21

@AlicjaFCB Nie, zbyt plastikowa jak dla mnie.

8

@GeneralXavi Były takie spotkania gdzie wchodził na końcówki i nie dawał zupełnie nic, a jak grał od początku to Barca grała w 10. Nie wiem czy tak doświadczonego piłkarza może usprawiedliwiać brak rytmu meczowego.

0

@Mixtape Sędziowie Hiszpańscy są jednymi z najlepiej opłacanych sędziów na świecie. Myślisz, że braliby kasę od klubów żeby sędziować pod ich dyktando w dobie miliona kamer na boisku, gdzie widać każde pierdnięcie?

8

@Uukasz_93 Oj coś czuję, że jednak Messi w takim Juve poradziłby sobie dużo lepiej niż Ronaldo, który żyje tylko z bramek.

0

@333tricampeones333 Tak, moja narzeczona i moja mama przez dwa dni miały podwyższoną temperaturę, bóle na całym ciele i ogólnie czuły się tragicznie. Szczepiły się Pfizerem

69

Moja znajoma dodała na fejsa zdjęcia z komunii swojej córki i podpisała je "Moja kochana komunistka" xD

1

Jutro o 18:30 finał LM City - Chelsea

10

@udarpawarotam Wolałbym już de Ligta

13

@BorzyKrzys Zobaczy, że nie będzie miał szans na regularne powoływania do włoskiej kadry to wybierze Polskę

1

@ddanioofcb brazylijski piłkarz występujący (za dużo powiedziane) na pozycji pomocnika w hiszpańskim klubie FC Barcelona. 31 stycznia 2020 roku, FC Barcelona ogłosiła, że osiągnęli porozumienie z Palmeiras w sprawie transferu Fernandesa, który dołączy do drużyny z Katalonii przed sezonem 2020/2021. Barça zapłaciła za Brazylijczyka 7 milionów euro + 3 miliony zmiennych, a sam zawodnik podpisał pięcioletni kontrakt.
Proszę, mam nadzieję, że pomogłem i polecam śledzić bardziej naszą stronę lub po prostu poszukać w google.

1

@Mow_mi_Douglas Wykup konto premium i po problemie :D

26

@AnnaMarianna Zwykła lambadziara, zero współczucia.

4

Prawdopodobnie 13 maja Manchester City zaprezentuje domowe koszulki na przyszły sezon. W środku stroju ma znajdować się napis "93:20" symbolizujący gola Aguero przeciwko QPR, który zapewnił im mistrzostwo w ostatnich sekundach ostatniej kolejki sezonu 11/12.
https://i2-prod.manchestereveningnews.co.uk/incoming/article20435214.ece/ALTERNATES/s615b/0_City-kit-3PNG.png

0

@msmsms jak słabo! jak można z podstawowej matematyki nie zgarnąć 100%? Na żadne studia się już nie dostaniesz

1

@jeyx77x No to Ci powiem, że znajomi mieli naprawdę szczęście. Ja mam wykrywacz metali i chodzę po terenach gdzie mieszkali Niemcy i Holendrzy, a nawet były prowadzone tam walki. Tereny gdzie Kronenberg miał duży wpływ na lokalny przemysł i mocno rozwijał pobliskie tereny, a i tak nigdy nie udało mi się znaleźć karabinu, miecza, a tym bardziej lufy od czołgu. Granatu czy miny też nie udało mi się znaleźć. Najwięcej znajduję starych monet, podków od koni, guzików z mundurów czy gwizdków milicji.

23

@Barca1992 Osoby, które nie miały na siebie pomysłu i nie wiedzą co robić w życiu lub ewentualnie chcą się szybko wzbogacić. Jest to jakaś tam usługa, ale według mnie wstyd takie usługi świadczyć. Na pewno nie chciałbym się związać z dziewczyną/kobietą, która pokazywała się nago na kamerkach internetowych.

3

@sebasek99 praca seksualna na kamerkach to wstyd

20

@draxidox Gorsi są ludzie, którzy płacą takim jak ona za pokazanie kawałka cycka albo st00pki.

2

@lucca87 chelsea przegra finał 3:0 to znowu będziecie mówić, że Pep zjadł Tuchela XD na la bambie to wszystko zależy jak wiatr zawieje, a zdania i opinie zmieniają się co chwila

1

@Dembouz1899 i przegrał też u siebie (co jest dużą niespodzianką) z West Brom 2:5

4

@Janiama "Dawno nie widziałem tak dobrze grającej drużyny jak wczoraj Chelsea.", a ja widziałem i to całkiem niedawno. Przedwczoraj Manchester City.

5

@patry295 Mi jako kibicowi Barcelony jakoś niespecjalnie jest wstyd za to, co piszą katalońskie gazety. Racja, że są to żenujące tytuły, ale musisz przyznać, że madryckie media też zbyt łaskawe dla Barcelony nie są.

0

@Nano22 No może nie, że 90% ludzi oblewa, ale uważam, że powinna dużo mocniej weryfikować wiedzę uczniów. Teraz to tak naprawdę wiadomo przed maturą co na niej będzie, a na takiej matematyce masz całą książeczkę wzorów i możesz sobie z niej korzystać ile chcesz.

1

Poziom matury z roku na rok spada. Teraz to trzeba mieć ujemne iq żeby nie zdać matury.

20

Trzeci rok z rzędu będzie debiutant w finale Ligi Mistrzów:
2019 - Tottenham
2020 - PSG
2021 - City

Poprzednio podobna seria miała miejsce pod koniec lat osiemdziesiątych:
1986 - Steaua
1987 - Porto
1988 - PSV

Co ciekawe debiutanci z lat 80-tych wygrywali swoje finały:
Steaua - Barcelona (0:0) k. 2:0
Porto - Bayern 2:1
PSV - Benfica (0:0) k. 6:5

Debiutanci z poprzednich lat przegrywali swoje finały. Ciekawe jak City sobie poradzi.

0

@draxidox a co z Ramosem, Mendym czy Valverde?

1

@lukas10 Racja, że Barcelona co roku niestety się ośmiesza i pokazuje, że nie ma cojones, ale przynajmniej nie polują na nogi rywala i nie chcą w chamski sposób pożegnać się z LM. Przecież to co wczoraj wyrabiał Neymar i spółka to woła o pomstę do nieba. Cud, że żaden piłkarz City nie doznał kontuzji.

5

@Emhyr Awans City awans Chelsea wygrana z Atletico i przegrana Realu z Sevillą, a czemu nie tak?

2

@kuba1794 Przejrzyj Kuba historię moich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?