0

@itmustbejoke A kogo obchodzi West Ham? Ludzie chcą oglądać Manchester, a nie jakiś West Ham. Tutaj muszą być same hity xD
Jak można narzekać na to, że będą brane kluby za zasługi, a wcześniej cieszyć się z powstania SL i mówić, że tak powinno być.
Żeby Cię od razu uspokoić to Ci powiem, że nie przemawia do mnie nowy format LM.

5

@rafik300010 Jak dla mnie Bayern wyszedł lepiej. Nie mieszali się do tego i odmówili przyjęcia zaproszenia do SL, co pokazało, że pracują tam naprawdę ogarnięte osoby. PSG w sumie też ładnie podlizało się FIFIE i UEFIE.

4

@jeyx77x Ferencvaros zarobi za udział w grupie LM więcej niż za wygranie ligi węgierskiej, a w przypadku regularnych awansów do LM mogą wskoczyć na poziom wyżej. Wszystko małymi kroczkami.

14

@Chinaski Nareszcie czarni będą mogli bezpiecznie kraść rowery ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@arkasath No i możesz śmiało dalej sobie oglądać mecze Barcelony oraz hity kolejek. Praktycznie co tydzień jakieś fajne meczycho wpada.

9

@QuaReL A za kilka miesięcy się wyleczy i będzie kluczowym zawodnikiem Barcelony i się okaże, że dobrze, że odrzucono ofertę ManU.

1

@arkasath Patrząc na Twoje wpisy odnoszę wrażenie, że oglądasz tylko mecze Barcelony oraz od czasu do czasu jakiś hit. Teraz Twój argument (pewnie miał być to żart) jest znowu bez sensu.

0

@messiandiniesta No właśnie, więc widać, że format SL nie był zbyt dobry. Sam w sobie pomysł nie był zły, ale wymaga on jednak wielu poprawek, a nie wypięcie się na resztę piłkarskiego świata i niech najbogatsi stają się jeszcze bogatsi. Z perspektywy kibica Barcelony to SL rzeczywiście mogła wydawać się atrakcyjna.

34

@LuisSalvano geniusz

1

@messiandiniesta A czy to uczciwe wobec Romy czy Benfici, że już na zawsze byłyby odcięte od topki piłkarskiej? Roma, która wyrzuciła Barcelonę z LM nie miałaby podjazdu do żadnego klubu z SL.

4

@barcelonaLM Nie gadaj głupot. Tutaj trzeba oglądać co tydzień hity typu Barca - Juve czy City - Inter, które kończyłyby się wynikiem 0:0, bo piłkarze graliby o pietruszkę, bo i tak z ligi nie można spaść.

16

@Jakchcesz Nigdy nie dojdzie do tego, bo poprawność polityczna działa tylko w jedną stronę. Od dziecka marzyłem wyjechać do USA, a nawet tam zamieszkać, ale od kilku lat ten pomysł coraz mniej mi się podoba.

4

@Jacu327 Widzę, że teraz "romantyzm" staje się drugim słowem roku, zaraz po "zezłomowany".

10

@LuisSalvano Policjant jest winny, to nie ulega wątpliwości, ale czemu ludzie robią z tego dżordża jakiegoś męczennika?
Sam wyrok, gdzie grozi policjantowi 40 lat więzienia za morderstwo drugiego stopnia, do 25 lat za morderstwo trzeciego stopnia i do 10 lat za nieumyślne spowodowanie śmierci jest dla mnie żartem, bo pokazuje, że policjant chciał go zabić umyślnie na środku ulicy, co na pewno nie miało miejsca. Wyrok to zapadł już dawno temu, a cały proces jest farsą, pokazówką żeby uspokoić BLM, które i tak domaga się coraz więcej.

1

@arkasath A myślałem, że to przez protestujących kibiców, którzy wybili niczym szambo na ulice i zaczęli obrażać inne kluby, Real Madryt oraz Pereza. Wczoraj było też spotkanie (podobno) kapitanów z TOP 6, więc sobie też coś tam uzgodnili. Jeśli masz jakieś info na temat przekupstwa angielskich klubów przez UEFĘ to proszę o źródło.

0

@VamosRakieta w żadnym momencie nie bronilem UEFY ani FIFY

5

@VamosRakieta Która będzie pewnie ochłapem tego, co było do tej pory, więc zwycięzca otrzyma ochłap ochłapu.
@VbamboeB czy ja wiem. Dokładnych liczb nie znam, przyznaję się, ale jak dla mnie taki Lyon otrzymałby więcej za odpadnięcie w 1/8 LM z Barcą czy Realem niż za wygranie finału z Napoli.

1

@PatrychoO Coraz mroczniejszy klimat jest zauważalny. Właśnie Więzień Azkabanu tak fajnie balansuje pomiędzy tym dziecinnym i magicznym klimatem, a mroczniejszą akcją.

0

@ObiektywnyKibic121 No wygrają, ale LM nie będzie już tak prestiżowa i wynagrodzenie dla zwycięzcy będzie na 100% mniejsze.

0

Jaki jest Wasz ulubiony film z serii Harry Potter?
https://strawpoll.com/s137zqy99

1

@ObiektywnyKibic121 Liga Mistrzów nie będzie już tak prestiżowa jak była do tej pory.
Mając na myśli mniejsze kluby chodziło mi bardziej o Lyon, Leverkusen, Sevillę, Monaco (jeśli nie dołączą), które i tak mają już daleko do czołówki pod względem finansowym czy sportowym. Przez SL dystans pomiędzy nimi, a klubami założycielskimi jeszcze bardziej się powiększy.

0

@AmigoBlancos Ale nikt nie mówi, że mundial nie jest skokiem na kasę. Oba przedsięwzięcia mają na celu zarobić jak najwięcej kasy tylko w przypadku SL większość wpada do kieszeni klubów, a nie FIFY.

5

@ObiektywnyKibic121 Ja czasem sobie obejrzę drugą holenderską czy trzecią niemiecką. A jak jeszcze można było to wolałem sobie pojechać z kumplami na mecz B-klasy na jakąś wieś niż oglądać derby Milanu. Jestem fanem piłki nożnej i jak dla mnie to małe kluby mocno dostają. Z perspektywy "niedzielnych" kibiców i topowych klubów to Superliga jest extra rozwiązaniem.

0

@Bobo25 Nie jest to raczej przedstawienie La Rambli jako "jednej osoby", ale jeśli poczułeś się urażony to przepraszam. Nie miałem na myśli tego, że każdy użytkownik obrażał Pereza, a następnie go chwali. Ostatnimi czasy ciężko o obiektywną dyskusją na tej stronie, ale przecież nie ma co się dziwić, bo to jednak forum kibiców jednego klubu.

1

@TheHeisenberg Ja się Pereza nie uczepiłem. A Ty serio myślisz, że ja się uczepiłem Pereza, bo niektórzy użytkownicy mają inne zdanie na temat Super Ligi ode mnie?
Krótkie podsumowanie z mojej strony (to co zaobserwowałem) co sądzi La Rambla na temat Pereza na przestrzeni kilku dni.

6

Jeszcze kilka dni temu, tutaj - na La Rambli, Perez był osobą, która "smaruje", przekupuje i jest znienawidzona.
Od dzisiaj to wielki filantrop i biznesmen, który niszczy paskudną uefę i fifę.

4

@maroon I to według Ciebie jest osiągnięcie, które powinno ich premiować do otrzymania zaproszenia do Super Ligi?
Użyję takich samych prostych argumentów jakich użyłeś Ty. W tym sezonie w LE Slavia Praga wyeliminowała Leicester, a potem Arsenal wyeliminował Slavię. Arsenal lepszy.

6

@tomono Nie no, przecież mówił, że jak oni tracą to wszyscy tracą, a jak oni zyskują to każdy zyskuje XD Skoro Perez - nowy idol La Rambli, tak mówi to tak musi być.

1

@Mathoue A co osiągnęło Leicester poza jednym fenomenalnym zwycięstwem w PL 4 lata temu? Arsenal zapewni większą ilość kibiców i większy dochód.
Bayern przecież był zapraszany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?