1

@Transu96 Dzwoń i się pytaj, bo niektórzy otwarci są :)

15

Gość obrał sobie za cel grę w Segunda, a teraz wychodzi w podstawie w Klasyku. Wygrać życie

22

@LuisSalvano Nie, w tym okienku to już na pewno wróci do Barcelony

3

Mateusz Borek mówi Mbappe

0

@macio_944 Żadnej tezy nie umieściłem, a jedynie napisałem, że ZOBACZYMY czy nie będzie się zmagał ze skutkami po Astrze. Nigdzie nie napisałem też, że szczepionki są złe, ani że są gorszym rozwiązaniem od zachorowania na covid, bo to chyba logiczne, że wirus jest groźniejszy od szczepionki.

4

@Objectivo Ja też przechorowałem, a nawet nie wiem kiedy. Wczoraj w piłeczkę grałem i kondycja jak ta lala.

5

@Chakalaka Zobaczymy czy się nie będzie zmagał z powikłaniami po szczepionce od Astry

16

@Chakalaka A jakby zachorował na COVID-19 to by się trochę przemęczył i nabył odporność, a nie musiałby zmagać się ze skutkami ubocznymi szczepionki

2

@AlicjaFCB Ten sam Falcao, który świetnie grał w Porto, Atletico i Monaco?

2

@VamosBarca12 Marc-André ter Stegen
Sergiño Dest
Gerard Piqué
Ronald Araújo
Sergio Busquets
Antoine Griezmann
Miralem Pjanić
Martin Braithwaite
Lionel Messi
Ousmane Dembélé
Riqui Puig
Neto
Philippe Coutinho
Clément Lenglet
Pedri
Francisco Trincão
Jordi Alba
Matheus Fernandes
Sergi Roberto
Frenkie de Jong
Ansu Fati
Samuel Umtiti
Junior Firpo

w skrócie sprzedać wszystkich, kupić wzsystkich

0

@joloskyy można, ale dziwi mnie w sumie fakt, że miejsce w tabeli w ekstraklapie nie gwarantuje udziału w kwalifikacjach do LE

1

Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja z awansem polskich zespołów do rozgrywek europejskich?
Według flashscore mistrz zagra w kwalifikacjach do LM, a drugie i trzecie miejsce w kwalifikacjach do Ligi Konferencji. Pomijając fakt, że te nowe rozgrywki są bezsensowne, czemu żadna ekipa nie będzie walczyła o Ligę Europy? Czy to po prostu błąd na stronie flashscore?

7

@Chakalaka Żeby być modnym to napiszę, że Tusk nieźle ich zezłomował

2

@Yosemite Bardzo fajny news, ale jakoś tak wypada, że beniaminki najczęściej rozgrywają swój najlepszy sezon w najwyższej lidze od razu po awansie, a w przyszłych sezonach znowu spadają do ligi niższej.

14

@jeyx77x Jeszcze kilka zakrętów w postaci rewanżu z Liverpoolem czy meczu z Sevillą jest, więc nie taka prosta. Jeśli zdobędą ten dublet to najwyraźniej zasłużenie, bo pokonali Barcelonę dwa razy w tym sezonie, a w LM pomimo kontuzji i braków kadrowych radzą sobie zaskakująco dobrze.

1

@arasz1819 A doczepianie się avatar to za całą Twoją karierę na LR

3

@arasz1819 Przepraszam bardzo. Messi jest najlepszy na świecie (to akurat prawda), a Lenglet jest najpotężniejszym obrońcą na świecie (to akurat nie prawda). Czy teraz jestem kibicem Barcelony?
Nie wiem o co Ci chodzi, ale wyjmij kijeczek z tyłeczka i nabierz trochę dystansu, bo dopierdzelasz się teraz do mojej opinii, a potem jeszcze mówisz, że nie jestem kibicem Barcy. Messi jest dla mnie najlepszym zawodnikiem w historii futbolu, co nie zmienia faktu, że w meczu z Realem zagrał słabo, nie biegał i grał pasywnie - to jest moje zdanie. Lenglet jest dla mnie przeciętnym zawodnikiem, kilka meczów miał udanych, ale bardziej w pamięci zapadły mi jego wpadki. To jest moje zdanie i jeśli się z nim nie zgadasz to zachęcam do wzięcia udziału w dyskusji, a nie pisanie bzdur typu "szkaluj Messiego i Lengleta, nazwij się kibicem Barcelony". Jeśli według Ciebie bycie kibicem polega na chwaleniu piłkarzy klubu, któremu kibicujesz, a szkalowaniu tylko piłkarzy rywali to gratulację.
To już nie pierwszy raz kiedy piszesz taką głupotę, bo Twój durny avatar i nick mi zapadły w pamięć i właśnie głównie mi się kojarzysz z takimi głupimi odpowiedziami.

3

0

@bari_94 Przecież napisałem od razu, że Messi nie biegał, więc ... ? XD

0

@bari_94 Grałem podczas takich ulew :) Poza tym czemu nikt inny się nie trząsł?

0

@Rust_Cohle w śniegu też się grało :D

0

@Kubsoleon Nie raz, nie dwa grałem w deszczu w piłkę i dopóki biegałem to było mi zawsze ciepło.

0

Widziałem filmik jak Messi trząsł się z zimna i nie wiem jak to odebrała La Rambla, bo w weekend nie zaglądam, ale jak miało mu nie być zimno jak nie biegał?

40

Po wtorkowym meczu Manchester City - Borussia Dortmund (2:1) w ćwierćfinale Ligi Mistrzów fala krytyki spłynęła na sędziego liniowego Octaviana Sovre, który w tunelu prowadzącym do szatni poprosił o podpis Erlinga Haalanda. Okazuje się, że arbiter chciał autografy gwiazdy BVB, by wystawić je na aukcję charytatywną na rzecz osób z autyzmem.

Dzisiaj widziałem informację, że Rumuński Komitet Sędziowski zawiesił tego sędziego.
Kabaret

7

@Bobo25 Jeśli zdobędzie gola to się będę cieszył, bo przecież to jest zysk dla Barcelony. Tutaj mnóstwo ludzi nie trawi Alby, ale wątpię, że się nie cieszą gdy ładuje gola.

31

@damiano996 Serio chciałeś dowiedzieć się na La Ramblii czy obostrzenia będą trwały w Polsce jeszcze kilka lat skoro nikt tego nie wie, czy po prostu chciałeś podkreślić, że nie mieszkasz w Polsce?

2

@AV0CAD0 USA

15

@kakusus "dobrze, że mam normalniejszą kobietę" XD

6

@mati10333 Stacje i portale przekazują informacje ze świata, więc nic dziwnego, że informują o śmierci księcia. To jest ich praca. Rozumiem, że Ty chciałbyś sobie czytać co dzisiaj nosi Lewandowska albo gdzie na wakacje poleciała Herbuś?

8

@patry295 W 1999 gazety zarzuciły małżonkowi królowej obrażenie podczas koncertu pop w Walii niesłyszących dzieci, które stały obok karaibskich bębniarzy. Powiedział wówczas: „Głusi? Nic dziwnego, że jesteście głusi, skoro stoicie w tym miejscu”. W 1986, podczas wizyty w Chinach, w prywatnej rozmowie z brytyjskimi studentami Xian’s Northwest University Filip zażartował, że „jeśli się zadomowią, ich oczy zrobią się skośne”. Brytyjska prasa zwróciła wtedy uwagę na nietolerancję rasową księcia, jednak władze chińskie nie poświęciły incydentowi większej uwagi. Komentarz nie miał wpływu na chińsko-brytyjskie stosunki, ale nieco nadszarpnął wizerunek księcia.

Zdarzało mu się podchodzić krytycznie do swojego sposobu zarabiania pieniędzy, np. podczas otwarcia nowego stadionu Arsenal F.C.: „Well, you may not have my wife, but you’ve got the second-most experienced plaque unveiler in the world.” (Cóż, może i nie macie [tu] mojej żony, ale macie drugiego najbardziej doświadczonego odsłaniacza tablic na świecie) – królowa brytyjska z powodu urazu kręgosłupa nie brała tradycyjnego udziału w odsłanianiu nowych, szeroko komentowanych w prasie budowli.

W 1979, gdy królowa Elżbieta II i książę Filip byli gośćmi prezydenta Cartera w Białym Domu, Filip po skończonej kolacji udał się sam do sławnej Sali Czerwonej, gdzie dwóch lokajów podawało alkohol. Filip podszedł do jednego z nich, Lynwooda Westraya, który go zapytał: „Wasza Królewska Mość, czy zechcesz wziąć jednego [drinka]?”, na co Filip odpowiedział: „Wezmę jeden, jeśli pozwolisz mi Wam służyć”, na co Lynwood, poruszony, nie wiedział, co odpowiedzieć ani zrobić, gdyż miał zajęte obie dłonie, wtem książę dodał: „Wypiję, jeśli wy wypijecie ze mną”. „Więc nalał każdemu po drinku i porozmawialiśmy. Powiedział nam, że w razie jeśli bylibyśmy kiedykolwiek w Londynie, to zaprasza nas do Pałacu Buckingham, abyśmy mogli go zobaczyć. Wyobrażasz sobie taki zaszczyt? Nie mogliśmy pić w czasie służby, nie jesteśmy przecież gośćmi, ale byliśmy wtedy sami, więc nikt nie wiedział, co się dzieje. Więc piliśmy wszyscy i prowadziliśmy miłą rozmowę. To jest rzecz, której do końca życie nie zapomnę”, mówił po latach Westray.

Miał specyficzne poczucie humoru, które bardzo lubię, ale widać też, że był po prostu normalnym człowiekiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?