7

Najwięcej goli dla Barcelony w LM od sezonu 16/17:
Messi 37
Suarez 10
Gole samobójcze 8
Dembele 6
Neymar 4

https://preview.redd.it/swakgrrkkn481.jpg?width=960&crop=smart&auto=webp&s=65f856434fc2fdffa857cc5846d2af1a56955b17

0

@Woland10 To teraz jeśli będziesz tak uprzejmy pokaż mi te obliczenia

0

@Woland10 Pokaż mi te obliczenia. Czy wziąłeś pod uwagę:
- potencjalne transfery z/do klubów
- potencjalne kontuzje
- formę zespołów na wiosnę
- potencjalną zmianę trenerów
- czy zmiany wprowadzone przez Xaviego zaczną przynosić efekty
- zmienne warunki atmosferyczne
- covida
- ciąże partnerek piłkarzy, który będą woleli jechać do szpitala niż zagrać w 1/8 LE
- sytuacje w lidze na wiosnę
- wiele, wiele innych czynników

23

@kryhaa Na wysokim poziomie to gra taki Kante, a koleś się wstydzi poprosić o puchar LM żeby móc sobie zrobić z nim zdjęcie.
Twórca tej dyskusji ewidentnie uważa się za lepszego od innych użytkowników tej strony.

95

@Janiama Zawsze mnie bawią Twoje próby pokazania, że jesteś najmądrzejszy. Wyszukujesz randomowe komentarze sprzed roku czy nawet jeszcze starsze, a następnie piszesz "miałem rację, a Ty nie" XD

Tak się poszuka w Twoich starszych komentarzach to często piszesz głupoty, a potem tłumaczysz się, że miałeś co innego na myśli.

5

@TheNekro94 sezonowców to już dawno nie ma w Barcelonie :D

54

No to ładnie. Nie potrafimy się pozbyć jednego "szrotu", a już chcemy brać następny.

3

@Emhyr Ale Antony nie ma DNA Barcelony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

14

Niektórzy chcą już zwolnienia Xavi'ego XD No przyznam, że nie spodziewałem się przeczytać tutaj takich głupot jedynie miesiąc po zatrudnieniu Generała.

0

@Janiama Racja, że Dest zagrał bardzo słabo. Pisałem już niżej, że dla mnie był najsłabszy na boisku, mnóstwo błędów, a także przez niego Araujo dostał żółtą kartkę.

Ale jak można dowalać się do tego, że ktoś pisał, że Dest będzie kozakiem? W Ajaxie grał bardzo dobrze, wiele klubów się nim interesowało, więc były podstawy żeby tak sądzić.
"A tak naprawdę to on na poziom Semedo nigdy nie wejdzie", a skąd Ty możesz to wiedzieć? Rozumiem, że jesteś na treningach, widzisz jak trenuje, jakie ma podejście, co je? Nie raz jest tak, że zawodnik zagra 2-3 mecze z rzędu na poziomie i nagle mu coś w głowie przeskakuje i wchodzi na wyższy poziom. Jeśli nie wpłynie za niego dobra oferta (minimalnie 30 mln) to ja bym go zostawił.

0

@pt9 Dla mnie we wczorajszym spotkaniu najsłabszy był Dest do spółki z Minguezą i MAtS'em

2

@lukaszmatusiewicz Vallecano ogórki? Mają 6 miejsce w tabeli, a w październiku z nami wygrali 1:0.

5

@tobiasson92 Pierwsza jego mądra decyzja

5

@Survier Nawet Kimmich by tutaj zbyt wiele nie dał, bo tutaj nawet Messi by nam nie pomógł. Frenkie na pewno gra poniżej oczekiwań, ale czy gra aż tak źle? Według mnie nie. Według mnie jest jednym z lepszych zawodników w zespole, ale jego styl i poziom gry dużo zależy od kolegów, którzy mu nie pomagają.

P.S. Kimmich jest lepszym zawodnikiem od de Jonga

0

@Woland10 A może ktoś nie lubi NASZEJ reprezentacji, jej nie kibicuje i denerwuje go stronniczość?

8

@Woland10 Czyli Szpakowski nie powinien cieszyć się z sukcesów Roberta, bo Ty kibicujesz Barcelonie?

5

Dla zainteresowanych grafika przedstawiająca sytuację grupy C w LE (grupa Legii) w zależności od wyników spotkań:

https://preview.redd.it/blnt255qnh481.png?width=640&crop=smart&auto=webp&s=705c85aba7454f37c95cc75f661682d96ea0f4c3

0

@Rewolucja123 A kto wtedy będzie stwarzał zagrożenie pod bramką? Depay jednak jakiś tam ciąg na bramkę ma. W tej chwili to on próbuje grać tyłem do bramki, na zastawkę, co nie jest jego ulubioną rolą. Myślałem, że interesujesz się taktyką i jakieś pojęcie tam masz.

1

@dniel Widziałem, ale nie obniża się ceny za młodego, perspektywicznego zawodnika, którym bez wątpienia jest Dest, tylko dlatego, że obniżył loty. Teoretycznie on w każdej chwili może wypalić, coś w głowie może mu się przestawić. Lepiej poczekać, a może jego wartość wzrośnie. Nie róbmy wyprzedaży i promocji w Barcelonie, bo inne kluby pewnie tyle wołałyby za Amerykanina.

0

@horang "Myślę że młodzi niestety są zbytnio eksploatowani"

"[...] bo możemy tam więcej meczów rozegrać z mniej wymagającymi rywalami, co dla młodych będzie okazją do zbierania doświadczenia"

Troszkę te dwa zdania się wykluczają.
Zdecydowanie wolałbym wyjść z grupy i odpaść w 1/8 LM, ale zarobić trochę siana i skupić się w 100% na lidze. Tylko na wygraną w LE można patrzeć w pozytywny sposób, a i tak będzie o to ciężko. Napoli, Sevilla, RB Lipsk czy BvB to na ten moment zespoły lepsze od Barcelony.

11

@Kusco15 40 mln to rozsądna cena dla Bayernu

7

@kamil9040 Real
Modrić - 36
Benzema - 33
Marcelo - 33
Kroos - 31

0

@ranger3120 Od razu jest 1/16, a data losowanie to 13 grudzień

19

Xavi po roku w Barcelonie xD
https://zapodaj.net/3814fb3dac9f3.png.html

3

@Michu94 "pod względem technicznym mają świetnych piłkarzy" to jest najmilsza rzecz jaką kiedykolwiek Muller powiedział o Barcelonie

0

Stara gwardia nie ma kondycji, aby grać mecze co 3 dni, niezależnie od tego, jak dobrzy byli w przeszłości i dotyczy to również Busquetsa, reżim kondycyjny i przygotowanie fizycznie nie istniało i nie da się tego naprawić w połowie sezonu. Połowa zawodników nie jest w stanie pokonać więcej niż 9km w meczu. Leniwi i ospali skrzydłowi w osobach Dembele i Desta. Napastnik, który traci piłkę przy najmniejszym kontakcie z przeciwnikiem i banda młodych zawodników, przed którymi jest jeszcze mnóstwo pracy, aby dostać się na najwyższy poziom. Gra przeciwko średniakom ze środka tabeli LaLiga jest łatwa, ale spotkania w Lidze Mistrzów wymagają o wiele więcej. Wysoki pressing sprawia, że nasi zawodnicy są zmęczeni po 25 minutach i schodzimy głęboko, bo po prostu nie ma sił żeby grać na takiej intensywności przez dłuższy czas. Xavi stosuje niekonwencjonalne rozwiązanie taktyczne, ustawienie i role, przez co zawodnicy są zdezorientowani, nie wiedzą co mają robić, a to też nie pomaga. Araujo nie jest prawym obrońcą (czemu on te auty rzucał?). Jego gra piłką wymaga pracy. Pique to cień samego siebie, od 2018 roku to tylko równia pochyła. Na Lenglet'a i Umtiti'ego to nawet Shaktar by się nie skusił. Najbardziej jednak boli bramkarz. To jaki zjazd zaliczył MAtS, to jest niewyobrażalne. Od człowieka, który ramię w ramię z Messim ciągnął ten klub i ratował od porażek, do niepewnej i prowokującej zagrożenie bomby. Po kontuzji to zupełnie inny zawodnik. Środek pola jest przyzwoity, ale oni nie wiedzą jeszcze jak wychodzić spod takiego pressingu czy łamać linię obronną przeciwnika, bo są za po prostu za młodzi.

Ludzie zazwyczaj kojarzą Barcę Pepa z piękną grą piłką, ale zapominają, że każdy w tej drużynie pracował ciałem przy piłce. Zawodnicy biegali i było widać, że im się chce. Jeśli nie możesz się ruszać to jak poradzisz sobie z obrońcami przeciwnika? Jak chcesz stworzyć przewagę w ataku skoro nie chce Ci się wyjść na pozycje? Zawodnicy "chcą" wrócić do dni chwały za czasów Pepa i Lucho, ale nie chce im się na to zapracować. To już nie dni, że przeciwnicy wychodzili na boisko z pełnymi majtami, bo grają przeciwko Barcelonie.

3

Dest bardzo mnie rozczarowuje. Wiecznie spóźniony, niedokładny i bardzo przewidywalny. Przez niego Araujo musiał ryzykować wślizg, którego konsekwencją była żółta kartka.
Tak jak powiedział Mueller - Barcelona ma świetnie wyszkolonych zawodników pod względem technicznym, ale odstaje przede wszystkim fizycznie. U nas prawie nikt nie wychodzi na pozycje. Jest podanie, a następnie stanie w miejscu, tak się meczu nie wygra, nawet ze słabymi przeciwnikami.
Gdyby Bayern potrzebował 7 goli to jestem przekonany, że udałoby im się tyle strzelić.
O Minguezie nawet nie będę wspominał, bo od samego początku ten chłop był dla mnie tylko zapchajdziurą, która nie powinna nigdy się znaleźć w pierwszym składzie Barcelony, ale miał "szczęście", bo trafił na okres, gdzie prawie wszyscy obrońcy byli kontuzjowani.

3

Szpaku to zawał zejdzie jak Lewy gola strzeli

5

Ale to się tragicznie bez kibiców ogląda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?