Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kettger To tylko słowa Laporty :) O sytuacji z Messim też mówił, że wszystko dobrze jest, więc tak średnio na razie mogą mu wierzyć
1
Myślicie, że Messi napisze jakiś otwarty list do kibiców Barcelony?
6
@Jacu327 A mnie śmieszą ludzie, którzy myślą, że jeśli komuś nie podobał się pomysł Superligi to automatycznie bronił UEFE. Z tego co pamiętam to mało kto tutaj stawał po stronie tej mafii, a jedynie nie chciał tak sztucznego tworu jakim jest Superliga. To, że z czymś się nie zgadzasz to nie znaczy, że automatycznie popierasz coś innego. A ten cały "romantyzm" to wymyśliliście Wy, dziennikarze.
1
@Krzysztof1987
1) Ponieważ Barcelona nie może ot tak sobie zmieniać zasad kontraktu i płatności, zawodnicy musieliby się zgodzić.
2) Ponieważ mają mnóstwo pieniędzy i płacą komu trzeba.
3) Skąd wziąłeś info, że Messi przynosi 1% całorocznego dochodu całej Hiszpanii? Chętnie poczytam na ten temat. Dasz jakieś źródło? Szczerze wątpię, że utrata Messiego to strata miliardów EUR. Nie zdajesz sobie chyba sprawy jak wielką kwotą jest 1 miliard.
4) Znowu ... Skąd info o tych 25%? Z dupy czy jak? Jasne, że La Liga straci, ale wątpię, że aż 25%.
5) Ja będę oglądał.
6) Zgadzam się, to jest absurd.
0
Podobno jutro podczas spotkania o Puchar Gampera Barcelona będzie rozmawiała z władzami Juve o transferze Pjanica. Mam nadzieję, że jakoś im go wcisną, chociaż oni też zbierają grosiki na transfer Locatelliego. Wszyscy w kryzysie prócz Anglików i PSG.
2
Komentarz usunięty
0
Ronaldinho PSG -> Barcelona
Messi Barcelona -> PSG
2
@jeyx77x Toć nie panikuj, bo krajowe trofea dalej są w zasięgu Barcelony. Gorzej wypadamy na europejskim podwórku.
3
Tylko nie Renato Sanches ... Przecież ten koleś jest tak przereklamowany
25
Leo Messi kocham Cię < 3 Nie odchodź, ja się zmienię
0
Brawo Curriculum Vitae! Jazda z nim!
2
@Emhyr https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_8hVNumNncV9hLVkWYPVAZk5HRrNElxWt,w400.jpg
20
Największa postać w historii klubu, a także największa legenda, która w mojej opinii stoi o półkę wyżej niż Cruyff, Ronaldinho, Puyol, Xavi czy Iniesta. Tutaj należy mu się godne pożegnanie i mam nadzieję, że takie otrzyma, a także pomnik pod stadionem.
1
Czy oryginalne koszulki Messiego można kupić tylko w oficjalnym sklepie Barcelony?
Proszę się nie śmiać, zwykłe pytanie. Jeszcze nigdy nie kupowałem oryginalnej koszulki, ale Messiego muszę zdobyć.
2
@Mihcim Istnieć to na pewno będzie istnieć. Czy będzie odnosiła sukcesy? Tego nie jestem pewny.
1
"Kapitanowie muszą to poprowadzić, zintegrować młodych zawodników".
No już widzę jak Alba albo Busquets integrują i wprowadzają młodych zawodników.
Swoją drogą to ciekawe czy w tych wyliczeniach Laporty jest już odjęty przychód, który dawał Messi. Bo jeśli nie to jesteśmy w jeszcze większej dupie niż sądzimy.
1
@Serek Barcelona vs Manchester United 3:1 w finale LM
0
Uwielbiam jak jest taki ruch na LR. Szkoda, że przy takich okolicznościach.
9
@Arczek2001 Wczoraj rano pisał, że Messi na pewno podpisze kontrakt z Barceloną także tego
0
@szkutnik91 Taka prawda niestety.
4
Jeśli Messi rzeczywiście trafi do PSG to będę mu kibicował żeby zdobył jak najwięcej trofeów indywidualnych, a jak najmniej trofeów klubowych. Idealną sytuacją byłoby gdyby Barcelona wyeliminowała PSG w Lidze Mistrzów.
0
@Mow_mi_Douglas Akurat Ty Douglas to powinieneś siedzieć cicho.
0
Pep Guardiola pędzący do biur Manchesteru City żeby anulować transfer Grealisha po wiadomości, że Messi odchodzi
7
@marcin000019 Marcinek baw się baw, bo za miesiąc do podstawówki trzeba wrócić
6
Jest to najsmutniejszy dzień w mojej kibicowskiej karierze, a także jeden z najsmutniejszych momentów w moim życiu.
Jak możecie pisać, że to dobrze, że odchodzi? Najlepszy piłkarz w historii tego klubu, a także zapewne największy grajek w historii. Nikt nie dał i nie da tyle co on, i to pod względem finansowym, i pod względem sportowym.
81
W 2020 roku w oceanach wylądowało półtora miliarda maseczek, a ja od marca 2020 chodzę w tej samej.
#ekologia
0
@clyde Panie gdybym ja wiedział, że należy każdą okazję wykorzystywać to byłbym dzisiaj najbogatszym człowiekiem świata :D
0
@Nano22 tyle samo liter
0
@Norkusik Już rozumiem :) myślałem, że punkty się dodaje, a nie mnoży
0
Czyli co? Aleksandra Mirosław po ustanowieniu rekordu olimpijskiego w pierwszej konkurencji i tak wraca do domu?