Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@adambądkowski93 Ja bardziej myślałem, że czekał na potwierdzenie z VAR czy nie wyszedł przed linię.
1
@masq Żaden piłkarz nie powinien tyle zarabiać. Pielęgniarka, która naraża własne życie zarabia minimalną krajową, a powinna mieć więcej niż chłopy, które kopią piłkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
25
@kaziks Angole to wyżej srają niż dupę mają
1
@kodi77 Co Ci ludzie widzą w tym Renato? Kiedy wygrywał nagrodę Golden Boy to miałem go za zwykłego zawodnika, niczym się nie wyróżniał. Koleś zagrał dwa przyzwoite turnieje i jest kreowany na mega talent.
1
Co byście wybrali:
1) Praca 2 km od miejsca zamieszkania, pensja poniżej średniej krajowej
2) Praca 60 km od miejsca zamieszkania, pensja dwukrotnie wyższa niż obecnie
1
@masq 4. Nauczyć pokemona umiejętności Fly
0
@IbrahimAfellay Nie żeby coś, ale to nic nie wnosi. Ciekawostka sama w sobie interesująca.
2
@Rust_Cohle Bardziej stronniczego komentatora niż Borek to dawno nie słyszałem
0
@Azi Możliwe, że "Nie wiem czy skąpo ubrani mężczyźni, wymalowane w karykaturalny sposób kobiety oraz dziwne hasła zachęcą kogokolwiek do mówienia o swojej orientacji" mogło go urazić. Najwidoczniej uczęszcza na takie marsze i świeci swoim owłosionym tyłkiem :D
0
@macio_944 "Myślisz, że takich ludzi jest większość na tych marszach? Mówisz tylko i wyłącznie tak, bo jest Ci tak wygodnie. To pasuje do Twojej narracji, do Twojego światopoglądu."
Ja mogę powiedzieć identycznie o Twoich postach ...
Takie pisanie niczego nic wnosi.
1
@macio_944 Nie wiem czy skąpo ubrani mężczyźni, wymalowane w karykaturalny sposób kobiety oraz dziwne hasła zachęcą kogokolwiek do mówienia o swojej orientacji. Mam w rodzinie geja. On się wstydzi tych marszów i innych działań społeczności LGBT. Chce sobie normalnie żyć ze swoim partnerem i nie zwracać na swoją osobę żadnej uwagi, ale przez "aktywne" ruchy, np. marsze równości czy upychanie homoseksualnych ideologii wszędzie na siłę powiedział, że czuje, że niektóre osoby zaczęły postrzegać go w innych sposób, niestety gorszy. Na szczęście mieszka sobie we Francji, gdzie tolerancja stoi na wysokim poziomie.
2
@macio_944 Pomijając karygodne zachowanie nacjonalistów i duchownych. Jaki jest sens tych marszów równości?
6
@marnow SKM - Szybka Kolej Miejska.
3
@Cochise Nie mam jakiegoś rankingu czy swoich ulubionych powieściopisarzy, ale jeśli miałbym kogoś tutaj wyróżnić to na pewno byliby to Stanisław Lem, Stephen King i Dostojewski.
8
@JohnnyBarca Oooo będzie La Decision 3: Więzień Camp Nou
8
A jakby tak dać Leo najniższą krajową, a reszta do rączki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@SaulGoodman No to nie wiesz jeszcze czy jest ładna, bo raczej ciężko ocenić wygląd po samych zdjęciach. Niektóre laski dowalają milion filtrów i robią sobie sesję po 100 identycznych zdjęć żeby dodać to jedno na insta.
0
Z takim prezesem ligi to nic dziwnego, że PL wyprzedziło LL pod względem piłkarskim. Więcej ograniczeń dla klubów, które ciągną ten wózek.
12
@DLFCB W Luwrze znajduje się tyle eksponatów, że jakbyś przy każdym zatrzymał się na 30 sekund to zobaczenie wszystkich zajęłoby Ci ponad 100 dni.
0
@Comentateiro CR7 i Neymar w TOP10 XD
3
@kamil9040 J-Roc?
22
@Messibestplayerintheworld On i Ter Stegen są prawdziwymi kapitanami Barcelony.
5
@Przemek2323 Tragedia ...
To nie jest mój prezydent. Podobna historia była z Tuskiem, który państwowym helikopterem latał sobie z kumplami na boiska żeby pograć sobie w piłeczkę. Wszyscy politycy są siebie warci.
10
@Comentateiro Ja nie jestem tolerancyjny jeśli chodzi o jakieś wymyślone płcie i dziwne orientacje, ale nikomu krzywdy nie robię. Co teraz?
4
@kamilop No to szkoda, że nie ma takiej pozycji na boisku jak fajny chłopak. Nie sprawdził się, trudno. Sprzedać i zapomnieć.
2
@Pawlak1992 Sergio Ramos. Myślisz sobie Ramos to masz od razu Real w głowie, a Ronaldo nadal jest kojarzony z ManU czy teraz Juve.
2
@AlicjaFCB Wiadomo, że każdy ma inne priorytety, ale wybierając granie przez tydzień na PS5 zamiast ciekawej podróży to wygląda, że po prostu wolisz egzystować, a nie żyć.
1
@sebasek99 The Office < 3
2
@Bykunn @adi7adi8 eee to nie oglądam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Lubię tenis, przyjemnie się go ogląda, ale do tej pory jeszcze nie widziałem ani jednego meczu w wykonaniu Igi. Czy nasza zawodniczka stęka i pojękuje?