1

@NaFazieHitman Zgadza się, musiałem drugi raz przeczytać, ale i tak są siebie warci :D kilkukrotne permy doskonale to pokazują

4

@Avada Kedavra Przecież Wy siebie warci jesteście :D

9

@goldensun Przepraszam bardzo, ale co Ty masz do Knurowian albo Radzionkowian? Lamentujesz, że pewne grupy osób są tutaj obrażane czy wyszydzane, a sam obrażasz inną społeczność. W czym kibic Concordii Knurów jest gorszy od geja czy murzyna?

1

@Avada Kedavra Lepszych i gorszy pod tym względem, że jedni będą mieli przywileje, a drudzy nie. Można zrobić tak, że niezaszczepieni będą mieli wstęp do kin, teatrów czy restauracji, a zaszczepieni nie. Szczepionka i tak nie chroni przed zakażeniem się, a niezaszczepieni będą chodzić w miejsca publiczne na własne ryzyko.

1

1

@Criss18Barca Nie jestem sportowcem, a rozważam zaszczepienie się, bo może pod koniec września sobie do jakiegoś Rzymu czy Paryża skoczę. Także pewnie tak samo jak ja, większość ludzi zaszczepiła się, bo musi, a nie chce.

128

Dzisiaj rano znalazłem portfel, w środku było kilka stówek oraz wszystkie dokumenty (dowód, prawo jazdy, karty kredytowe). Pomimo dość popularnego nazwiska udało mi się namierzyć właściciela na facebooku i facet odzyskał swoją zgubę w ciągu 10 minut. Coś mi tam dawał "na browara", ale powiedziałem tylko "miłego dnia" i sobie poszedłem. Jeśli karma istnieje to poprosiłbym o dwie wygrane Barcelony w najbliższych meczach z Sevillą i Bayernem.

2

@reloaded Czyli to Ty wpierdoliłeś tego nietoperza? xD Pacjent zero

2

@tomek8756 Historia, zwłaszcza Afryki czy Azji, pokazuje, że naród zróżnicowany pod względem religii, kultury czy grupy etnicznej jest narażony na wojny domowe i ofiary liczone w dziesiątkach, a nawet setkach tysięcy.

0

@FCMichalo Zwrot ceny uiszczonej przez kupującego poprzez serwis możliwy jest w przypadku nieodbycia się seansu z przyczyn leżących po stronie Helios.

4

@masq Czy jak nie biorę leków, gdy jestem chory to jestem antylekowcem? xD

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@DLFCB Szkoda, ale jest to na pewno wielka ulga dla rodziny. Szans na normalne życie już nie miał, nawet gdyby jakimś cudem się wybudził. Mózg to pewnie "papka".

5

@barca87f Bill Gates Ci parametry obniżył

2

@PePeMasta pewnie ofiary liczone w setkach

0

@krefi10 A masz jakiś link do tego rankingu? Bo w rankingu z dnia 12 sierpnia to widzę, że na 16 miejscu to są Niemcy, a Cypr jest 99.

1

@masq A ja mam ogromną nadzieję, że Dest się jednak wykuruje. Pomimo tego, że nie spełnia moich oczekiwań to trzymam za niego kciuki, bo piłkarsko wydaje mi się lepszym zawodnikiem od Oscara. Tak samo w przypadku potencjału - większy ma Sergino. Z całym szacunkiem do Minguezy, ale jak dla mnie to on nie ma odpowiednich umiejętności technicznych żeby być piłkarzem z topu. Z takim zaangażowaniem i walecznością może pograłby w jakichś Leganesach czy Unionach Berlin, ale nie jest to grajek na Barcelonę.

34

@Avada Kedavra Dla dobra ogółu to się zaszczepili w Izraelu, a teraz mają kolejną falę

64

@Avada Kedavra A ja nie szczepiłem się nigdy przeciw grypie i jakoś nie umarłem i nic mi się nie stało. Ta sama sytuacja z covidem, też się nie szczepiłem. Przechodziłem to cholerstwo, a nawet nie wiem kiedy. Po prostu zrobiłem test na przeciwciała i wynik był pozytywny.

1

Luuk de Jong weźmie dziś udział w pierwszym treningu, w czwartek odbędzie się jego prezentacja, a potem będzie kisić się na ławce rezerwowej będąc zmiennikiem Braithwaite'a.

7

Ależ emocje, lewy morskie grają w siatkówkę


35

@MesQueUnClub96 Nie żeby coś, ale Roberto to na PO gra już od kilku ładnych lat.

9

@AlicjaFCB Najważniejsze, że na ławce rezerwowej czy trybunach zachowują dystans i mają założone maseczki. Kit z tym, że razem podróżują, mieszkają w jednym hotelu czy jedzą posiłki i to wszystko bez maseczek.

2

Louis van Gaal po uściśnięciu dłoni Quintena Timbera:
- Jestem zaszczepiony. A ty?
- Tak, ja też" - odpowiada Timber.
Van Gaal: Dzięki Bogu. Nie jesteś idiotą.

https://juststream.live/BarkingErasesCraftiest

42

@Commandement Nie oceniaj książki po okładce. Horban jest profesorem, wygląda jak profesor, a pi***oli głupoty. Chcesz to chodź do końca życia w maseczce jak radzi ten "profesor".

0

@macio_944 Nie, dlatego Ci napisałem najlepszy wśród najgorszych.

0

@macio_944 Najlepszy wśród najgorszych

0

@KrystianR Nie, ale jakbym zajebał gola dla swojej reprezentacji to pewnie bym jeszcze dziwniejsze miny robił podczas cieszynki.

1

@amanter Pewnie Messi, bo go nie lubił, było widać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?