Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcafan9512 Macaulay Culkin dostał za rolę w tym filmie 8 milionów dolarów
0
@Colon Jestem legendą, 28 dni później, Świt żywych trupów, Zombie Express, Wysyp żywych trupów
1
LR uświadomiła mi, że teraz leci Kevin na Polsacie, z ciekawości sprawdziłem sobie program, a po Kevinie grane będzie "World War Z". Mój drugi ulubiony film o zombie. Polecam
1
Gdybyście potrzebowali pomocy to ja wam pomogę
1
@Zoker a @Don-Corleone to kocham ponad życie
1
@Khajio f huj xD
6
Najlepsiejszego dla La Ramblowicow. Kocham Was. Ciebie nawet też @Persyfl
2
@Persyfl jestem zaszczepiony :) i tu Twoja teoria, że jestem szurem upada
0
@Jacu327 Mój kumpel był zanieść CV do PKP, bo też pomyślał, że maszynista to fajny zawód.
Daje papiery kolesiowy, ten nudnym wzrokiem patrzy na nazwisko i mówi "Ty od tego Nowaka jesteś?", mój kumpel, że nie, "aaa to pewnie od tego Nowaka jesteś", mój kumpel, że też nie. Na co koleś mu mówi "To jak Ty chcesz dostać pracę bez rodziny w PKP?" :D
32
Komentarz usunięty
35
@TheNekro94 "to może warto się zastanowić i spróbować stworzyć bardziej skuteczną szczepionkę?"
a wtedy skąd mieliby mieć dużo pieniążków? Jedna dawka to za mało. Bardziej zależy na pieniądzach niż zdrowiu ludzi.
@Janiama a jak wziąłeś trzecia to warto wziąć czwartą itd. aż dojdziemy do dwucyfrowki?
0
Szkoda, że Xavi w tym przypadku jest człowiekiem honoru, bo inny trener to by posłał Dembele do końca sezonu na trybuny.
6
@D10SLEO potwierdzam, ja byłem tą plażą
4
@Transu96 W podstawie 1 zawodnik Barcelony, a ławka złożona tylko z zawodników Blaugrany :D
1
Ciekawe czy Carlos Soler trafi do jakiegoś większego klubu. Ma potencjały żeby pograć w jakimś topowym klubie.
5
@Ghotti Coutinho ze 150 mln do 20 XD
3
@BXOD ja też nie, ale żona @Bobo25 pracuje
0
@FCBparasiempre to Tobie wypada współczuć skoro nie chcesz dzielić się swoją opinią, bo się boisz być wyśmianym. Więcej wiary. La Rambla to nie wyrocznia ani eksperci, a grono fanów, którzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami.
17
Punkty zdobyte w 2021 roku:
Liverpool 77
Arsenal 76
Factos
1
@RobiS Możesz mnie oznaczać :)
0
@Drozdu7 Nie wiem czy pamiętasz, ale praktycznie od zawsze każde duże nazwisko (mniejsze z resztą też) od zawsze było łączone z Barceloną. Wpisz sobie w google nazwisko dowolnego piłkarza + Barcelona to Ci na bank jakieś plotki wyskoczą.
1
@DaPidejpi ? Poświęcić FDJ nie oznacza wymianę 1:1. Poświęcić w sensie sprzedać Frenkiego za ~ 70 mln żeby mieć pieniążki na Norwega czy Żółwia.
7
@tbas Co to za narracja żeby nie narzekać, bo ktoś gdzieś indziej ma gorzej? :D Na polski rząd mam też nie narzekać, bo w Wenezueli czy KRL mają gorzej?
6
Marcin Dobski ujawnił kulisy rozmów Sousa - PZPN. Według dziennikarza, trener twierdził, że "obawia się o swoje zdrowie i życie, ponieważ czuje zagrożenie ze strony polskich kibiców".
"Podczas mailowej wymiany Caujda załączał też groźnie brzmiące wpisy na temat Sousy z mediów społecznościowych, które miały być dodowem na to, że może mu coś grozić. Wśród różnych anonimowych komentarzy załączono m.in. tweeta byłego polskiego koszykarza Marcina Gortata".
Gortat: "Mam nadzieję, że Paulo Sousa nastąpi na klocka lego z rana !!! Olać od tak 40 mln Polaków... oby gość przegrał pierwsze 5 meczy w sezonie i żeby go zwolnili odrazu".
Sousa boi się Polaków, a idzie do Brazylii, gdzie trenerowi Internazionalu i jego rodzinie grożono nożem po przegranych meczach xD
0
@HansFCB Żadnego z tych zawodników nie cenię bardziej niż de Jonga. Jeśli miałbym poświęcić Frenkiego to może za Haalanda czy Mbappe.
1
@Luciano99 spóźniłeś się o mniej niż sekundę :D
4
Hulk i jego obecna partnerka, czyli siostrzenica jego byłej żony (z którą ma trójkę dzieci) spodziewają się dziecka. Życie potrafi być nieprzewidywalne... Gratulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
FB
3
@kulek22 @Ojciec5tkidzieci tak właśnie mi coś w głowie świtało :D dzięki chłopaki
3
Przecież Morata trzyma gorzej linię spalonego niż Suarez :D Pamiętam mecz, gdzie zdobył 3 gole i 3 razy spalony. W erze VAR nawet nie nauczył się żeby zrobić krok do tyłu.
2
@Marik1234 Tak naprawdę to na wszystko trzeba znaleźć odpowiednie miejsce i czas ;)