1

@Kettger To tylko słowa Laporty :) O sytuacji z Messim też mówił, że wszystko dobrze jest, więc tak średnio na razie mogą mu wierzyć

1

Myślicie, że Messi napisze jakiś otwarty list do kibiców Barcelony?

6

@Jacu327 A mnie śmieszą ludzie, którzy myślą, że jeśli komuś nie podobał się pomysł Superligi to automatycznie bronił UEFE. Z tego co pamiętam to mało kto tutaj stawał po stronie tej mafii, a jedynie nie chciał tak sztucznego tworu jakim jest Superliga. To, że z czymś się nie zgadzasz to nie znaczy, że automatycznie popierasz coś innego. A ten cały "romantyzm" to wymyśliliście Wy, dziennikarze.

1

@Krzysztof1987
1) Ponieważ Barcelona nie może ot tak sobie zmieniać zasad kontraktu i płatności, zawodnicy musieliby się zgodzić.
2) Ponieważ mają mnóstwo pieniędzy i płacą komu trzeba.
3) Skąd wziąłeś info, że Messi przynosi 1% całorocznego dochodu całej Hiszpanii? Chętnie poczytam na ten temat. Dasz jakieś źródło? Szczerze wątpię, że utrata Messiego to strata miliardów EUR. Nie zdajesz sobie chyba sprawy jak wielką kwotą jest 1 miliard.
4) Znowu ... Skąd info o tych 25%? Z dupy czy jak? Jasne, że La Liga straci, ale wątpię, że aż 25%.
5) Ja będę oglądał.
6) Zgadzam się, to jest absurd.

0

Podobno jutro podczas spotkania o Puchar Gampera Barcelona będzie rozmawiała z władzami Juve o transferze Pjanica. Mam nadzieję, że jakoś im go wcisną, chociaż oni też zbierają grosiki na transfer Locatelliego. Wszyscy w kryzysie prócz Anglików i PSG.

2

Komentarz usunięty

0

Ronaldinho PSG -> Barcelona
Messi Barcelona -> PSG

2

@jeyx77x Toć nie panikuj, bo krajowe trofea dalej są w zasięgu Barcelony. Gorzej wypadamy na europejskim podwórku.

3

Tylko nie Renato Sanches ... Przecież ten koleś jest tak przereklamowany

25

Leo Messi kocham Cię < 3 Nie odchodź, ja się zmienię

0

Brawo Curriculum Vitae! Jazda z nim!

20

Największa postać w historii klubu, a także największa legenda, która w mojej opinii stoi o półkę wyżej niż Cruyff, Ronaldinho, Puyol, Xavi czy Iniesta. Tutaj należy mu się godne pożegnanie i mam nadzieję, że takie otrzyma, a także pomnik pod stadionem.

1

Czy oryginalne koszulki Messiego można kupić tylko w oficjalnym sklepie Barcelony?
Proszę się nie śmiać, zwykłe pytanie. Jeszcze nigdy nie kupowałem oryginalnej koszulki, ale Messiego muszę zdobyć.

2

@Mihcim Istnieć to na pewno będzie istnieć. Czy będzie odnosiła sukcesy? Tego nie jestem pewny.

1

"Kapitanowie muszą to poprowadzić, zintegrować młodych zawodników".
No już widzę jak Alba albo Busquets integrują i wprowadzają młodych zawodników.

Swoją drogą to ciekawe czy w tych wyliczeniach Laporty jest już odjęty przychód, który dawał Messi. Bo jeśli nie to jesteśmy w jeszcze większej dupie niż sądzimy.

1

@Serek Barcelona vs Manchester United 3:1 w finale LM

0

Uwielbiam jak jest taki ruch na LR. Szkoda, że przy takich okolicznościach.

9

@Arczek2001 Wczoraj rano pisał, że Messi na pewno podpisze kontrakt z Barceloną także tego

0

@szkutnik91 Taka prawda niestety.

4

Jeśli Messi rzeczywiście trafi do PSG to będę mu kibicował żeby zdobył jak najwięcej trofeów indywidualnych, a jak najmniej trofeów klubowych. Idealną sytuacją byłoby gdyby Barcelona wyeliminowała PSG w Lidze Mistrzów.

0

@Mow_mi_Douglas Akurat Ty Douglas to powinieneś siedzieć cicho.

0

Pep Guardiola pędzący do biur Manchesteru City żeby anulować transfer Grealisha po wiadomości, że Messi odchodzi

7

@marcin000019 Marcinek baw się baw, bo za miesiąc do podstawówki trzeba wrócić

6

Jest to najsmutniejszy dzień w mojej kibicowskiej karierze, a także jeden z najsmutniejszych momentów w moim życiu.
Jak możecie pisać, że to dobrze, że odchodzi? Najlepszy piłkarz w historii tego klubu, a także zapewne największy grajek w historii. Nikt nie dał i nie da tyle co on, i to pod względem finansowym, i pod względem sportowym.

81

W 2020 roku w oceanach wylądowało półtora miliarda maseczek, a ja od marca 2020 chodzę w tej samej.
#ekologia

0

@clyde Panie gdybym ja wiedział, że należy każdą okazję wykorzystywać to byłbym dzisiaj najbogatszym człowiekiem świata :D

0

@Nano22 tyle samo liter

0

@Norkusik Już rozumiem :) myślałem, że punkty się dodaje, a nie mnoży

0

Czyli co? Aleksandra Mirosław po ustanowieniu rekordu olimpijskiego w pierwszej konkurencji i tak wraca do domu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?