Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VeB 1899 Może dlatego, że zawodnik ma też coś do powiedzenia, a że przychodzi z wolnego transferu to może sobie tak naprawdę wiele rzeczy zażądać.
6
@Messibestplayerintheworld Zajebisty to był transfer
0
@Barca1992 Turcja, Włochy, Rosja
4
@maroon Ja wczoraj oglądałem filmik, na którym czarny jeździ na rowerze po sklepie i jednocześnie wkłada sobie produkty do torby, a potem bez płacenia wyjeżdża z tego sklepu. Ochroniarze całe zdarzenie tylko nagrywali telefonem, ponieważ bali się, że jeśli zainterweniują to będzie to niepoprawne politycznie oraz rasistowskie xD
0
@Michael24 prawie 1000 pln za zestaw koszulka + spodenki, no tak średnio się opłaca
0
Dzisiaj pojedynek stoczą kraje, które mają chyba największą różnicę w populacji:
Turcja (82 mln) - Walia (3 mln)
Finlandia (5,5 mln) - Rosja (144 mln)
Nowa fryzura TAA
https://i.redd.it/fq2uvg9wzf571.jpg
W ramach przypomnienia - 19-letni Mbappe grający na czas
https://www.clippituser.tv/c/dgynbq
Benzema: „Piłka nożna stała się grą, w której piłkarze mogą grać źle przez 90 minut, a następnie strzelić gola i zostać okrzykniętym zawodnikiem meczu i znaleźć się w centrum uwagi. Nie chcę być takim graczem”.
Ronaldo po wczorajszym spotkaniu zdobył nagrodę zawodnika meczu.
2
@kaamil1910 Brawo Messi, ale bym sobie teraz takiego Grandera opędzlował, a potem popił Pepsi
0
@Kamilos84 A synowi daje do jedzenia musztardę ...
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTQuM56R1WOUsq7XXqzT_PSBI51RE5VrRxOwsnRGx4cqgMCwlY9ex8DJ_xrtAr7hPGIgT8&usqp=CAU
0
@IbrahimAfellay Czechosłowacja
7
@Faun Ja się z tego powodu bardzo cieszę. 100 razy bardziej wolę czytać narzekania na grę reprezentacji niż polityczne przepychanki czy kłótnie o szczepionki.
0
@Rastafarnianin a co jeśli siatkówka byłaby tak popularnym sportem, że każdy kraj miałby swoją reprezentację i nagle okazałoby się, że Polska nie jest taka silna?
1
@Kettger Ale kogo Wy się spodziewaliście? Allegriego, Giampaolo czy jakieś inne większe nazwisko? Była ogromna presja ze strony kibiców na zatrudnienie zagranicznego trenera oraz zwolnienie Brzęczka. Boniek tej presji uległ i spełnił oczekiwania kibiców zatrudniając obcokrajowca. Chyba nikt nie spodziewał się jakiegoś wielkiego nazwiska, a i też nie było w czym za bardzo wybierać.
1
@barteq Oczywiście, że Lewandowski jest pompowany w naszych mediach, ale który wielki piłkarz nie jest w taki sam sposób pompowany przez media w swoim kraju? Jak mecz nie wyjdzie lub przegrają to zawsze największa gwiazda jest wszystkiemu winna. Co jak co, ale ocena 1 czy 2 dla Roberta to za mało, bo zaangażowanie pokazał. Kilka razy wrócił się w swoje pole karne i często schodził do środka gdzie próbował rozgrywać. Nie mówię, że rozegrał dobre zawody, ale koledzy nie ułatwiali mu tego meczu.
4
@Colin94 Ale po co skoro siatkówka jest o wiele mniej atrakcyjnym i popularnym sportem od piłki nożnej?
0
@IronSanHybrid Grozi mu do 10 lat więzienia, a pewnie dostanie śmieszną grzywnę + zawiasy.
1
@Fenelon Oczywiście, że de Ligt, bo to przyszły kapitan :) Niesamowita mentalność z dużym potencjałem
2
@ranger3120 Może i tak, ale pamiętam, że przy okazji rocznicy śmierci wstawiłeś podobny post :D
0
@Ghotti Pewnie wszystko się wyjaśni po EURO/odpadnięciu Holandii
0
@AmigoBlancos Jaś Kapela, czy to Ty?
4
Brawa dla Czechosłowacji, najpierw wygrana ze Szkocją, a potem zwycięstwo nad Wielką Polską
1
@draxidox no może zabrzmi to banalnie, ale zadzwonić i zapytać się
8
@Mario96w "Nie wiem o czym mówisz", "W punkt". Może nie są to internetowe zwroty, ale mnie denerwują.
2
@ShinobiQWE Podobno Eriksen poprosił ich żeby dokończyli, więc jeśli rzeczywiście tak było to nie było innej opcji jak dogranie tego meczu. Masz rację, że pewnie byłaby inna gadka gdyby wygrali ten mecz.
4
@NaFazieHitman Wieloryby mają bardzo wąskie przełyki jak na swoje rozmiary (od 10 do 30 cm). Z tego powodu nie jest w stanie połykać dużych przedmiotów, więc wszystko większe wypluwa. Nie ma szans żeby wieloryb połknął dorosłego człowieka. Codziennie spożywają mnóstwo jedzenia, ale jest to głównie plankton, więc szersze przełyki nie są im potrzebne.
16
@Yosemite ale przecież w klubie w ciągu ostatnich 3 lat zaliczył tylko jedną asystę, a Ter Stegen aż 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@clyde Skąd takie statystyki? Tu są same dziki, proszę nie siać dezinformacji
11
@Fenelon Ten sam kawał leci w reklamie Comedy Club na Comedy Central. Nie chcę nikogo oceniać, ale serio kogoś to śmieszy?
5
@Jakchcesz Ja napisałem, że pewien użytkownik jest "chory psychicznie" i też na tydzień wyłapałem. Czy się zgadzam? Tak, ban zasłużony, ale niektórzy za dużo gorsze wypowiedzi pozostają bezkarni.
9
@SaulGoodman Napisałeś, że pracodawca może wymagać czegokolwiek od swojego pracownika, więc do tego się odniosłem.
"Szczepienie nie działa w żaden sposób na naszą niekorzyść" to powiedz to mojemu wujkowi, który po szczepionce spędził w szpitalu 2 tygodnie.
33
@SaulGoodman "A prywatna firma może wymagać czegokolwiek tylko chce i pracownik albo się podporządkuje, albo po prostu odejdzie i tyle - prawo rynku"
Szef będzie wymagał od Ciebie żebyś się rozebrał i mu nago potańczył to też ma takie prawo? Pracodawca może jedynie zachęcić Cię do szczepienia, ale nie ma prawa tego wymagać. Jeśli będzie wymagał to jest to dyskryminacja.