Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
@krawczykPSG Lewandowski?
0
@PatrykBarca Kto jest gorszym trenerem - Solskjaer czy Koeman?
7
Joan Laporta w RAC1: Miałem nadzieję, że Leo Messi powie, że będzie grał za darmo
https://www.wrotapodlasia.pl/resource/image/2/300/145794/1321428/828x0.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Ojciec5tkidzieci Alan Shearer?
1
Fajnie gdyby Alan Shearer został trenerem Newcastle
8
@BarcaInfo W takim przypadku to chyba 145M euro
0
@msmsms zrób se prawko
4
@chudinhomc Fotomontaż :) Udowodnione przez ekspertów, którzy wyłapali, że cienie się nie zgadzają. Połączone dwa filmiki, jeden chłopa, który biegnie i odwiązuje psa z torów (pewnie wcześniej go przywiązał, brawo dla niego), a drugi to przejazd pociągu.
1
@Azi "Albo totalnie olewają epidemię i te testy robią dla picu" może nie dla picu, ale dla pieniążków. Znam pielęgniarki, które są wniebowzięte sytuacją w kraju, bo dodatek covidowy, który dostają pracownicy służby medycznej to krocie. Chcą żeby "pandemia" trwała jak najdłużej.
5
@Mizander wina Koemana
0
@Jakchcesz Nie sądzę, że Leo poszedł dla PSG dla kasy, ale przecież nawet w przypadku przedłużenia umowy to jego zarobki zostałyby zredukowane, więc zarabiałby mniej.
107
A co miał powiedzieć? XD
0
@jordus100 Zgodnie z definicją milioner to osoba, której wartość majątku przekracza milion :)
11
@barcanawieki wykup premium to będziesz mógł
6
@Bykunn Obecnie w Polsce jest około ~ 34,8 tys milionerów. W naszym kraju mieszka około 38 mln osób, a więc 0,09% to milionerzy. Skoro Zandberg jest w tym wąskim gronie to zgadza się, że ma jeden z większych majątków w Polsce. Na pewno nie jeden z największych.
18
@FCB24 Chodzi o hipokryzję. Gdyby ktoś ich tak usadził to pewnie oskarżyliby o rasizm, a jak sami tak się podzielili to jest luzik.
2
@Jakchcesz Przecież to nie Juan Mata
3
@Messibestplayerintheworld Negocjacje z Roberto utknęły w martwym punkcie. Ktoś z Barcelony po przeczytanie polskiego forum LaRambla zasugerował, że mimo tego, że jego pensja zostanie obniżona to i tak będzie ona wysoka jak na piłkarza, który nie jest kluczowym elementem wyjściowej XI.
55
@Junngeas Przykro mi, ale nie znasz się na piłce nożnej. Zrozumiałbym jeszcze gdybyś powiedział, że są na porównywalnym poziomie (też nieprawda), ale jak można mówić, że Cristiano jest lata świetlne przed Leo?
18
@Bobo25 No to niech zostaną tam gdzie są ...
1
@Janas11224
:)
0
@Ronmes 1. Atletico
2. Real
3. Barcelona
4. Sevilla
5. Bilbao
6. R. Sociedad
68
Żordi prawda jest taka, że odkąd nie ma Messiego to nie potrafisz się odnaleźć na boisku. Młodziak Balde w meczu z Bayernem zrobił więcej szumu na lewej stronie niż Ty w tym sezonie.
0
realme GT 5G 8/128GB Speed Blue
Ktoś ma? Do polecenia?
2
@marcin62 Przecież on tego już nie dokończy. Brał udział w tworzeniu tego serialu oraz angażuje się w jakieś pierdoły typu Rekinado. Nie ma szans, że przeczytamy kolejne tomy :(
2
@Wojcio Nie gram w fifę, ale niech każdy sobie spędza wolny czas jak chce. Jeśli komuś sprawia to przyjemność to według mnie nie jest to marnowanie czasu.
0
@Messibestplayerintheworld Tylko nie Dani Olmo ani Sterling. Obydwaj świetni zawodnicy, ale są trochę przehypowani i nie mają zdolności przywódczych, a Barcelona potrzebuje lidera w ataku.
0
@TheNekro94 Dobrze, że mam samych chłopów u siebie w biurze xD
1
@joloskyy Masakra... na szczęście takich zachowań jest coraz mniej, bo w końcu związki zaczęły poważniej karać. Też jestem sędzią i jeszcze nie przytrafiła mi się taka sytuacja. Najgorsza jest ta dwulicowość zawodników, trenerów czy kierowników. Przed meczem "Panie sędzio może kawka, herbatka", w trakcie meczu Cię jadą, a po chcą rękę podawać i gratuluja zawodów, bo mecz wygrali. Ja takim ludziom ręki nie podaję. Nie traktowali mnie z szacunkiem podczas zawodów to ja ich nie będę traktował z szacunkiem po.