Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@pt9 Wystarczy, że pójdziesz na cmentarz kiedy indziej. Zmarłym jest to raczej obojętne czy ich odwiedzisz w święto, czy w normalny dzień. W sumie zmarłym to jest obojętne czy ich w ogóle odwiedzisz.
1
@Cochise Czy pijesz tutaj do Aguero? Chyba tylko garstka ludzi miała oczekiwania związane z tym transferem. Większość raczej spodziewała się, że Kun będzie tylko ozdobą, przyjacielem Messiego. Ostatni sezon w City też przeleżał w szpitalu.
Ale zgadzam się z Tobą, od paru sezonów Barcelona jest magnesem na gówno.
16
"4 miesiące temu Laporta mówił, że Xavi nie jest gotowy i potrzebuje więcej doświadczenia. Dziś budzi się i mówi, że Xavi jest najlepszy dla klubu. Czy on chce wyrzucić kolejną legendę tylnymi drzwiami?" - Hristo Stoichkov
102
Ciężko uwierzyć w to, że Pique tak powiedział.
2
@DLFCB A czy kiedykolwiek widziałeś jak gra Ben Arfa? Technikę użytkową ma na wybitnym poziomie i naprawdę nie odstaje poziomem od Leo. Po prostu miał pecha do kontuzji, nie przykładał się do treningów i głowa nie ta.
0
@Nazio87 https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/powitanie-w-roznych-jezykach-good-morning-guten-morgen-buongiorno-w-polsce-dzien-dobry-smacznej-kawusi-porannej.jpg
1
@kryhaa warto i tylko po kolei
8
Żeby koszulę na groby zakładać? Milion zniczy na pomniku? Cały rok nie chodzą, a dzisiaj kurde jakieś postaw się, a zastaw się.
8
Czy wiesz, że...
Kiedy Ronald Koeman pełnił funkcję trenera Barcelony, jedyną rzeczą jaką świętował Real Madryt to były urodziny ich piłkarzy.
33
Było kiedyś, ale zawsze bawi
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2021/10/normal/3X6qOmbQWQucYr11yHJNnnE4paAOipyZ.jpg
3
Wy to ludzie niektórzy jesteście nienormalni. Typowe Janusze, które tylko potrafią na wszystko narzekać. Wyjdźcie z tej swojej bańki i włączcie myślenie.
0
Jeśli Xavi zostanie trenerem to pierwszy raz odkąd kibicuję Barcelonie były zawodnik, którego oglądałem jako piłkarza w moim ukochanym klubie obejmie stanowisko trenera. Fajne uczucie.
7
@MesQueUnClub96 Jeść i spać
8
@pacior95 Kim jest Jorgie Cruyf?
1
@bartas97 Mnie nie bolą. Założyłem największe gumki, dzięki którym słuchawki nie wypadają mi z ucha. Jedyny minus to waga, są trochę za ciężkie, ale jest to problem, który nie wpływa na komfort użytkowania.
1
@bartas97 https://www.x-kom.pl/p/427556-sluchawki-bezprzewodowe-jabra-elite-65t-srebrne.html
Mam i bardzo polecam. Łączą się w sekundę, daleki zasięg bluetooth, wygodne, a jakość muzyki też bardzo dobra. Dodatkowo masz przydatną apkę na telefon, w której możesz się troszeczkę pobawić ustawieniami. W dniu premiery słuchawki te były warte 800 zł, ponieważ w jako jednym z pierwszych modeli użyto technologii wygłuszania i powiem Ci, że serio to się sprawdza. Jak noszę te słuchawki to nie słyszę żadnych dźwięków otoczenia. Ma dwa mikrofony, więc słychać Cię wyraźnie, a do tego możesz odbierać połączenia głosowo.
0
@Rewolucja123 Coś chyba źle przetłumaczyłeś
71
Przez takie właśnie osoby jak Jordi klub jest w takim położeniu w jakim jest. Sentymentalny, niedoświadczony osobnik, który nie patrzy na dobro klubu, a jedynie na objętość swojego portfela. Dodatkowo zawierający korzystne dla niego znajomości i dbający o "swoich" ludzi. Gość jest tutaj tylko dzięki swojemu ojcu ...
1
@lucca87 zapytaj kolegi @krawczykPSG
0
@mikiiki https://tvn24.pl/polska/rzeszow-zalew-nad-wislokiem-poglebiali-zalew-znalezli-zwloki-na-miejscu-policja-i-prokuratura-5467981
przypadek? koleś został przypadkowo wyeliminowany
0
@Amigo_Blanco Ano dlatego, że gdyby z badań wynikło, że najwięcej gwałtów popełniają biali mężczyźni pochodzący ze Szwecji to zapewne żadnych skarg czy odwołań by nie było. Masz rację, że wszczęcie śledztwa to nie to samo, co podstawienie zarzutów, ale zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.
1
@Amigo_Blanco Sam fakt, że prokuratura wszczęła śledztwo (nawet i po tej skardze) to żart.
2
Szwedzka prof. medycyny Kristina Sundquist z Uniwersytetu w Lund jest podejrzana o złamanie etyki w związku z badaniami, w których dowiodła, że większość gwałtów dokonują imigranci. Prokuratura wszczęła w jej sprawie śledztwo. Współautor badania, Ardavan Khoshnood tłumaczy, że naukowcy wcześniej nie przeprowadzali takich analiz, bo "nie chcieli być posądzani o ksenofobię".
- prokuratura odmówiła najpierw wszczęcia postępowania, dopiero jak poszła skarga na odmowę to się zdecydowali. Nie byli chętni do karania autorki opracowania.
- to jest lepsze: współautorem tej pracy jest Irakijczyk.
1
@BART97 Kradli, ale się nie dzielili, a teraz kradną, ale się dzielą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
12
@TheNekro94 Szwajcaria ma w świecie najwyższy odsetek milionerów, bo aż 7,5% mieszkańców może pochwalić się takim majątkiem. Tam praktycznie biedy nie ma, więc te 2500 to im nie jest potrzebne. W Polsce ludzie są nauczeni, że im się NALEŻY ... Szkoda gadać :(
2
@bartas97 Co to za inflacja ... Zamiast 100 zł to zapłacisz teraz 106,8 zł, a więcej dostaniesz od pisu. Naprzód morawiecki!
1
@Objectivo Ja Cię rozumiem i nie próbuję Ci dopiec, ale w piłce nożnej nie powinno być, że "moim zdaniem", "Twoim zdaniem" tylko wszystko w miarę możliwości powinno być zgodnie z przepisami piłki nożnej. Możemy nie zgadzać się z nimi jak najbardziej.
1
@JordiElNino
pierwsza lepsza z brzegu
5
@JordiElNino Słabe jak jej wszystkie "piosenki".
0
@Objectivo No bo nie znasz przepisów :) Zgodnie z przepisami karny się należał.