Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz Przecież on byłby kompletnym idiotą przychodząc tutaj. Cały piłkarski świat wie jakie Barcelona ma problemy na polu sportowym, ale przede wszystkim na polu ekonomicznym. Znając jego kosmiczne wymagania finansowe, nie widzę najmniejszych szans na to, że Norweg przyjdzie do Barcelony.
1
Ja też się pochwalę. Pierwsze miejsce oczywiście @robertlewandowski, bo mu się należy za tamten rok. Drugie miejsce @Woland10, bo jest na pohybel wszystkim i wszystkiemu, a trzecie miejsce @Don-Corleone za posty w stanie upojenia.
0
@Rokita @robertlewandowski też miał wygrać za tamten rok, a jednak @LionelMessi10 zgarnął nagrodę
15
@robertlewandowski koleś zaloguje się na fcbarca pierwszy raz od pół roku i się zdziwi xD setki oznaczeń, nominacja do ZP fcbarca.com
1
Przyszła wiadomość: "Nominacja. Złota Piłka, ziom!"
Wreszcie zbieram mojej klawiatury plon
Boję się tej raczej głośnej gali, wolę cichy dom
Wieści o wygranej, a ja na******lam w "Dziki gon"
po zwycięstwo @robertlewandowski
2
@Hosh I ten motyw z Avengersów xD
8
[ESPN UK] Micheal Owen: "Każdy będzie miał lepsze lub gorsze losowanie, chyba że wylosujesz tę samą drużynę"
No mądrego to aż miło posłuchać
3
@Cyzix formy i konsekwencji
3
@Lionel_Messi10 z takim zaangażowaniem Mbappe czy Messiego w obronie to mogą we francuskiej wygrywać, ale w LM trzeba czegoś więcej
5
Na dzień dzisiejszy Real dla mnie faworytem
43
Borek: O której jest trzecie losowanie 1/8 LM?
Jakiś koleś: Po ostatniej pożegnalnej walce Adamka
xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@AmigoBlancos My kibice Barcelony nigdy byśmy się do takiego poziomu nie zniżyli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym ból tyłka el jarka zawsze warto zobaczyć
3
Nie oglądam F1, nie interesuję się tym, ale obejrzałem nagranie z garażu Mercedesa na ostatnim okrążeniu i czuć te emocje.
Link dla zainteresowanych:
4
@Naturopata PSG vs ManU to uwierzę, że UEFA chciała taki mecz, ale co Wy macie z tym Realem? Perez to wróg numer 1 UEFY.
4
where Barca?
0
@rafa324 Ostatnio 10 minut w meczu z Interem, a tak to grzeje ławę. Bardziej chodziło mi o to, że gość naprawił Belga i w końcu jest on dostępny do gry. A to, że Hazard jest cieniem samego siebie to druga sprawa.
3
@Commandement Ajax
3
@Xxxbarca4ever Dokładnie. Wpływ też może mieć to, że to piłkarze, a nie sztab medyczny decydowali o tym kiedy mogą wrócić po kontuzji. Parodia.
0
@PaPo @Colon ja się szczepiłem J&J, jedna dawka i masz paszport.
Tylko podobno J&J ostatnio pytał się WHO czy kogoś tam o to UWAGA, UWAGA:
"Czy możemy wprowadzić DRUGĄ dawkę do naszej JEDNODAWKOWEJ szczepionki?" XD
$$ zwietrzyli
0
Ancelotti sprowadził Antonio Pintusa, fizjoterapeutę, który pracował z Conte w Interze przez ostatnie kilka lat. W zeszłym sezonie Real miał niesamowitą ilość kontuzji, przez które prawdopodobnie przegrali ligę. W tym sezonie prawie w ogóle nie zmieniają wyjściowej jedenastki, a i tak nie mają żadnych poważniejszych urazów. Koleś nawet naprawił Hazarda, a to jak on gra to już druga sprawa.
W Barcelonie kogoś takiego brakuje. U nas kontuzje są na początku dziennym i przez to piłkarze nie potrafią złapać formy, a inni są przemęczeni, bo muszą grać w każdym meczu.
0
@arasz1819 Ja to mam nadzieję, że do tego czasu to już go w klubie nie będzie.
8
Michel Platini przyznał, że FIFA specjalnie tak ułożyła drabinkę Mundialu z 1998 roku, żeby Francja i Brazylia mogły na siebie trafić dopiero w finale. [BBC]
1
@Objectivo Najlepsze było:
- Jaki zawód Pani wykonuje?
- matka
xD
3
Ale ją wyjaśnił. Przepraszam, że temat szczepionek, ale bardzo fajny materiał trwający 4 minuty. Zachęcam do zapoznania się z filmikiem.
2
@Cochise A gdzie się robi z Pique "mordę frajerskiej Barcelony"? Z tego co zauważyłem, to Gerard jest jednym z mniej hejtowanych piłkarzy Barcy. A jeśli chodzi o opinię kibiców to w bloku obronnym ustępuje tylko Araujo i może Albie.
4
@Coutinho007 To prawda. Technicznie i taktycznie to Hiszpan jest top świata, ale odstaje fizycznie i to na tle każdego rywala. Dzisiejsza piłka różni się od tego co było 10 czy 5 lat temu i samo wytrenowanie technicznie i taktycznie nie wystarczają żeby odnosić sukcesy. Na boisku trzeba za******lać.
36
[elnacionalcat] Gerard Pique poinformował Xaviego i Laportę o swoim zamiarze przejścia na emeryturę po zakończeniu sezonu. Zostanie jednak, jeśli Xavi uzna, że jest potrzebny jeszcze przez jeden sezon. Mógłby też wynegocjować niższy kontrakt z minimalną pensją akceptowaną przez La Liga.
Dziękuję Pique za wszystko, ale Twój czas w Barcelonie dobiega końca i dobrze, że w przeciwieństwie co do niektórych zawodników zdajesz sobie z tego sprawę.
5
Oficjalnie: Thomas Vermaelen opuszcza Vissel Kobe
Dawać go do Barcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Gomess Bonasera, Bonasera
Dobry pomysł ;)