2

Ciekawostka:
Słynny na La Rambli dziennikarz Fabrizio Romano ma tylko 28 lat. Swoją karierę rozpoczął w wieku 18 lat.

7

0

@Quavosk Jeśli nie doświadczony trener z górnej półki typu Klopp, Conte czy Allegri to niech Koeman zostanie. Na Xaviego za wcześnie.

1

@derlysy1979 @bari_94 Ja też sory, bo zapomniałem napisać, że to moja opinia. Gdyby nie fakt, że sprzedaliśmy Neymara za 222 mln to ani BvB, ani Liverpool nie chciałyby aż takich kokosów za Cou i Dembusia.
Poza tym w PL Hazard > Cou

1

@Rust_Cohle Akurat Hazard w przeciwieństwie do Cou czy Dembele to wydawał się wart tych pieniędzy, bo w mojej opinii był najlepszym piłkarzem w PL. Fakt, że okazał się leniwą kluchą bez ambicji nie jest winą Realu. Kto mógł to przewidzieć?

2

@Kwasiak98 Według mnie też Depay to obowiązek. On i Fati będą najmocniejszymi wzmocnieniami na przyszły sezon.

1

@Nerowing2 Ale stara dupa jesteś

4

Ściągnąć za darmo Wijnalduma i Aguero, a potem wymienić ich i Pijanica na de Ligta.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTAEprFRyRhSFQHlm-9PbuDZ9rfHTk63bjygGFpwbwjHuD8oYoiY4ig2IsII87yISwqMmg&usqp=CAU

4

- Ooo ciekawa aplikacja, chyba ją sobie zainstaluję
[Android] - Nie masz wolnego miejsca! Usuną tę i tę aplikację to będziesz miał
*usuwam co mi kazał system*
[Android] - Nadal nie masz miejsca! Wal się
*próbuję w takim razie zainstalować ponownie usunięte aplikacje*
[Android] - Nie masz wolnego miejsca! Usuń coś

4

@Ghotti Ale z drugiej strony zawsze albo prawie zawsze miałeś podane źródło tych informacji, a BI udostępnił nawet listę z tierami, więc mogłeś sobie już sam weryfikować, które info może być prawdziwe, a które nie. Poza tym milion razy bardziej wolałem czytać fałszywe informacje dotyczące Barcelony niż po raz tysięczny tą samą prowokację polityczną lub światopoglądową.

1

@MSN30 Narzędzia Główne -> Liczba -> Ogólne (masz tam taką rozwijaną listę)

1

@klopx A Brejtłajt wygra picici

2

@AmigoBlancos No dobrze, ale przecież wielu z nas potrafi docenić grę obronną i umiejętności przywódcze Ramosa czy pracowitość Casemiro, ale nadal uważamy ich za bałwanów i bandytów boiskowych, bo sobie na to zasłużyli. Modrić jest z Realu, ale jakoś mało kto tutaj wypowiada się o nim w negatywny sposób. Tak samo jak potrafimy się śmiać z chudych nóżek Busiego, ale nadal uważamy go za dobrego piłkarza. Nie będę wspominał już o Suarezie czy Albie, którzy mają tutaj więcej hejterów niż sympatyków. Sytuacje gdzie piłkarz jest hejtowany, bo jest z Realu czy Liverpoolu są rzadkością, a częściej po prostu gloryfikujemy piłkarzy Barcelony.

4

W sobotę 22 maja zmarł w Chengdu profesor Yuan Longping. Miał 91 lat. Przez całe swoje życie zajmował się ryżem. I dzięki swoim odkryciom przyczynił się do likwidacji głodu w Azji, a także w wielu regionach Afryki. Na wieść o jego śmierci do Chengdu ruszyły dziesiątki tysięcy ludzi, żeby złożyć mu hołd.
http://img2.chinadaily.com.cn/images/202105/25/60ac2ea3a31024adbdc9d487.jpeg

0

@daro22 Gratulacje

1

@derlysy1979 come to Besiktas

13

Kilka nic nie znaczących ciekawostek i informacji

- Pierwszy raz w historii Messi oraz Ronaldo są jednocześnie królami strzelców w ligach krajowych

- Niektóre madryckie konta na Twitterze są absolutnie obrzydliwe w stosunku do Luisa Enrique po tym gdy żaden zawodnik Realu nie został powołany do kadry Hiszpanii. Wspominają o jego zmarłej córce ...

- Po transferze Vertonghen'a 14 sierpnia 2020 roku, Benfica rozpoczęła swój pierwszy sezon bez trofeum od sezonu 2012/2013.

- Od czasu zdobycia pierwszego tytułu mistrzowskiego przez Man City w sezonie 11/12, Liverpool jest teraz dopiero drugą drużyną (po City), która wygrała ligę, a następnie zakwalifikowała się do CL w następnym sezonie.
United, Leicester i Chelsea x2 zajęły w następnym sezonie 5 lub dalsze miejsce.

- Najwięcej goli dla Chelsea w tym sezonie PL: Jorginho 7 goli (wszystkie z jedenastki)
Bramki Joe Willock w ostatnich 7 meczach pod wodzą Steve'a Bruce'a: 8 (Newcastle)

- Joaquin (w lipcu kończy 40 lat) przedłużył kontrakt z Betisem o kolejny rok

- Mike Maignan (Lille) zostanie piłkarzem Milanu. Francuz wylądował w Mediolanie, a podpisanie umowy to kwestia czasu! W tym sezonie Ligue 1 zachował 21 czystych kont i wpuścił tylko 23 gole. Ciekawe co z Donnarummą

- Arsene Wenger urodził się w 1949 roku, zdobył tytuł mistrzowski z Arsenalem w roku, w którym skończył 49 lat, a następnie miał serię 49 meczów bez porażki w PL

- Małe porównanie finalistów tegorocznej edycji LE

Wygrane trofea:
Manchester United: 45
Villarreal: 0

Trofea, które obecni gracze zdobyli w swoich karierach:
Manchester United: 85
Villarreal: 26

Pieniądze wydane na obecny skład:
Manchester United: 760 mln EUR
Villarreal: 115 mln EUR

- Trofea w niemieckiej piłce nożnej od 2010 roku:
Bayern: 16
Dortmund: 5
Frankfurt: 1
Wolfsburg: 1
Schalke: 1

- Tutaj możecie spróbować przewidzieć przebieg EURO 2020
https://www.kicker.de/europameisterschaft/tabellenrechner

1

@DLFCB "Dudek Dance" niby fajnie, ale jak on kąt skracał w każdym karnym. Zwróć uwagę ile za linię wychodził (nawet z metr). Wtedy było to zgodne z przepisami.

3

@Gwyn Matko bosko, niech przynajmniej stanik założy, bo jej sutki koszulkę przebiją.

5

Czy dodanie tutaj filmiku, na którym palę koszulkę Realu Madryt będzie zgodne z regulaminem?

14

Komentarz usunięty

66

@Grubson06 [Laporta] - Ale ty masz silną psychikę
[Umtiti] - Zajebiście silną

0

@Michael24 Rozwozi

3

@Danchos 3500 pln to już poważna kwota jak na zakup roweru. Może jednak warto poświęcić trochę czasu i założyć konto na tematycznym forum albo do sklepu rowerowego się przejechać gdzie specjalista coś Ci doradzi. Wiadomo, że na La Rambli możesz uzyskać przydatne informacje, ale pewnie na lepsze by Ci wyszło gdybyś zapytał się o to gdzieś indziej. A może już tak zrobiłeś, a tu tylko się upewniasz. Nie wiem.

9

Robert Lewandowski take my energy ༼ つ ◕_◕ ༽つ ༼ つ ◕_◕ ༽つ

0

@Maciek98 a czemu? Modrić, Isco czy Ozil też byli kibicami Barcelony, ale to nie przeszkadzało im w grze dla Realu Madryt. Jak Depay będzie oddawał serducho na boisku i pracował dla zespołu to jak najbardziej jestem za transferem.

2

@KacperVEB Z Granadą czy Levante, które już o nic nie grają też potraciliśmy punkty. Po tylu blamażach jeszcze nie potrafiłeś nauczyć się żeby nie lekceważyć przeciwnika?

3

Mecz z Eibarem nie jest o pietruszkę. W przypadku spadku na 4 miejsce Barcelona traci 8 mln. Lepiej wystawić doświadczony skład, który powinien sobie poradzić (teoretycznie, bo ostatnio to ciężko z nimi trafić) niż zagrać młodymi chłopakami, którzy mają mniejsze szanse na wygranie tego meczu. Chyba 8 mln jest warte więcej niż kilkanaście minut jakiegoś juniora w pierwszym zespole.

1

@domin1515 Jak tak śledzisz La Ramblę to pewnie zauważyłeś, że dosyć często pojawia się argument mówiący, że informowanie obce osoby na forach internetowych podnosi poziom "świadomości" innych ludzi i dzięki temu więcej osób się zaczepi, bo zobaczą, że szczepionki nie są groźne. Dla mnie argument z dupy, ale chyba po to właśnie osoby zaszczepione to robią. Możliwe też, że po prostu chcą się pochwalić, bo to teraz w modzie jak kilka miesięcy temu morsowanie.

7

@barcelonaLM A ja się nie zaszczepiłem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?