4

@Jakchcesz Zdanie, które w 100% podsumowuje obecną Barcelonę. Trzeba mieć nadzieję, że młoda krew będzie jednak miała głód zwycięstwa.
@Adi123456789 trochę przypomina technicznie Berbatova

53

Ależ to pięknie zrobił FdJ
https://v.redd.it/covjsyh5yk681/DASH_720.mp4

14

@arkasath może dlatego, że w Holandii rzeczywiście weryfikują przyczynę śmierci. U nas ktoś umrze na zawał, ale miał wynik pozytywny to jako przyczynę śmierci wpisują covid

0

@DwubiegunUwu No przy pierwszym golu Elche to nie zachwycił

5

@NaFazieHitman perspektywa

2

Czy będzie Dudek?

3

@Woland10 Dani Alves to też legenda, a jednak ma najmniejszą pensję z możliwych. Żebyśmy się dobrze zrozumieli. Ja tutaj nie hejtuję Aguero, bo gość i tak bardzo poszedł na rękę Barcelonie. Tak samo nie hejtuję ter Stegena, który ma gorszy okres, bo koleś razem z Messim trzymał Barcelonę w topie 2-3 lata temu. Hejtuję zarząd, który rozdaje pieniądze na prawo i lewo.

0

@Herato Ter Stegen ~ 9 mln
Aguero ~ 9 mln

Aguero, który przyszedł do nas na emeryturę (co prawda obniżył znacząco swoje wynagrodzenie w porównaniu z tym co dostawał w City) dostał minimalnie wyższą pensję niż Ter Stegen. Trochę parodia.

2

@Dundersztyc Jakie "moja koszta"? Ja się zaszczepiłem, ale nikogo nie zmuszam żeby to robił. Indywidualny wybór, więc co Ty mi tutaj gadasz o moich kosztach? Jak ktoś z Twojej rodziny umrze na wskutek zaszczepienia się to rozumiem, że też sobie to wliczasz w "swoje koszta"?

4

@BART97 jak duża większość ludzi nawet bez szczepienia przechodzi łagodnie

1

@Emhyr przecież napisał, że prowizja

0

@Janas11224 Miałem iść do Cinema City na nowego Matrixa, ale dzięki ich decyzjom Multikino zyska nowego klienta

4

Jeden z najgenialniejszych umysłów w historii Familiady


2

@rafeVeB Mam nadzieję, że to zwykłe plotki. Okienko transferowe się zbliża to dziennikarze muszą kolejne ploty wymyślać

0

@Colon @macio_944 należy oznaczyć

0

@Rust_Cohle Nie podaje, bo mam swoje prawdziwe imię i nazwisko ustawione ;)

0

@Rust_Cohle więcej niż Ty ;)

18

Sześć martwych, wychudzonych żyraf leżących na wysuszonej ziemi to wymowny obraz zniszczeń, jakie wywołała susza, z którą muszą mierzyć się mieszkańcy Kenii.

Według Getty Images zwierzęta próbowały dostać się do pobliskiego zbiornika wodnego, który prawie wysechł, lecz ugrzęzły w błocie, przez co wkrótce zdechły. Zwłoki przeniesiono na obrzeża wioski Eyrib w hrabstwie Wajir, aby zanieczyszczeniu nie dostały się do wody we wspomnianym zbiorniku.

Susza grozi jednak nie tylko żyrafom, bowiem zarówno ludzie, jak i zwierzęta walczą o żywność i wodę. Szacuje się, że wskutek suszy przez głód cierpi około 2,1 miliona Kenijczyków. W niektórych częściach Kenii odnotowano ostatnio najmniejsze opady od dziesięcioleci. We wtorek ONZ poinformowało, że 2,9 miliona osób pilnie potrzebuje pomocy humanitarnej.

„Źródła wody zarówno dla ludzi, jak i zwierząt gospodarskich wyschły, zmuszając rodziny do pokonywania większych odległości i powodując napięcia między społecznościami, co doprowadziło do nasilenia konfliktów” – stwierdziło Biuro ONZ ds. Koordynacji Pomocy Humanitarnej.

Lokalna gazeta The Star poinformowała, że susza zagraża życiu 4000 żyraf. Ibrahim Ali z rezerwatu żyraf Bour-Algi przekazał dziennikarzom, że sytuacja pogorszyła się ze względu na rolnictwo wzdłuż rzek, które zablokował dzikim zwierzętom dostęp do wodopojów.

źródło: FB: Pigułka Świata (The Guardian)
Ed Ram / Getty Images

https://cdn.prod.www.spiegel.de/images/b4389697-cc9f-4c0c-91c6-05b614eb8833_w948_r1.778_fpx37.5_fpy50.jpg

I to są prawdziwe problemy.

0

@Kengo ponad 70 punktów i trzy blanki covidowe
@Rust_Cohle nie ma sensu, bo użyłeś wszystkich bonusów na początku sezonu. Ci którzy trzymali wild card czy free hit teraz są nagradzani

1

Dobra wiadomość - coraz więcej drobnoustrojów uczy się zjadać plastik
Według nowych badań przeprowadzonych przez naukowców z Uniwersytetu Chalmers w Szwecji, coraz więcej drobnoustrojów uczy się zjadać plastik. Szwedzi przeskanowali ponad 200 milionów genów znalezionych w próbkach DNA i znaleźli w nich 30 tysięcy różnych enzymów, które potrafią rozkładać plastik

1

Tak szczerze, czy nam potrzebny jest Ferran Torres? Czy Barcelona nie powinna szukać zawodników o trochę innym profilu?

0

@semafor lewica coś o tym wie

1

@dawidor9 Czy Dzieje Khorinis nie będą jeszcze bardziej zaawansowane?

2

@Barca1992 dziękujemy ci niedzielski, ratujesz nasze życie

2

Dziennikarze wymyślają bzdury żeby tylko ludzie czytali, coś nowego

0

@Nemeczek79 A kto to powiedział? Tebas?

0

3

@Kamyk37 z Luuka de Jonga mogę

7

@Criss18Barca Ale większość tych komentarzy ma charakter prześmiewczy, trochę dystansu. Trzeba też się umieć "śmiać" z tego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?