3

@AmigoBlancos Comedy Central to jedyny kanał, dla którego włączam TV żeby w tle lecieli sobie Przyjaciele czy Teoria Wielkiego Podrywu. Czasami dotrwam też do tych stand upów to może kilka razy uśmiechnąłem się pod nosem. Najgorsza jest ta karlica, która żartuje jedynie ze swojego wyglądu, bo to przecież takie śmieszne, ale jak ktoś sobie żartował z tego samego w komentarzach to prawie magika zrobiła.

1

@malicinho Ja byłem z narzeczoną, która tak samo jak ja nie zna książki oraz ze znajomym, który wszystkie tomy przeczytał. Wszystkim nam się film bardzo podobał. Co do zżycia się z protagonistami to masz rację, ponieważ praktycznie nie było scen, w których mogliśmy poznać ich kulturę czy obyczaje, jak to miało miejsce we Władcy Pierścieni. Tam na samym początku zostaliśmy zapoznani z codziennym życiem hobbitów i dzięki temu mogliśmy się trochę z nimi zżyć, a właśnie tego brakowało w Diunie. Mieliśmy tylko namiastkę ich kultury pod postacią trofeum byka, które wisiało na ścianie.

4

Diuna bardzo dobry film. Polecam każdemu wybrać się do kina i obejrzeć to dzieło na dużym ekranie.

0

@macio_944 Czyli tak samo jak autor tego filmiku, który zapodał nietrafionym porównaniem.

0

@macio_944 A ja się boję jeździć samochodem, zwłaszcza gdy ktoś inny prowadzi :) I co teraz?

0

@Kgorecki2500 ? A niby z jakiej racji? Abidal też rok temu leciał do Kataru, a jakoś Xaviego nie udało mu się załatwić.

0

@Jakchcesz A to nie wystarczy wygrać tylko z Benficą?

2

@kamilos1214 Toć nie przejmuj się. Zobacz na Łysego z Brazzers jakie ma branie.

0

@Szklaner Zgodnie z przepisami jeśli był kontakt to nie można dawać kartki za symulkę

1

@DLFCB On też Cię pozdrawia ze swojej willi z basenem. Właśnie czeka aż gosposia mu przygotuje śniadanko.

4


Nie ma co się dziwić, że Busquets tak szybko ozdrowiał, Barcelona ma jeden z najlepszych sztabów medycznych na świecie.

2

@pt9 ale dyrdymały kolego

3

@domin1515 "Jesteśmy jednym z największych klubów na świecie" niestety w ostatnich latach to tylko tak możemy sobie mówić, bo ewidentnie tego nie pokazujemy.

0

@Transu96 W pewnym sensie to właśnie tak się osiąga sukces, ale Laporta już przesadza.

0

@Woland10 Ale przecież Salah... tegoroczny laureat ZP. Przecież on poprowadzi Liverpool do zwycięstwa.

1

@zalo88 Ale przecież Barcelona jest zdesperowana? Mają udawać, że "humor gitówa" jak cały piłkarski świat wie, że tutaj panuje burdel za przeproszeniem. Trzeba się trochę ugiąć, bo to my mamy interes do Kataru, a nie Katar do nas.

0

@masq ahhh wielki Laporta nie poleci do Kataru, bo jest przeciwny łamaniu praw człowieka ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

17

@PatrykBarca w tunelu prosząc o autograf

2

@Danny Gaucho widzę, że chcesz być następny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Woland10 Znając Ciebie to jeszcze ją pięć razy zmienisz, bo za tydzień Messi walnie 4 gole w jednym meczu, a za dwa tygodnie Benzema ustrzeli dwa gole i dołoży do tego dwie asysty. Złota piłka jest przyznawana za cały rok oraz za osiągnięcia drużynowe (bez sensu swoją drogą), a nie za ostatni miesiąc.

1

Komentarz usunięty

3

@FC1899Barca To pokaż kupon cwaniaczku xD

5

Najwięcej goli w Lidze Mistrzów po pierwszych 100 występach
Lewandowski - 78
Messi - 77
Cristiano - 64
Benzema - 53
Ibrahimović - 39

Ciekawe ile goli będzie miał Haaland, który do tej pory w 17 spotkaniach aż 21 razy trafiał do bramki rywali.

van Nistelrooy - 56 goli w 73 meczach
Salah - 35 goli w 61 meczach

https://i.redd.it/r41bsip0o4x71.jpg

3

Dziś mija 5000 dni od ostatniego trofeum, które zdobył Tottenham. W finale Pucharu Ligi Koguty pokonały Chelsea 2:1 (2008 rok).

https://www.skysports.com/football/tottenham-hotspur-vs-chelsea/teams/97691

9

@pt9 Wystarczy, że pójdziesz na cmentarz kiedy indziej. Zmarłym jest to raczej obojętne czy ich odwiedzisz w święto, czy w normalny dzień. W sumie zmarłym to jest obojętne czy ich w ogóle odwiedzisz.

1

@Cochise Czy pijesz tutaj do Aguero? Chyba tylko garstka ludzi miała oczekiwania związane z tym transferem. Większość raczej spodziewała się, że Kun będzie tylko ozdobą, przyjacielem Messiego. Ostatni sezon w City też przeleżał w szpitalu.
Ale zgadzam się z Tobą, od paru sezonów Barcelona jest magnesem na gówno.

16

"4 miesiące temu Laporta mówił, że Xavi nie jest gotowy i potrzebuje więcej doświadczenia. Dziś budzi się i mówi, że Xavi jest najlepszy dla klubu. Czy on chce wyrzucić kolejną legendę tylnymi drzwiami?" - Hristo Stoichkov

102

Ciężko uwierzyć w to, że Pique tak powiedział.

2

@DLFCB A czy kiedykolwiek widziałeś jak gra Ben Arfa? Technikę użytkową ma na wybitnym poziomie i naprawdę nie odstaje poziomem od Leo. Po prostu miał pecha do kontuzji, nie przykładał się do treningów i głowa nie ta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?