5

@Janas11224 Nie mam szacunku do ludzi, którzy jej za to płacą

0

@kaamil1910 Jaka firma tak z ciekawości

9

8

@clyde Hmmm czy jest to hipokryzja? Według mnie nie. Hipokrytą byłby dla mnie gdyby w obecnych czasach reklamował inny słodzony napój, np. Pepsi.

"jeśli jest konsekwentny to niech będzie we wszystkim.", a w jakich butach ma grać skoro wielkie firmy takie jak Puma, Nike czy Adidas wykorzystują tanią siłę roboczą z Azji? Buty są tworzone w tragicznych warunkach za mniej niż miskę ryżu.
Już nie przesadzajmy.

0

@ZiX i ten buziak Neymara

ps dodaj opis, bo Ci usuną

15

@pt9 Hmmm, a co z uczuciem jak Cię niemiłosiernie ciśnie dwójka, musisz wstrzymywać, ale to uczucie Cię nie opuszcza, a potem nagle siadasz na klopa?

1

@Kluivert_P ale podróba Ronaldo xD

3

Pepsi Cola Cola Pepsi nasi chłopcy są najlepsi!

10

@Vebrol a co miał zrobić? Strzelił gola na 2:0, który dawał im spokój w meczu na turnieju, który odbywa się co 4 lata. Jak zacznie cieszyć się z wygranego meczu swojego klubu/reprezenacji, w którym nie brał udziału to też będziecie na niego najeżdżać?

0

@VeB 1899 Może dlatego, że zawodnik ma też coś do powiedzenia, a że przychodzi z wolnego transferu to może sobie tak naprawdę wiele rzeczy zażądać.

6

@Messibestplayerintheworld Zajebisty to był transfer

0

@Barca1992 Turcja, Włochy, Rosja

4

@maroon Ja wczoraj oglądałem filmik, na którym czarny jeździ na rowerze po sklepie i jednocześnie wkłada sobie produkty do torby, a potem bez płacenia wyjeżdża z tego sklepu. Ochroniarze całe zdarzenie tylko nagrywali telefonem, ponieważ bali się, że jeśli zainterweniują to będzie to niepoprawne politycznie oraz rasistowskie xD

0

@Michael24 prawie 1000 pln za zestaw koszulka + spodenki, no tak średnio się opłaca

0

Dzisiaj pojedynek stoczą kraje, które mają chyba największą różnicę w populacji:
Turcja (82 mln) - Walia (3 mln)
Finlandia (5,5 mln) - Rosja (144 mln)

Nowa fryzura TAA
https://i.redd.it/fq2uvg9wzf571.jpg

W ramach przypomnienia - 19-letni Mbappe grający na czas
https://www.clippituser.tv/c/dgynbq

Benzema: „Piłka nożna stała się grą, w której piłkarze mogą grać źle przez 90 minut, a następnie strzelić gola i zostać okrzykniętym zawodnikiem meczu i znaleźć się w centrum uwagi. Nie chcę być takim graczem”.

Ronaldo po wczorajszym spotkaniu zdobył nagrodę zawodnika meczu.

2

@kaamil1910 Brawo Messi, ale bym sobie teraz takiego Grandera opędzlował, a potem popił Pepsi

0

@IbrahimAfellay Czechosłowacja

7

@Faun Ja się z tego powodu bardzo cieszę. 100 razy bardziej wolę czytać narzekania na grę reprezentacji niż polityczne przepychanki czy kłótnie o szczepionki.

0

@Rastafarnianin a co jeśli siatkówka byłaby tak popularnym sportem, że każdy kraj miałby swoją reprezentację i nagle okazałoby się, że Polska nie jest taka silna?

1

@Kettger Ale kogo Wy się spodziewaliście? Allegriego, Giampaolo czy jakieś inne większe nazwisko? Była ogromna presja ze strony kibiców na zatrudnienie zagranicznego trenera oraz zwolnienie Brzęczka. Boniek tej presji uległ i spełnił oczekiwania kibiców zatrudniając obcokrajowca. Chyba nikt nie spodziewał się jakiegoś wielkiego nazwiska, a i też nie było w czym za bardzo wybierać.

1

@barteq Oczywiście, że Lewandowski jest pompowany w naszych mediach, ale który wielki piłkarz nie jest w taki sam sposób pompowany przez media w swoim kraju? Jak mecz nie wyjdzie lub przegrają to zawsze największa gwiazda jest wszystkiemu winna. Co jak co, ale ocena 1 czy 2 dla Roberta to za mało, bo zaangażowanie pokazał. Kilka razy wrócił się w swoje pole karne i często schodził do środka gdzie próbował rozgrywać. Nie mówię, że rozegrał dobre zawody, ale koledzy nie ułatwiali mu tego meczu.

4

@Colin94 Ale po co skoro siatkówka jest o wiele mniej atrakcyjnym i popularnym sportem od piłki nożnej?

0

@IronSanHybrid Grozi mu do 10 lat więzienia, a pewnie dostanie śmieszną grzywnę + zawiasy.

1

@Fenelon Oczywiście, że de Ligt, bo to przyszły kapitan :) Niesamowita mentalność z dużym potencjałem

2

@ranger3120 Może i tak, ale pamiętam, że przy okazji rocznicy śmierci wstawiłeś podobny post :D

0

@Ghotti Pewnie wszystko się wyjaśni po EURO/odpadnięciu Holandii

0

@AmigoBlancos Jaś Kapela, czy to Ty?

4

Brawa dla Czechosłowacji, najpierw wygrana ze Szkocją, a potem zwycięstwo nad Wielką Polską

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?