Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@7black4 Bo te całe promowanie LGBT to przynosi odwrotny skutek od zamierzonego.
0
To przyjęcie Pedriego i gol Dembele < 3
8
@agaFCB Jest to ciekawa historia. Otóż dokładnie 25 lat temu urodził się dziennikarz radiowy RMF Szymon Krupnik, którego mama wyemigrowała do USA. Tam uczęszczała do lokalnej szkoły baptystów, w której uczył się George Michael, czyli wokalista zespołu Wham, który jest autorem hitu "Last Christmas". Pomiędzy tą dwójką wywiązała się prawdziwa przyjaźń, a George zawsze w urodziny syna swojej przyjaciółki (Szymona) kupował małemu jakiś drobiazg. Szymonowi od zawsze jego urodziny kojarzyły się z Georgem Michaelem oraz jego największym przebojem. Skąd to wiem? Bredzę.
1
@Ojciec5tkidzieci Albo avatar, który pasuje do Twojego nicku
1
@Wilczeq Inaczej nie nazywałaby się prywatna
4
@FCB24 Dark to serial o kilka klasy lepszy niż Orange, a zwłaszcza Black Mirror
1
@Archie ja pracuję u brata, a brat za robotą lata
0
Nagranie z katastrofy w okolicach Moskwy, gdzie rozbił się rosyjski prototypowy samolot transportowy Ił-112. Zginęło trzech członków załogi.
https://streamable.com/ovvyrw
2
@culesjasiules 3 sierpnia pytałeś się o pogodę, a 1 sierpnia pisałeś o Bolcie. Kogo obchodzi pogoda i Bolt?
0
@Baron To się umyj brudasie
2
@Oskar00 Chodziło o to, że pod wodzą Nagelsmanna Bayern jeszcze nie wygrał.
1
@Dojaar 1. Messi
2. Ronaldinho
3. Złote pokolenie - Xavi, Iniesta Busi, Puyol, Pique
3
@DaPidejpi "Ja bym brał w ciemno coś takiego" oczywiście, bo to jest zbyt opłacalne dla Barcelony i nierealne
0
@donleo12 Ale Ty wiesz jak to działa, prawda? Oczywiście, że pierwsza oferta nie będzie opiewała na 100 mln, bo to jest niemożliwe. Pedri jest perełką, którą zna i chce cała Europa. Przecież to byłyby negocjacje, bo nikt nie chciałby czekać aż Hiszpanowi skończy się kontrakt. Ktoś rzuciłby 20 mln, kluby by się o tym dowiedziały to by wyższe oferty składały.
0
@donleo12 Nie da się spłacić?
Sprzedajesz Pedriego, De Jonga, Fatiego, Griezmanna, Depaya, Araujo, Desta i już masz kilkaset milionów. Pewnie gdy nie będzie innej opcji to zacznie się wyprzedaż w Barcelonie, ale myślę, że jednak do tego nie dojdzie.
6
Umtiti nie odejdzie do innego klubu ani nie zejdzie z pensji, a wiecie dlaczego? Bo jemu zupełnie nie zależy na grze w piłkę nożną. Nawet gdyby jakiś świr złożył za niego ofertę, a Barcelona ją zaakceptowała, to i tak zapewne nie dogadają się z Samuelem. Co taki Umtiti może robić po zakończeniu kariery? Zapewne żadnego wykształcenia nie ma, bo w piłkę gra od urodzenia. Pewnie teraz chce nachapać się najbardziej jak może, a potem leżeć z dupą i do końca życia nic nie robić. Jakąś wielką osobistością to on nie jest, więc po zakończeniu kariery pewnie nikt nie będzie o nim pamiętał.
2
@saon bo jest reptalianinem
0
@Ghotti Czemu śmieszny? Mam rozumieć, że miałeś wgląd do kontraktu Messiego i znasz wszystkie szczegóły tej umowy.
1
@Olkovsky9 A nie pomyślałeś, że kontrakt z PSG może mu tego zabraniać?
0
@Transu96 Ile punktów? Jakieś boosty zagrane?
0
@Don-Corleone koń zwalony? :D
6
@AmigoBlancos I bardzo dobrze. Silniejszy Real to silniejsza Barcelona oraz atrakcyjniejsza liga. Mam nadzieję, że uda się go Wam sprowadzić.
4
Nasz Kapitan! Herb ucalowany
0
Jack Grealish dzisiaj:
https://ocdn.eu/images/pulscms/Nzc7MDA_/24f5d445d72a07da7c294392c370f0c6.jpg
2
@NaFazieHitman Brawo Biden kurde
0
Pogba ma już więcej asyst niż w poprzednim sezonie kiedy to zgromadził jedynie 3 asysty.
0
@masq Dziennikarz pisał, że zarobki na nowej umowie muszą stanowić minimum 50% poprzednich. Jak wiadomo Pique nie podpisywał nowej umowy. Z drugiej strony nikt tego nie potwierdził.
1
Tak szerze to gdyby kadra Barcelona była cała i zdrowa, a także zawodnicy graliby na swoim poziomie to mielibyśmy jeden z lepszych składów na papierze.
Griezmann, Dembele, Coutinho, Pjanić, Umtiti, Fati, Aguero, Lenglet - są to zawodnicy, którzy zawodzą albo często wypadają ze względu na kontuzje.
0
Dzisiaj gdzieś przeczytałem, że podobno szejk powiedział, że w styczniu PSG zaoferowało Barcelonie 600 mln za Messiego
Źródło: https://www.dubaiweek.ae/al-khalifa-reveals-detailed-details-of-messis-contract/
46
Arsenal jednak nie powtórzy sezonu bez porażki :(