0

@lucca87 Oczywiście, że Haalanda. Natomiast ja nie jestem fanem tego transferu jeśli po raz kolejny przyjście gwiazdy ma nadwyrężać budżet klubu. 120 mln + bonusy dla Raioli i ojca Haalanda + wysoka pensja nie jest warta sprowadzania Norwega. Jasne, że jest on fenomenem, ale można sprowadzić za darmo Depaya, dać mu o wiele mniejszą pensję i kombinować z formacją ofensywną Barcelony. Wracając do Haalanda to najlepszym rozwiązaniem byłoby zaczekanie do 2022 roku i wtedy wykupienie go za kwotę klauzuli, ale znając Borussię będą chcieli zarobić na nim jak najwięcej, więc będą starali się sprzedać go w tym okienku.

2

@mrrobert1125 Mbappe

24

Najmłodszy strzelec w Primera División w historii FC Barcelony: 16 lat i 304 dni
Najmłodszy strzelec gola na Camp Nou: 16 lat i 318 dni
Najmłodszy piłkarz FC Barcelony, który wystąpił w podstawowym składzie na Camp Nou: 16 lat i 318 dni
Najmłodszy piłkarz, który zaliczył asystę i zdobył bramkę w jednym meczu w historii Primera División: 16 lat i 318 dni
Najmłodszy piłkarz FC Barcelony, który wystąpił w Lidze Mistrzów: 16 lat i 321 dni
Najmłodszy strzelec gola w historii Ligi Mistrzów: 17 lat i 40 dni
Najmłodszy zawodnik, który wystąpił w Superpucharze Hiszpanii: 17 lat i 70 dni
Najmłodszy zdobywca dubletu w historii Primera División: 17 lat i 94 dni
Najmłodszy strzelec gola w historii reprezentacji Hiszpanii: 17 lat 311 dni
Najmłodszy piłkarz, który wystąpił od początku meczu w historii Ligi Narodów: 17 lat 311 dni
Najmłodszy zdobywca gola w historii Ligi Narodów: 17 lat 311 dni
Pierwszy piłkarz, który strzelił 2 bramki w Lidze Mistrzów przed 18 rokiem życia: 17 lat 355 dni
Najmłodszy piłkarz, który został zawodnikiem miesiąca w historii Primera División: 17 lat 345 dni
Zdobywca największej ilości goli przed 18 rokiem życia w historii Primera División

Oby ta kontuzja nie zahamowała rozwoju Fatiego i wrócił silniejszy.

2

@xVENUMx Ja wpłacam sobie co tydzień 5 zł i z tego spróbuję coś zrobić, bo ja traktuję bukmacherkę jako rozrywkę, a nie sposób na zarobek i tu właśnie był Twój błąd.

0

@busquets5 "Z kolei sama prowizja dla agenta i ojca piłkarza ma wynieść 40 milionów. Aby przekonać Hålanda, Barça ma zagwarantować mu drugą najwyższą pensję w zespole po Leo Messim"
rzucanie kwotami z piz** powiadasz?

1

@Pawel13sz Kolega raczej zdaje sobie z tego sprawę

0

@arkasath Jak to była decyzja Neymara, a Bartomeu czy inni nie mieli nic do gadania. Chciał wyjść spod cienia Messiego i mu się nie udało.

0

@busquets5 Kwota transferu oparta na poniższych informacjach od kolegów z LR, a popatrz sobie też jakie bonusy pobiera Raiola.
@kryhaa no jasne, że coś w tym jest, ale ludzie z LR, którzy pewnie widzieli łącznie z 5 meczów Haalanda i po prostu są nahypowani tym piłkarzem nie będą chcieli przyjąć tego do świadomości. Już wcześniej transfery Dembele i Coutinho powinny nas czegoś nauczyć.

5

150 mln dla Borussi
30 mln bonusu dla Haalanda za podpis
25 mln bonusu dla Raioli
25 mln bonusu dla starego Haalanda
pensja pewnie większa niż 10 mln
Naprawdę nie wiem czemu teraz tutaj panuje taki huraoptymizm. 3 miesiące temu nie było stać Barcelony na Depaya, który kosztował 5 mln, a teraz nagle chcą wywalać ponad 100 mln na Haalanda? Laporta chyba musiał sam od siebie te pieniądze wyłożyć. Poza tym nie jest powiedziane, że Norweg wypali w Barcelonie.

0

@Messibestplayerintheworld Który przychodził do nas jako w pełni ukształtowany piłkarz.

0

@BarcaInfo A to nie było tak, że Laporta chciał jeszcze bardziej zadłużyć klub, ale odbić się finansowo poprzez sukcesy sportowe? Nie ma pewności, że transfer Haalanda za kosmiczną sumę i horrendalną pensję zapewni Barcelonie wygraną w LM.

0

Bartomeu też nam pozałatwiał transfery Dembele, Coutinho czy Malcoma i był chwalony. Bez transferów z klubu nie widzę sensu sprowadzania Haalanda. Nawet nie mamy pewności czy uda się pozbyć tych niepotrzebnych zawodników.

6

@PatrychoO Jak to Raiola i stary Haalanda sami przylecieli, nikt ich nie zapraszał.

0

@busquets5 Jedyny fajny odcinek Kanału Sportowego to ten z Najmanem, bo było śmiesznie. Próbowałem jeszcze parę razy ich oglądać i posłuchać, ale niestety zupełnie do mnie nie trafiają m.in. przez Stanowskiego czy Kowala.

2

Hiszpański realizator transmisji meczu Hiszpania - Kosowo zgodnie z polityką rządu nie uznał Kosowa za odrębne państwo, w wyniku czego nazwa ich rywala była napisana z małej litery.
https://preview.redd.it/53s3cxp49fq61.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=03df0a218f62e349ed51addb12b6cfe92539f39a
Dodatkowo kiedy odgrywano hymny, komentator powiedział, że odegrany zostanie hymn "drużyny". Na tym jednak nie koniec. Komentatorzy państwowej telewizji unikali nazywania zespołu gości reprezentacją Kosowa. Zamiast tego mówiono o zespole z "terytorium Kosowa" bądź "drużynie Kosowskiej Federacji Piłkarskiej".
Myślicie, że uznając Kosowo za niepodległe państwo Hiszpanie daliby Katalonii i Krajowi Basków pretekst do działania?

2

@Rust_Cohle nie wiem co ma inteligencja boiskowa do samodzielnego myślenia

8

Matka Rabiota za mocno poczuła 1 kwiecień

15

@DejMian111 bo są myślącymi ludźmi

1

Ja dzisiaj wstałem do pracy, narzeczona jeszcze spała i poszedłem do sypialni schować telewizor i laptopy. Następnie otworzyłem drzwi od mieszkania i pobiegłem ją obudzić krzycząc, że przyszli złodzieje w nocy i nas okradli. Zerwała się z łóżka i pobiegała do salonu, jej mina była bezcenna xD

7

Werner marnuje setkę (psuta bramka, a on nie trafił czysto w piłkę) w 80 minucie przy wyniku 1:1
https://streamye.com/v5gxw

2

Milik to jest chłop tragedia. Ostatni jego dobry sezon to pamiętam, że był w Ajaxie, a od czasu transferu do Napoli mam w głowie tylko marnowane setki. Jeszcze gorzej jak z Piątkiem są razem na boisku, wtedy jeden drugiemu przeszkadza.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_oZfmAfCoVi883hLBpBvGeFkoZHjy6etG.jpg

8

@SteuerFreiMoney No poziom coraz niższy jak już linki z tiktoka tutaj wpadają

1

@mutombo Ja też, ale coś mi się zdaje, że większość zespołów jednak będzie z ligi holenderskiej.

1

Dopiero teraz doszły mnie słuchy, że mają ponoć połączyć ligę holenderską i belgijską, a pierwszy sezon ruszy w roku 2024. Myślicie, że jest szansa na przebicie się do top5?

3

@Foton Został dopuszczony, ponieważ plus i minus dają minus, więc wynik negatywny.

5

@pawelke3n A gole przeciwko Realowi liczyłeś? XD

7

@obiektywny12 A czemu? :) Boli Cię, że ktoś umniejsza Ronaldo na forum kibiców BARCELONY. Chcesz sobie poczytać jaki to Portugalczyk nie jest zajebisty to możesz sobie wejść na białą kawiarenkę, forum kibiców Juve czy nawet na jakiś fanpejdż na fejsie, gdzie ludzie przyznają, że Ronaldo jest świetnym piłkarzem, bo oczywiście to jest prawda. Ale nie rozumiem po co zakładasz konto na forum klubu, którego nie lubisz i dziwisz się, że ludzie są tutaj subiektywni.
Mój wpis był zwykłą prowokacją żeby jeszcze bardziej pogłębić Twój ból tyłeczka.

7

@obiektywny12 Leo Messi > Ronaldo
Ronaldo nawet w swoim prime nie był blisko poziomu Messiego. Prawda boli, ale tego nie przyznasz.

3

@AmigoBlancos Ale czemu nie odpowiesz pod postem kolegi, który umniejsza Ronaldo tylko zakładasz nowy temat?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?