7

@adambądkowski93 Ja bardziej myślałem, że czekał na potwierdzenie z VAR czy nie wyszedł przed linię.

1

@masq Żaden piłkarz nie powinien tyle zarabiać. Pielęgniarka, która naraża własne życie zarabia minimalną krajową, a powinna mieć więcej niż chłopy, które kopią piłkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

25

@kaziks Angole to wyżej srają niż dupę mają

1

@kodi77 Co Ci ludzie widzą w tym Renato? Kiedy wygrywał nagrodę Golden Boy to miałem go za zwykłego zawodnika, niczym się nie wyróżniał. Koleś zagrał dwa przyzwoite turnieje i jest kreowany na mega talent.

1

Co byście wybrali:
1) Praca 2 km od miejsca zamieszkania, pensja poniżej średniej krajowej
2) Praca 60 km od miejsca zamieszkania, pensja dwukrotnie wyższa niż obecnie

1

@masq 4. Nauczyć pokemona umiejętności Fly

0

@IbrahimAfellay Nie żeby coś, ale to nic nie wnosi. Ciekawostka sama w sobie interesująca.

2

@Rust_Cohle Bardziej stronniczego komentatora niż Borek to dawno nie słyszałem

0

@Azi Możliwe, że "Nie wiem czy skąpo ubrani mężczyźni, wymalowane w karykaturalny sposób kobiety oraz dziwne hasła zachęcą kogokolwiek do mówienia o swojej orientacji" mogło go urazić. Najwidoczniej uczęszcza na takie marsze i świeci swoim owłosionym tyłkiem :D

0

@macio_944 "Myślisz, że takich ludzi jest większość na tych marszach? Mówisz tylko i wyłącznie tak, bo jest Ci tak wygodnie. To pasuje do Twojej narracji, do Twojego światopoglądu."
Ja mogę powiedzieć identycznie o Twoich postach ...
Takie pisanie niczego nic wnosi.

1

@macio_944 Nie wiem czy skąpo ubrani mężczyźni, wymalowane w karykaturalny sposób kobiety oraz dziwne hasła zachęcą kogokolwiek do mówienia o swojej orientacji. Mam w rodzinie geja. On się wstydzi tych marszów i innych działań społeczności LGBT. Chce sobie normalnie żyć ze swoim partnerem i nie zwracać na swoją osobę żadnej uwagi, ale przez "aktywne" ruchy, np. marsze równości czy upychanie homoseksualnych ideologii wszędzie na siłę powiedział, że czuje, że niektóre osoby zaczęły postrzegać go w innych sposób, niestety gorszy. Na szczęście mieszka sobie we Francji, gdzie tolerancja stoi na wysokim poziomie.

2

@macio_944 Pomijając karygodne zachowanie nacjonalistów i duchownych. Jaki jest sens tych marszów równości?

6

@marnow SKM - Szybka Kolej Miejska.

3

@Cochise Nie mam jakiegoś rankingu czy swoich ulubionych powieściopisarzy, ale jeśli miałbym kogoś tutaj wyróżnić to na pewno byliby to Stanisław Lem, Stephen King i Dostojewski.

8

@JohnnyBarca Oooo będzie La Decision 3: Więzień Camp Nou

8

A jakby tak dać Leo najniższą krajową, a reszta do rączki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@SaulGoodman No to nie wiesz jeszcze czy jest ładna, bo raczej ciężko ocenić wygląd po samych zdjęciach. Niektóre laski dowalają milion filtrów i robią sobie sesję po 100 identycznych zdjęć żeby dodać to jedno na insta.

0

Z takim prezesem ligi to nic dziwnego, że PL wyprzedziło LL pod względem piłkarskim. Więcej ograniczeń dla klubów, które ciągną ten wózek.

12

@DLFCB W Luwrze znajduje się tyle eksponatów, że jakbyś przy każdym zatrzymał się na 30 sekund to zobaczenie wszystkich zajęłoby Ci ponad 100 dni.

0

@Comentateiro CR7 i Neymar w TOP10 XD

3

@kamil9040 J-Roc?

22

@Messibestplayerintheworld On i Ter Stegen są prawdziwymi kapitanami Barcelony.

5

@Przemek2323 Tragedia ...
To nie jest mój prezydent. Podobna historia była z Tuskiem, który państwowym helikopterem latał sobie z kumplami na boiska żeby pograć sobie w piłeczkę. Wszyscy politycy są siebie warci.

10

@Comentateiro Ja nie jestem tolerancyjny jeśli chodzi o jakieś wymyślone płcie i dziwne orientacje, ale nikomu krzywdy nie robię. Co teraz?

4

@kamilop No to szkoda, że nie ma takiej pozycji na boisku jak fajny chłopak. Nie sprawdził się, trudno. Sprzedać i zapomnieć.

2

@Pawlak1992 Sergio Ramos. Myślisz sobie Ramos to masz od razu Real w głowie, a Ronaldo nadal jest kojarzony z ManU czy teraz Juve.

2

@AlicjaFCB Wiadomo, że każdy ma inne priorytety, ale wybierając granie przez tydzień na PS5 zamiast ciekawej podróży to wygląda, że po prostu wolisz egzystować, a nie żyć.

1

@sebasek99 The Office < 3

2

@Bykunn @adi7adi8 eee to nie oglądam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Lubię tenis, przyjemnie się go ogląda, ale do tej pory jeszcze nie widziałem ani jednego meczu w wykonaniu Igi. Czy nasza zawodniczka stęka i pojękuje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?