0

@4cesc4 Brak największych gwiazd na Mistrzostwach Świata czy Europy. Mecze mogą się szybko znudzić. Perez prezesem.

4

@tomek8756 PSG nie dołączyło, bo mają zbyt dobre układu z UEFA i FIFA. Jedni przymykają oko na finansowe fair play, a drudzy dali się przekupić i zafundowali MŚ w Katarze. Bayern wydaje mi się, że pęknie i będzie chciał dołączyć Superligi.

0

@Elessar Dlatego napisałem teoretycznie, bo jeszcze nie wiadomo jak będzie z ligami krajowymi.
@mkord a po co wybierać jedno? Według mnie na 100% będzie to lepszy marketingowo produkt niż LM, a że mecze się znudzą to inna sprawa. Myślę, że ludzie woleliby obejrzeć po raz 3 mecz Barca - City w Superlidze niż Leicester - Bvb w LM.

3

Według mnie:
ZALETY SUPERLIGI
- teoretycznie luźniejszy terminarz
- więcej atrakcyjnych meczów
- lepszy marketingowo produkt
- większe pieniądze
WADY SUPERLIGI
- szlagiery szybko się znudzą
- powiększenie przewagi pomiędzy klubami z topu, a pozostałymi ekipami
- oderwanie od tradycji
- pieniądze stawiane ponad wszystko
- brak udziału najlepszych zawodników w np. MŚ

3

@IronSanHybrid Najlepszy serial komediowy wszech czasów

1

@messi564 A ja właśnie mam zgoła odwrotne uczucie, że poziom polskiego yt z roku na rok spada

0

@Piotr,1985 Tak czy siak codziennie wrzuca coś, więc nie ma różnicy czy ktoś mu odpisuje, czy ktoś go olewa. Dzień bez twitta od Tuska albo Tygodnika NIE jest dniem straconym.

1

@eckov Depay nie dostawał po prostu szans w ManU. Wchodził najczęściej na końcówki i nikt mu nie dał tam kredytu zaufania, sami kibice ManU chcieliby żeby jeszcze raz wrócił, ale tym razem był zawodnikiem podstawowego składu. Silva natomiast w Milanie czy Sevilli miał być egzekutorem, wszyscy na niego liczyli, a okazał się niewypałem.

2

@eckov To, że spala się w lepszych klubach i taki Eintracht to dla niego idealny klub pod względem poziomu

52

"Kiedy przejdę na emeryturę, wrócę do liceum aby skończyć ostatni rok. Moi rodzice trują mi o tym od prawie 25 lat"
~ Gianluigi Buffon
Źródło: Fejs

1

@Amigo_Blanco Jaka laga do przodu? Dwa podania po linii i objechanie na szybkość

32

Dokładnie 7 lat temu Gareth Bale zrobił brym brym, obiegł Bartrę i strzelił bramkę dającą Puchar Króla Realowi Madryt.

0

@msmsms Osobiście preferuję naszego Mareczka

13

@Nocturno Nie od dzisiaj wiadomo, że afromarykanie są większymi rasistami niż biali.

1

@Quavosk "poza tym to są skrajne przypadki" no i widzisz, tutaj zależy od tego jak Ci się życie potoczyło i gdzie się wychowałeś. Już raz wspomniałem, że ja akurat wychowywałem się w najbiedniejszej dzielnicy mojego miasta, gdzie według statystyk 88% społeczeństwa z tej dzielnicy korzystało z pomocy socjalnej. I to co Ci opisałem to nie jest pojedynczy przypadek, bo ja znam kilkaset takich rodzin z jednej dzielnicy.
Teraz mieszkam w innym mieście, na swoim, w normalnej dzielnicy, z normalnymi sąsiadami i też za nic nie pomyślałbym, że ktoś może siedzieć cały dzień na dupie i brać pieniądze od Państwa.

8

@Quavosk Rób sobie dzieci, ale z konkubiną i tym sposobem 500 + na każde dziecko. Ona potem składa wniosek o alimenty (bo nie jesteście w formalnym związku), przybijają Ci alimenty, ale ze względu na Twoją słabą sytuację materialną Państwo będzie płaciło za Ciebie, a Ty żadnych konsekwencji nie poniesiesz, bo nikt nie ściga alimenciarzy, a jak już muszą to sprawy są umarzane. Wniosek do MOPR/MOPS o zasiłek dla biednych i do Caritasu o jedzenie.

24

@maroon No coś w tym jest. Po co jechać do Niemiec i pracować na polu za najniższą możliwą stawkę, jak w Polsce ktoś na Ciebie robi i dostajesz pieniądze za darmo?

6

@Ojciec5tkidzieci No to najlepszy film zostawiłeś sobie na koniec :) Nie najlepszy jeśli chodzi o rolę Stathama, ale najlepszy z filmów, w których grał.

2

@TheHeisenberg dylatacja czasu fajne zjawisko
#PolitykaOutLR

0

Liczba osób starszych od Ciebie nigdy nie wzrośnie
#PolitykaOutLR

1

@BarcaInfo Przystojniak
#PolitykaOutLR

3

@neeed Gra o Tron
#PolitykaOutLR

1

@Elnuum Po zakończeniu tego sezonu
#PolitykaOutLR

0

Ma ktoś do polecenia jakieś przyjemne i niezbyt skomplikowane jeśli chodzi o słownictwo książki po angielsku? Dopiero zaczynam swoją przygodę z czytaniem w tym języku i na razie skończyłem serię Harry'ego Potter'a, ale było łatwiej, bo znałem kontekst i wiedziałem o co chodzi. Teraz chciałbym przeczytać coś nowego.
#PolitykaOutLR

3

@IronSanHybrid Bardzo dobry tekst, a teraz sobie wyobraź, że jest mnóstwo raperskich kawałków, które mają jeszcze lepsze teksty, ale ludzie i tak powiedzą, że to gówno, bo to jest rap
#PolitykaOutLR

2

@IronSanHybrid Neymar jest bogaty to pomoże wyjść z długów
#PolitykaOutLR

7

@JohnnyBarca Wtedy powie, że Neymar chciał zachować się fair w stosunku do PSG i da im zarobić, a Barca i tak go sprowadzi oferując w zamian gotówkę, Dembele i Griezmanna
#PolitykaOutLR

1

@XaviHeart Lepiej brzmi 0,5 mln
#PolitykaOutLR

2

@Hakiru Ja rozumiem, bo w finałach Barcelona - Manchester czy Barcelona - Juve to dałbym sobie rękę uciąć, że Barcelona wygra. Niczego w życiu nie byłem tak pewny jak wygranej Barcelony w tamtych meczach. To były fajne czasy i oby jeszcze wróciły.
#PolitykaOutLR

0

@Rust_Cohle Moim zdaniem City przejdzie PSG
#PolitykaOutLR

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?