3

@Dembouz1899 Znalazły się już osoby, które mówiły, że Lewy nie zagrał z Anglią, bo Bayern zakazał XD

2

@dominiczek12 Mi w tym roku idzie tragicznie, ale zapodaj kod

1

@MESSIah16 ale perfidnie podj***ane od @Fawrf xD

0

Jaki wynik w sobotę obstawiacie?

0

@kamil9040 "Ludzie mówią że Bayernowi brakowało Lewandowskiego" no i mają rację, bo Robert jest najlepszym i najbardziej kluczowym zawodnikiem Bayernu. A to, że PSG miało swoje braki to inna sprawa.

12

@odpal A gdzie ja napisałem kto zagra w finale? Napisałem tylko, że taki finał byłby zły

2

Finał Real - PSG to chyba najgorszy scenariusz dla kibica Barcelony

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@andres_xavi Oglądałem tylko Naruto (nie skończyłem jeszcze) i przyjemnie się ogląda, ale na jakieś inne produkcje raczej się nie skuszę.

3

@Rust_Cohle Tak, płatny

0

@pele1282 tak się buduje emocje

6

Borek się wydarł przy golu Mbappe i co hejterzy?

3

I bardzo ku**a dobrze

0

@LuisSalvano nie wiem co mają wspólnego cztery ostatnie mecze do spotkania finałowego, przecież mecze Barcelony rządzą się swoimi prawami

5

Jutro polskie media:
BRAK LEWANDOWSKIEGO DECYDUJĄCY! Zobacz co się stało

4

Ja tylko powiem, że na La Rambli była spora grupa osób, która przed rewanżowym meczem Realu z Atalanta życzyła wygranej drużynie z Madrytu. Posty te miały naprawdę dużo poleceń, więc takich osób było tutaj naprawdę całkiem sporo. Argumentowali to tym, że Real na pewno odpadnie w 1/4, niezależnie od przeciwnika, a w lidze przez zmęczenie nie będą punktować. Nie mówię, że dwumecz Real - Live jest już rozstrzygnięty, ale nadal nie rozumiem jak można było kibicować prześcieradłom.

38

Nur-Sułtan, czyli stolica Kazachstanu
https://i.redd.it/muhpsbybgpq61.jpg
"Droga do piekła" Park Narodowy Carlsbad Caverns, Nowy Meksyk
https://i.redd.it/llq1mnj7wpq61.jpg
Matowe, czarne karty, które uniemożliwiają podglądanie przez osoby trzecie
https://i.redd.it/vqg63d0oooq61.jpg
Torfowisko, na powierzchni którego wyrosła gruba warstwa roślinności
https://preview.redd.it/6znoypsg3oq61.gif?format=mp4&s=543038ec61e6497da1c0916bb328bb6654f2a703
Hotel wypoczynkowy w Korei Południowej
https://i.redd.it/6lqnp6golmq61.jpg
Mama i syn, którzy "cierpią" na heterochormię
https://i.redd.it/gloz32r4glq61.jpg
Kolarz demonstruje znaczenie aerodynamiki
https://preview.redd.it/a4c40uz0jlq61.gif?format=mp4&s=800785288a9da4b43059cbc4f7b93ce269256112
Kulturyści zanim powstały suplementy (1890-1910 r.)
https://i.redd.it/5p19tk8ulkq61.png
Drzewo, które nie zrzuciło liści dzięki ulicznej latarni
https://i.redd.it/gz9xwotfckq61.jpg
Porzucony radziecki odrzutowiec
https://i.redd.it/aufrxx6bziq61.jpg
Zdjęcie śpiącego kota wykonane 170 lat temu
https://i.redd.it/wez7t6yfnjq61.jpg
Koń fryzyjski z Holandii
https://i.redd.it/d1wvd48m63q61.jpg
Gdzieś w Tybecie
https://i.redd.it/s05dchnm1zp61.jpg
Rower bojowy z I WŚ
https://i.redd.it/igw4rbv1azp61.jpg
Pojazd łowców burz
https://i.redd.it/v0miv6kp2tp61.jpg
Czy wiedziałeś, że sowy potrafią siadać po turecku?
https://i.redd.it/1n170cdh9sp61.jpg
Płynący słoń używa trąby jako fajki do nurkowania
https://i.redd.it/kq0df5jzmnp61.jpg
Papuga Kea z Nowej Zelandii
https://i.redd.it/e3ht7ptw0op61.jpg

Dałem trochę więcej zdjęć niż ostatni, ponieważ w weekendy nie zaglądam na La Ramblę.

1

@Yosemite Nie chodzi mi tutaj o jego statystyki, bo w tym sezonie nadal ma duży wpływ na bilans bramkowy Interu, ale bardziej mi chodziło o jego formę i wpływ na grę pod względem indywidualnych rozwiązań, bo w tamtym sezonie wyglądało to według mnie lepiej. Oglądałem kilka meczów Interu w tym sezonie i zdecydowanie bardziej podobał mi się w zeszłym roku pod względem fizycznym.

2

@kuz Nie skończył się, a po prostu obniżył loty. Zgadzam się jednak z Tobą, że to nie poziom Barcelony.

1

@LuisSalvano To ja powiem trzeci

5

@Rust_Cohle Za niewinność, jak każdy

4

@RobiS Dokładnie tak jak pisze @Nano22. Ja sobie zawsze nasypuję połowę tykwy i po 4-5 zalaniach yerba traci swój smak.

0

@lukaszmatusiewicz 14 dni i w sumie nie wiem za co :D

19

Lucas Torreira od dłuższego czasu jest w Urugwaju. We wtorek zmarła jego matka. Dokończy sezon w Atletico, ale chce wrócić do Ameryki Południowej, do rodziny. "Agent mnie zabije, że to mówię, ale nie chcę już grać w Europie i pragnę przenieść się do Boca."
Źródło: Jakub Kręcidło

Szacunek za decyzję, bo widać, że pieniądze nie są dla niego najważniejsze, ale szkoda zawodnika, bo jako kibic Arsenalu pokładałem w nim duże nadzieje.

1

@BarcaInfo Orientujesz się jak wygląda sytuacja z zainteresowaniem Barcelony osobą Yusufa Demira? Głośno było o tym zawodniku, a potem temat ucichł i teraz nic nowego w necie nie udało mi się znaleźć.

13

@macio_944 No dobra, fajnie, że znalazłeś komentarz o Haalandzie, ale ja nie napisałem, że on takich postów nie daje, a po prostu napisałem, że czekam na jakiś merytoryczny wpis na temat Barcelony.
Po drugie, czym jest jeden tematyczny wpis w gąszczu szamba jak ten użytkownik zamieszcza.
Po trzecie, możesz nie bronić go pod każdym postem? Nikt go tutaj nie atakuje, a Ty już się bawisz w adwokata. Potrafi chyba samodzielnie myśleć i jeśli będzie chciał to mi odpisze, a jak nie to oleje temat. A tak to praktycznie pod każdą dyskusją te same osoby (z Tobą włącznie) go bronią, a on tylko pisze "nic dodać, nic ująć" albo "w punkt"

0

@eckov No niestety, ale sama myśl, że nie pobierają oni praktycznie żadnej kasy, a potencjalnie mogą stać się topowymi piłkarzami za darmo napawa optymizmem

9

@BarcaInfo Bardzo lubię takie akcje - wyciąganie talentów z innych szkółek i wypożyczanie ich żeby się ogrywali

2

@Chakalaka Czekam na jakiś merytoryczny wpis na temat Barcelony z Twojej strony.

0

@BorzyKrzys Jaka odległość? Jeśli kilkaset kilometrów to taniocha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?