0

@Gaz Nie. Zdziwieniem jest to, że Atletico zaprzepaściło taką przewagę, a dzięki temu Barcelona po beznadziejnej jesieni ma szansę na mistrza.

4

@JohnnyBarca Rooney

0

@JohnnyBarca poprawione

5

Równo 118 lat temu, grupa baskijskich studentów postanowiła założyć w Madrycie filialny zespół Athleticu Bilbao. Swój twór nazwali "Club Athletic de Madrid". 4 lata później kierownictwo Bilbao uznało pełną niezależność klubu z Madrytu zmieniając jego nazwę na "Club Atletico de Madrid", która obowiązuje do dziś. Reszta to już piękna historia
10 x Mistrzostwo Hiszpanii
10 x Copa del Rey
5 x Superpuchar Hiszpanii
3 x Liga Europy
3 x Superpuchar Europy
3 x Finał najważniejszych rozgrywek europejskich
1 x Puchar Zdobywców Pucharów
1 x Mistrzostwo Segunda Division

Już wiadomo skąd podobna nazwa oraz stroje do tych z klubu z Bilbao.

0

@kamilop Do czego Ty teraz pijesz?

4

@jeyx77x A Orellana czy Gonzalez to zadebiutowali w pierwszym zespole? Może i są młodzi i perspektywiczni, ale nie wiem czy prawidłowym stwierdzeniem jest mówienie, że mamy przesyt w linii pomocy, bo w rezerwach gra ta dwójka.

3

@ShawnC @Striker zawsze myślałem, że to idzie tak: kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata

7

8

Szkoda, że de Jong nie wykorzystał tej pierwszej sytuacji, bo akcja marzenie. Pokaz szybkości Desta, który potem bardzo ładnie utrzymał się przy piłce, Messi przełożył przeciwnika jak lalkę, Griezmann eleganckie podanie do Alby, który dał Frenkiemu piłkę na pustaka.

8

@Rust_Cohle Nie sraj żarem Barca mistrzem

1

@Encore znalazłem info, że skończyła im się licencja na niektóre części XD debilna decyzja z ich strony puszczać serię z pominięciem kilku filmów

1

O co chodzi z tym Potterem na TVN 7? Tydzień temu był Więzień Azkabanu, dzisiaj Zakon Feniksa, a za tydzień Insygnia Śmierci. Czemu co drugą część puszczają?

7

@derlysy1979 przeciwko Sevilli - Ocampos nie wykorzystał

1

@GeneralXavi Ty jesz mleko z płatkami czy płatki z mlekiem?

6

@saczers438 Barcelona mocno się nim interesowała przed transferem Desta i w sumie pamiętam, że zarząd wybierał kogo sprowadzić spomiędzy tej dwójki.

7

@saczers438 Perspektywiczny piłkarz, ale w Barcelonie zupełnie niepotrzebny odkąd trafił tutaj Dest, a na horyzoncie jest Emerson. Sergi Roberto czy Mingueza też mogą zagrać na PO.

2

@Chakalaka Nie wiem o czym piszesz.

2

@macio_944 Temat szakalaki został wprowadzony wcześniej, a nawet sam go zacząłeś pisząc o waszym kąciku, więc się do tego odniosłem.
I w sumie Wasza "przyjaźń" pewnie wygląda tak jak ją opisałeś

1

@macio_944 "Was", a do kogo się tutaj odnosisz? Pierwszy lub drugi raz wypowiadam się na tym forum o BI, a Ty za każdym razem bronisz szakalaki nawet jak nie ma racji.
@Transu96 no to moje gratulacje, a powiedz mi co on robi potem z tymi zielonymi? Koleś oddał komuś piłkę i koszulkę, więc fajna inicjatywa z jego strony

3

@Bykunn Dziennikarze spędzają godziny na researchu, a jak był temat SuperLigi to co chwila wpadały tutaj sprzeczne informacje i to wcale nie od BI. Ja nigdy nie czułem się oszukany przez tego użytkownika, a popularny wpis o Kondogbii jest całkiem zabawny. Na tej stronie wiele rzeczy wymaga poprawy, ale rozdzielanie prawdziwych informacji oraz fejków, które dodaje BI nie powinno być priorytetem. Poza tym on nie jest dziennikarzem, a robi to z zajawki.
@macio_944 "Zapytaj kolegów z Twojego kącika, to Ci powiedzą jak skończyli" i bardzo dobrze Wam powiedział.

12

@Mario96w Nie wiem co denerwuje ludzi w kopiowaniu postów z twittera (przynajmniej nie prowokuje ludzi swoimi wpisami na temat polityki). Koleś się zaangażował, widać, że mu zależy na tym co robi, a dodatkowo dostarcza nam mnóstwo informacji na temat Barcelony czy ze świata piłki nożnej (już nie będę wchodził w to czy są prawdziwe, czy też nie) bez potrzeby wchodzenia na inne portale.
Może ostatnio przesadził, dostał bana i najlepiej byłoby gdyby wrócił, bo ja na przykład zauważyłem, że ilość postów o Barcelonie mocno spadła. Jak był konkurs na wygranie piłki czy koszulki to pewnie Ci, którzy dali teraz "nie" to się pierwsi rzucali do lajkowania.

3

@TylkoBarca7273 Dobrych mają scoutów jak wyhaczyli gościa z ligi zambijskiej

0

@LS Nie chodzi o oglądalność

"Oczekiwania producenta wykraczają poza standardy TVP i nie mogą być
spełnione. To kolejny przypadek, kiedy producent zewnętrzny wykorzystuje
wcześniej praktykowany nierównoprawny model współpracy, w którym TVP
oddawała producentowi cyklicznych audycji rozrywkowych prawa do
formatu, scenariusza, samemu pełniąc rolę bankomatu i słupa
ogłoszeniowego" - czytamy w oświadczeniu. Telewizja liczy więc na
"korzystne dla obu stron zakończenie negocjacji", zapewniając, że nie
zgodzi się na zawarcie niekorzystnej dla siebie umowy.

8

@clyde "Często państwo pytają, dlaczego u nas występuje więcej mężczyzn niż kobiet. Odpowiedź brzmi: nie wiem, choć się domyślam"
piękne

0

@SamuraJack kiedyś to było, a teraz to nie ma

0

@Matelel Stwierdza Matatel po jednym meczu przeciwko Barcelonie, gdzie jego współpartnerzy byli słabi.

6

@SteuerFreiMoney Nie będziesz nam La Rambli germanił

41

@Pogba No mogli, zabrakło im tylko 3 goli

5

@saczers438 Co jeszcze ciekawsze Giakoumakis nie poradził sobie w potężnej Ekstraklasie.

1

@arasz1819 skoro pytałem to najwyraźniej miałem jakieś wątpliwości, nie sądzisz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?