Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
@IronSanHybrid Przykład użycia słowa "śpiulkolot" w zdaniu:
Słowo "śpulkolot" zostało wybrane na młodzieżowe słowo roku.
72
@Barca1992 Jako osoba zaszczepiona, która jest przeciwko segregacji sanitarnej oraz paszportom covidowym mogę powiedzieć, że nie ma żadnej logiki w obostrzeniach.
0
@Katalonbar Nie, bo mi szkoda de Jonga.
Fajne pytanie ;)
1
Andre Onana: "FC Barcelona jest dla mnie pierwszą opcją. To mój dom, tam się wychowałem i utrzymuję z nimi bardzo dobre kontakty. Na chwilę obecną nie ma porozumienia z Interem Mediolan".
Podobno według Romaina Moliny, jego otoczenie jest bardzo trudne do współpracy.
Ma członków rodziny za agentów, prawników i zewnętrznych doradców, z którymi trzeba dogadywać się do tego stopnia, że negocjujesz z jednym z nich, a drugi prowadzi rozmowy w innym kierunku.
1
@HarveySpecter Ale ja piszę o Homecoming. Akcja Homecoming dzieje się bezpośrednio po Civil War i warto obejrzeć najpierw tamten film. A żeby wiedzieć w 100% o co chodzi w Civil War to warto obejrzeć kilkanaście wcześniejszych filmów Marvela :D
0
@KapiFCB Raczej tak. Ja teraz pierwszy raz oglądam filmy Marvela i przedwczoraj skończyłem Homecoming. Teoretycznie zrozumiałbym o co chodzi film (bo to jednak zwykłe kino bohaterskie), ale masz tam mnóstwo nawiązań do poprzednich filmów Marvela, a akcja dzieje się bezpośrednio po Captain America: Civil War, którego warto obejrzeć żeby wiedzieć w 100% o co chodzi w Homecoming.
0
Włączyłem mecz i 5 sekund po tym bramka padła
1
@Ojciec5tkidzieci Władca Pierścieni Dwie Wieże i Powrót Króla
0
Dani Alves znalazł się w gronie nominowanych do XI roku FifPro FIFA
Dobrze, że Iniesty nie dali
1
@pyra92 "Haaland może przyjść tylko w jednym wypadku, jak Laporta podpisze umowę z CVC", a ja sądzę, że potrzeba jeszcze kilku rzeczy, np. odejścia Coutinho lub Dembele oraz kilku innych zjadaczy budżetu płacowego (Umtiti).
2
@Bobo25 @Colin94 Ludzie sobie żartują, że Barcelona to może tylko pograć w kamień, nożyce, bo nie ma papieru (pieniędzy) xD
34
Dani Alves: "Musimy grać w Lidze Europy, a kiedy zakładamy koszulkę Barcelony, reprezentujemy jej historię i musimy to robić dla wielkości klubu, niezależnie od poziomu rywalizacji. Nawet gdy grasz w kamień, papier lub nożyce, musisz wygrać jeśli nosisz koszulkę Barcelony."
0
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina już stoi na szczecińskiej Łasztowni - przy napisie SZCZECIN. Uroczyste odsłonięcie instalacji odbyło się w piątek, punktualnie o godz. 20.
Choć rzeźba stoi daleko od centrum, a odsłonięcia dokonano dość późno, na uroczystość przyszło ponad pięćdziesięciu mieszkańców. Zasłonę z instalacji ściągnął znany bloger, Paweł Krzych - pomysłodawca wykonania pomnika. To jego inicjatywa wygrała w 2019 r. głosowanie w Szczecińskim Budżecie Obywatelskim. W piątek wtórowały mu autorki projektu na rzeźbę, Ewa Bone i Ewa Kozubal, absolwentki poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych.
Przypomnijmy, że Krzysztof Jarzyna ze Szczecina to bohater gangsterskiego filmu "Poranek Kojota", kultowej komedii w reżyserii Olafa Lubaszenki, który został wyprodukowany w 2001 roku. W rolę "szefa wszystkich szefów" wcielił się aktor Edward Linde-Lubaszenko. Pomnik nie ma twarzy - są tylko ciemne okulary. Dzięki temu, robiąc sobie pamiątkowe zdjęcie, wszyscy mogą wstawiać swoją twarz ustawiając się z tyłu pomnika. Każdy więc może się stać szefem wszystkich szefów i wcielić się w rolę Krzysztofa Jarzyny.
0
@zenoowity No i to jest ważna informacja, a wydaje mi się, że mało kto tutaj o tym wie.
5
@macio_944
- Bywaj
- Ja, k**wa, jestem, a nie bywam
RIP
0
@paweldunajecfcb Stan wojenny został wprowadzony żeby uniemożliwić protesty Solidarności
0
@[Oli] Nie mam pojęcia, bo mnie taka sytuacja nie spotkała.
@MrSake Dziękuję
Możecie też podziękować osobom, które próbują wyłudzić odszkodowania i szkodzą osobom, które rzeczywiście były poszkodowane. Tak jak napisał @tbas
Czemu tych następnych 6 osób poszło najpierw do dziennikarzy, a dopiero w przyszłym tygodniu pójdzie na policje? Potrzebują oklasku?
0
@SnookerNews Nie mogę powiedzieć kto, bo dostanę bana :(
0
@SnookerNews Ooo wrócił :D
0
@PatrykBarca Jak dla mnie to Laporta chciał się pozbyć Messiego. Może rzeczywiście, tak samo jak my, nie zdawał sobie sprawy ile Messi robi dla tego klubu pod względem sportowym. Nikt chyba nie spodziewał się takiego bagna po odejściu Leo. Niemniej jednak Laporta musiał ratować klub po względem finansowym.
Podpisanie CVC wcześniej dawało duże prawdopodobieństwo, że Leo zostanie, bo byłyby środki żeby dać mu pensję. Jeśli Laporta podpisałby CVC, kibice wiedzieliby, że są pieniądze, ale puścił Leo, to wydaje mi się, że długo by nie zagrzał tego stanowiska.
Laporta pozwolił odejść Messiemu wiedząc, że w przyszłości będzie starał się dojść do pozumienia z CVC i tym samym chce ratować klub przed bankructwem.
To tylko teoria. Na razie największe sukcesy Laporty to przedłużenie kontraktów z Fatim i Pedrim.
1
@czosnekfcb No bez przesady :D Chyba nie będziesz patrzył czy rok temu nie napisałeś takiego komentarza. Po prostu jakoś w pamięci mi utkwiło, że rok temu ktoś coś takiego pisał i szybko sprawdziłem Twój profil ;)
5
@escarabajo nie podskakuj, bo Twoja jest bardzo gruba
78
@czosnekfcb Rok temu 16, a teraz tylko 3? Coraz brzydszy się robisz :D
https://zapodaj.net/537e8b42349b5.png.html
10
@Cadafaz Jak jest "celebrytą" to tak, możesz mu tak powiedzieć.
3
@Comentateiro Ja nic nie napisałem, ale jedynie skopiowałem. Fakt, nie podałem źródła.
Ale masz rację. Ciebie bym jak najbardziej zutylizował ;)
0
@mkord Zgadzam się. Japoński rząd nie użył stwierdzenia "eksperymentalna iniekcja terapii genowej mRNA"
4
W Japonii nie wolno dyskryminować niezaszczepionych
Japonia ogłasza, że sektor publiczny i prywatny nie mogą dyskryminować tych, którzy odmawiają eksperymentalnej iniekcji terapii genowej mRNA.
“Chociaż zachęcamy wszystkich obywateli do szczepienia COVID-19, nie jest ono obowiązkowe. Szczepienia będą przeprowadzane wyłącznie za zgodą osoby, która ma zostać zaszczepiona, po przekazaniu informacji. Ponadto rząd zaleca osobom, które rozważają wykonanie zastrzyku, uważne rozważenie zarówno jego skuteczności, jak i skutków ubocznych. Prosimy o podjęcie samodzielnej decyzji, rozumiejąc zarówno skuteczność w zapobieganiu chorobom zakaźnym, jak i ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Żadne szczepienie nie zostanie podane bez zgody.”
Ponadto podkreślają, że firmy nie zmuszają pracowników do poddania się eksperymentalnej terapii genowej. Pracownicy nie powinni też dyskryminować tych, którzy odmawiają zastrzyków,
Cyt: “Prosimy nie zmuszać nikogo w swoim miejscu pracy lub osób wokół Ciebie do szczepienia i nie dyskryminować osób, które nie zostały zaszczepione”.
No i brawo dla Japończyków. Zaszczepieni to około 77% populacji, a dodatkowo nie chcą dyskryminować niezaszczepionych.
2
Guardiola : Widziałeś w Formule 1, Verstappen i Lewis Hamilton byli niesamowici, ale czasami sukces nie zależy od ciebie. W końcu prawo lub VAR lub zła decyzja i wiele innych rzeczy może się zdarzyć i nie wygrywasz. To jest lekcja, której musimy się nauczyć.
2
@kaamil1910 "Z Superligi się nie wycofa bo będą chcieli coś na tym zarobić"
Zakładam, że głównym warunkiem CVC będzie zakaz uczestnictwa w Superlidze.
0
@Comentateiro Ale przeżywasz tę Złotą Piłkę jak mrówka okres