Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Pierwsze zdjęcie z nadchodzącego serialu, którego akcja dzieje się w Śródziemiu, a producentem jest Amazon
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/224900190_2848090155504149_810355752052881063_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=0bt_zgPZOMEAX-nxy6I&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=03639ca755fc51358ced76511c19168d&oe=612EE5B5
jaram się
1
@Batys Lepsze było jak bronił w konkursie rzutów karnych
0
@Ratamahatta A jak dla mnie winni śmierci tej dziewczyny są zarówno kierowca, jak i jej partner. Sądząc po filmikach, które widziałem, ten pierwszy podjechał za blisko (podobno nie mógł inaczej, ale tego nie wiem), spanikował i nie zatrzymał się od razu po kolizji. Ten drugi natomiast próbował wedrzeć się siłą do autobusu, więc nic dziwnego, że kierowca się przestraszył.
0
@Sulimo Hermiona to w Harrym Potterze była
1
@Pablit Sprawdź sobie gdzie była Barcelona B gdy do pierwszego zespołu pukał taki Iniesta czy Busquets
5
@avanes https://i1.jbzd.com.pl/contents/2021/07/normal/fcFZgfPWQ57DR6mypWmE3mVNAnl9R2TK.jpeg
0
@Mixtape gratuluję utraty dziewictwa
0
@quarto Brałbym punkt 2 tylko z jakimś planem jednak. Chyba nie chcesz spać głodny pod mostem?
4
@Kluivert_P Sędzia: Karny!
Juninho i spółka: To było poza polem karnym!
9
@Kgorecki2500 Ogłoszenie penicyliny: Do pomieszczenia ze śmiertelnie chorymi wchodzi facet. Wstrzykuje swój wynalazek. Wszyscy zdrowieją w przeciągu tygodnia.
Ogłoszenie insuliny: Do pomieszczenia z dziećmi w stanie agonalnym i śpiączce wchodzi facet. Wstrzykuje swój wynalazek. Dzieci budzą się w przeciągu godziny.
Ogłoszenie szczepionki na tężec: Po miesiącach eksperymentów na zwierzętach i ludziach facet wstrzykuje sobie i znajomym szczepionkę. Zapadalność na tężec maleje.
Ogłoszenie szczepionki na covid: Jak nie będziecie brać, to macie siedzieć w domach i zasłaniać twarz, bo umrzecie. No ale w sumie jak weźmiecie, to też macie siedzieć w domach i zasłaniać twarz. No bo w sumie to ona tak jakby nie działa, ale bardziej będziemy się zajmować niezaszczepionymi, bo was zarażą i ich trzeba bardziej zamknąć w domach, niż wy teraz jesteście zamknięci. Możecie sobie wybrać z kilku szczepionek, przy czym żadna nie jest przetestowana, kilka jak się okazuje ma poważne skutki uboczne, a w ogóle firmy produkujące je podpisały z nami umowę, wedle której nie ponoszą odpowiedzialności za jej wadliwe działanie, co jest precedensem w medycynie i rujnuje budowane przez wieki zasady etyki lekarskiej. No, szczepcie się, bo zrobimy z was wariatów i obywateli drugiej kategorii.
pierwszy komentarz z jbzd, a jakże trafny ;)
1
@DaPidejpi 32
1
@kuz Światowa Agencja Antydopingowa (WADA) zabrała Rosji na cztery lata prawo startu pod własną flagą we wszystkich imprezach rangi mistrzostw świata. Podobno w Soczi u 145 sportowców z Rosji wykryto nielegalne substancje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Isso89 Ja w pracy mam Lenovo L580 i bardzo sobie cenię. Komputer włącza się w kilka sekund, nie wiesza się i nie mam z nim żadnych problemów.
EDIT: https://www.x-kom.pl/p/428102-notebook-laptop-156-lenovo-thinkpad-l580-i5-8250u-8gb-256-win10p-fhd.html
65
@Comentateiro Olimpiada – okres pomiędzy dwoma następującymi po sobie igrzyskami.
"Moim zdaniem ona chce się przypodobać pewnym środowiskom i w imię tego wyrzuca z siebie przeróżne obrzydlistwa, jednocześnie twierdząc, że jest wierząca".
Racja, że jej zachowanie jest karygodne i nie można tego tolerować (ogólnie wpychanie polityki, religii czy światopoglądu do sportu jest złe według mnie), ale mam nieodparte wrażenie, że jak duże firmy też kręcą propagandę LGBT żeby przypodobać się właśnie temu środowisku to obiekcji nie masz i takie zachowanie szanujesz.
2
@bixmix Według mnie powinni tutaj użyć wag - złote medal x 3, srebro x 2, a brąz x 1
8
@ElPonczato czasem odnoszę wrażenie, że La Rambli wystarczy żeby kobieta nie miała pryszczy, krzywych zębów i innych tego typu niedoskonałości i już jest prześliczna. Najlepiej żeby całą twarz objechała sobie szpachlą i wyglądała jak robot (nie mówię tutaj o Jóźwik akurat).
2
@Criss18Barca
1) Christian Poulsen
Liverpool
Evian
Schalke 04
Juventus
Sevilla
2) Florin Raducioiu
West Ham United
AS Monaco
VfB Stuttgart
Bari, Verona, Brescia, Milan
Espanyol
0
Od zawsze byłem fanem taekwondo, bo Hwoarang był moją ulubioną postacią w Tekkenie.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZ6_useYt4uwI8V9-tyno7GxWbFFoIQpd4Cy9jPoAOdJcMPwnae3-eG3qtD6SAF4uPTKU&usqp=CAU
5
Technicznie rzecz biorąc, Twój dźwięk budzika jest piosenką z intro, która rozpoczyna każdy odcinek (nowy dzień)
3
@Karzel Podasz jakieś przykłady poparte analizą finansową czy jednak tak sobie gadasz dla samego narzekania?
2
W których dyscyplinach Polacy do tej pory zawiedli na IO? Nie jestem jakimś wielkim fanem i nie śledzę z wypiekami na twarzy wszystkich zawodów i wyników, ale z tego co się orientuję to chyba nikt nie zakładał, że w dyscyplinach, które odbyły się do tej pory zdobędziemy jakikolwiek medal. Niby koszykarze 3 x 3, ale to było tylko gadanie zawodników. Bukmacherzy byli chyba innego zdania. Świątek? Podobno Hurkacz miał większe szanse na medal niż Iga. Kajakarstwo? Sporty walki? Szpadzistki? Czy tutaj awans do finału nie był już sukcesem? Zawody, w których mamy PRAWDZIWĄ szansę na medal jeszcze się nie zaczęły.
2
@KrystianR nie miałem okazji go oczarować, bo nie urodziłem się w Rosario :(
1
@norbo80 Gdyby Messi był moim mężem i nie musiałbym iść do pracbazy to bym też sobie poćwiczył
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@CopaAmerica2021 Gdyż, ponieważ, dlatego, że oryginalnie, po katalońsku ta ulica nazywa się Les Rambles, a po hiszpańsku Las Ramblas.
9
@clyde Już wolę takie gadanie, gdzie ludzie są "pewni" swoich umiejętności i mają przerośnięte ego niż te smutne, obojętne i wymijające wypowiedzi typu "liczy się sam udział w IO".
0
@msmsms Już 11:11
0
@LS Szwecja, Argentyna, Chorwacja, Egipt, Finlandia, Grecja, Portugalia i wiele, wiele innych krajów też do tej pory nie zdobyło medalu
2
@LeoMessiah ja to sobie sam zrobiłem w 2 minuty