Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kamyk_23 Zaproś mnie do tego USA przyjacielu
15
Ładnie to wygląda
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/266191512_243226694559680_2664024571030185749_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=zhQYDPJNhbUAX9sMbfZ&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=03_AVJt7klas5m-50_1ca5JZgi2_l57rTDm9a1MrBp7Oie3sw&oe=61EA966F
2
Wasza ulubiona potrwa wigilijna?
U mnie barszczyk z uszkami. TOP
5
@michal26 U mnie też się w wigilię nie pije. W pierwszy i drugi dzień świąt dopiero dziadek wyciąga flaszkę.
1
@Sulimo To miej ochotę na coś ciekawszego xD A tak serio to jest żart, mówię to żebyś się znowu nie poczuł atakowany
@AssisMoreira tak, tutaj cytat:
"Leśnicy mówili, że za granicą pojawił się jakiś nowy strach, duch, który pił krew. Wspinał się na drzewa, by znaleźć gniazda, wkradał się do dziur, by znaleźć młode; wślizgiwał się przez okna, by znaleźć kołyski.
Ten fragment pochodzi z momentu, gdy Gandalf opowiada Frodo historię Sméagola/Golluma w Bag End (Rozdział II, Cień przeszłości).
Gollum przecież tez zamierzał zjeść Bilba
0
@Sulimo Tyle już wrzucasz te ciekawostki to może czas na jakieś informacje, o których wie mało kto, np. że Gollum używał pierścienia do kradzieży ludzkich niemowląt, które zjadał.
Kto to Sheloba to wie każdy, kto oglądał LOTR.
1
@Paradoks Jaki knot? XD rozmawiam z rodziną na trzeźwo. Jemy sobie, żartujemy, wspominamy wydarzenia z tego roku i żaden pijany wujek mi się nie wala pod stołem. W pierwszy i drugi dzień Świąt jak jest większa rodzina to sobie pijemy. Podejrzewam, że Ty bez alkoholu pewnie byś siedział jak ten "knot" skoro tak mówisz
9
@Paradoks czego? XD że nie ma wódy na stole? Ja współczuję tym, którzy muszą chlać przy każdej możliwej okazji, bo bez alkoholu nie potrafią porozmawiać czy się bawić
6
@Paradoks normalna, tak przynajmniej mi się wydaje. W pierwszy i drugi dzień Świąt można sobie wypić
1
@Sulimo No nie wiem, u mnie w wigilię się wódy nie pije ;)
0
Najnowszy klubowy ranking UEFA
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/269850311_658605628471176_8172966132510420080_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=825194&_nc_ohc=_NUmNYoH8O0AX9T30Q-&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT-CaZwp7zfcbi2t2AcWxPSoYYoPGtfcXbq4ytf6n61BcA&oe=61CB6D83
2
@Dembele_gora ale są fajerwerki przy herbie, sprawdź
7
Co mi ludzie za życzenia wysyłają.
"Kiedy wokół jakby ciemniej,
Wirus gnębi, lecz daremnie ...
Mimo szumu Info brei,
Gwiazdka błyśnie, by nadziei ...
... moc szczepiła po kolei –
- Darzmy dobrem się wzajemnie"
Wirus i szczepionki w życzeniach xD
2
@robsesh ja wiedziałem, dlatego go nie hejtowałem z tego powodu
8
Dodi xDDD @MesQueUnClub96
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/269654214_431427291989333_3629488446039518068_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=liuLawQ4DXUAX9kAzfJ&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT_MororM4NuPhrSRhMG4enE96T7m41vgCC-CDAEOjmDcw&oe=61CA13F2
23
Riki Puć
https://zapodaj.net/c2bcaff4322ae.jpg.html
1
@MarioVeB! ~ 1000 pln, miasto 200 tys mieszkańców
0
TOP10 trenerów 2021 według FourFourTwo:
10. Mauricio Pochettino
9. Gareth Southgate
8. Julian Nagelsmann
7. Diego Simeone
6. Roberto Mancini
5. Hans-Dieter Flick
4. Antonio Conte
3. Jurgen Klopp
2. Thomas Tuchel
1. Pep Guardiola
Where Koeman?
9
OFICJALNIE: Elana Toruń ogłosiła upadłość.
0
@Guevara A ja sądzę, że wiara nie ma nic do rzeczy z pomocą bliźnim. Czy oddałem portfel pełen pieniędzy i dokumentów? Tak. Czy pomagam starszej Pani z bloku wyrzucać śmieci? Tak. Czy pożyczyłem samochód znajomemu gdy go potrzebował? Tak. Czy przyjąłbym nielegalnego imigranta na wigilię? Nie.
13
@Persyfl Szkoda, że do mnie nie zadzwonili. Ja jestem niewierzący i migranta bym nie przyjął.
0
Celem jest, aby Ansu Fati dołączył do treningów Xaviego po świętach i był gotowy do powrotu na mecz Barcelony z Mallorcą 2 stycznia lub Granadą 8 stycznia. [Albert Rogé]
0
Tego dnia, dziesięć lat temu, Atlético de Madrid ogłosiło Diego Simeone swoim nowym menedżerem.
Najlepsza decyzja Atletico w historii? Co sądzicie o Cholo?
1
@BarcaInfo Pomijając metodę płatności oraz zmienne, czy sądzisz, że transfer Ferrana za 55M jest dobrym ruchem ze strony Barcelony? Czy nie lepiej byłoby zainwestować te pieniądze w inny transfer? Jestem ciekaw Twojego zdania.
3
Jeden mecz znika z Boxing Day.
Spotkanie Liverpoolu z Leeds United zostało przełożone ze względu na dużą ilość zakażeń w zespole Leeds.
@Kengo @Rust_Cohle @Janiama i kto tam jeszcze bawi się w FPL
6
@Firestone hejterze Ty jeden
https://i.ytimg.com/vi/IvgmIGswRMc/maxresdefault.jpg
5
Dopiero teraz zobaczyłem gola Benzemy z wczorajszego meczu. Klasa światowa
https://streamff.com/v/eSkcJg
1
@KarwanLaMasia Po pierwsze trochę kultury człowieku. Jeśli nie potrafisz prowadzić normalnej dyskusji to się nie udzielaj. Po drugie, mój komentarz był pół żartem, pół serio, więc jak masz iloraz inteligencji na poziomie "ameby" to nie załapiesz tego :) Po trzecie, jestem fanem Messiego i uważam, że ciągnął Barcelonę, ale nie przez ostatnie 15 lat, tylko przez 5. Może byłeś jeszcze zbyt malutki żeby pamiętać takich piłkarzy jak Xavi, Iniesta, Henry, Puyol, Ronaldinho, Suarez czy też Neymar (a sądząc po poziomie Twoich komentarzy jest to całkiem możliwe, bo wygląda mi to na dzieło 8-latka z kompleksami).
3
@Momals11 W Barcelonie tylko spuszczał głowę i człapał
0
@7black4 Możemy też przedłużyć, dać mu wysoką pensję (bo wątpię, że dużo zejdzie), a żaden klub nie będzie chciał wyłożyć za niego nawet tych 30 mln, bo znowu się połamie. Jedyne zainteresowanie Dembele jakie widziałem to tylko transfer jako wolny zawodnik. Żaden klub nie interesował się wykupieniem go z Barcelony. To nie FIFA czy FM.