kontuzje są na początku dziennym i przez to piłkarze nie potrafią złapać formy, a inni są przemęczeni, bo muszą grać w każdym meczu.
0
@arasz1819 Ja to mam nadzieję, że do tego czasu to już go w klubie nie będzie.
8
Michel Platini przyznał, że FIFA specjalnie tak ułożyła drabinkę Mundialu z 1998 roku, żeby Francja i Brazylia mogły na siebie trafić dopiero w finale. [BBC]
1
@Objectivo Najlepsze było:
- Jaki zawód Pani wykonuje?
- matka
xD
3
Ale ją wyjaśnił. Przepraszam, że temat szczepionek, ale bardzo fajny materiał trwający 4 minuty. Zachęcam do zapoznania się z filmikiem.
2
@Cochise A gdzie się robi z Pique "mordę frajerskiej Barcelony"? Z tego co zauważyłem, to Gerard jest jednym z mniej hejtowanych piłkarzy Barcy. A jeśli chodzi o opinię kibiców to w bloku obronnym ustępuje tylko Araujo i może Albie.
4
@Coutinho007 To prawda. Technicznie i taktycznie to Hiszpan jest top świata, ale odstaje fizycznie i to na tle każdego rywala. Dzisiejsza piłka różni się od tego co było 10 czy 5 lat temu i samo wytrenowanie technicznie i taktycznie nie wystarczają żeby odnosić sukcesy. Na boisku trzeba za******lać.
36
[elnacionalcat] Gerard Pique poinformował Xaviego i Laportę o swoim zamiarze przejścia na emeryturę po zakończeniu sezonu. Zostanie jednak, jeśli Xavi uzna, że jest potrzebny jeszcze przez jeden sezon. Mógłby też wynegocjować niższy kontrakt z minimalną pensją akceptowaną przez La Liga.
Dziękuję Pique za wszystko, ale Twój czas w Barcelonie dobiega końca i dobrze, że w przeciwieństwie co do niektórych zawodników zdajesz sobie z tego sprawę.
5
Oficjalnie: Thomas Vermaelen opuszcza Vissel Kobe
Dawać go do Barcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Gomess Bonasera, Bonasera
Dobry pomysł ;)
5
:)
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/267350985_457642099217703_2110876318036202312_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=tRZeAEPvoHgAX_zd5Sd&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=2fd3d3fca2260a3f3ec501b0f8f3c246&oe=61BA519E
9
@Uukasz_93 Śmieszne to jest nazywanie kogoś antyszczepionkowcem, bo ma wątpliwości co do tej jednej jedynej szczepionki.
33
[RMC] Ousmane Dembélé nie przedłuży kontraktu z FC Barceloną. Klub nie może już złożyć mu wyższej oferty niż ta, którą oferuje mu obecnie.
• Welcome to Newcastle • Injuries, Misses, Flop compilation • Danza Kuduro remix
1
Dziennikarz: Właściwie, co można powiedzieć po tym meczu? Prowadzicie, kontrolujecie wszystko, 2:1 prowadzicie i raptem strzał niespodziewany i remisujecie mecz.
Gavi: Zgadza się, no, jesteśmy dziadami, no. Niech pan zapyta bramkarza, niech pan zapyta Umtitego, niech pan zapyta tych innych, ku**a, naszych chłopaków, co, ku**a, zrobili. Co, ku**a, jak jedziemy, żeby podać – nie, panie, nie chce mi się, bo jestem tak zdenerwowany, że po prostu mnie rozsadza i nie mogę powstrzymać emocji. Ale takie, ku**a, zagrania, jak my prezentujemy, to się nie mieści w pale, żeby, ku**a… I top 4 nam się nie należy, a po tym, co dzisiaj tutaj było. I brawo dla Pampeluny.
Dziennikarz: Osasuna zasłużenie punktuje, czy to wy straciliście?
Gavi: Zasłużenie, proszę pana, bo my nie umiemy grać w piłkę. Zasłużenie, no nam się nie należy nawet szóste miejsce. My jesteśmy beznadziejni, ku**a, i tylko tyle mam do powiedzenia. Dziękuję bardzo.
1
Abde przypomina mi trochę Viniciusa z początków w Realu. Wszystko w porządku to czasu finalizacji akcji. Mam nadzieję, że się będzie rozwijał jak Brazylijczyk.
7
Fajny mem 3:
https://zapodaj.net/82533ef2785fb.jpg.html
0
New York City FC zwycięzcami MLS 2021! NYC wygrali 4:2 w serii rzutów karnych z Portland Timbers!
Jest to pierwsze mistrzostwo dla klubu założonego w 2013 roku przez Khaldoona Al Mubaraka (prezesa Manchesteru City)!
Jarosław Niezgoda wszedł na boisko w 84 minucie.
0
@tristan87 To jacy jacy ludzie go szczepili skoro nie widzieli śladów po poprzednich szczepionkach?
6
Gol Zlatana
https://streamff.com/v/u23KJG
4
@Kwiatek67 https://www.fcbarca.com/historia-serwisu.html
4
@TylkoBarca7273 @BarcaInfo chyba tylko
3
@klopx też jesteś spoko :D dzięki
0
Dzisiejszego dnia zostało rozegranych pięć spotkań w ramach 16 kolejki angielskiej Premier League.
Padło 11 goli z czego AŻ 6 po rzutach karnych.
Man City 1:0 Wolves - wygrana po golu z karnego
Liverpool 1:0 Aston Villa - wygrana po golu z karnego
Norwich 0:1 ManU - wygrana po golu z karnego
Dodatkowo 3 gole po rzutach karnych zostały zdobyte w meczu Chelsea - Leeds (3:2).
Tylko machina Artety wygrała więcej niż przewagą jednej bramki i to bez gola z jedenastki (3:0). Popisali się też piękną akcją przy golu na 1:0, ale pewnie większość z Was już widziała tę bramkę.
https://streamja.com/lWlA3
2
Enzri Konsa neutralizuje kontratak Liverpoolu 3 vs 1. Świetne ustawienie, kontrola sytuacji oraz spowalnianie przeciwników. Co prawda Mane i Salah nie popisali się w tej akcji, bo można to było zrobić lepiej, ale Konsa utrudnił im zadanie znakomicie. Widziałem kilka meczów Aston Villi w tym sezonie i naprawdę Anglik robił na mnie wrażenie. Taki angielski Araujo.
https://streamable.com/c6h1uk