1

@Mow_mi_Douglas Wykup konto premium i po problemie :D

26

@AnnaMarianna Zwykła lambadziara, zero współczucia.

4

Prawdopodobnie 13 maja Manchester City zaprezentuje domowe koszulki na przyszły sezon. W środku stroju ma znajdować się napis "93:20" symbolizujący gola Aguero przeciwko QPR, który zapewnił im mistrzostwo w ostatnich sekundach ostatniej kolejki sezonu 11/12.
https://i2-prod.manchestereveningnews.co.uk/incoming/article20435214.ece/ALTERNATES/s615b/0_City-kit-3PNG.png

0

@msmsms jak słabo! jak można z podstawowej matematyki nie zgarnąć 100%? Na żadne studia się już nie dostaniesz

1

@jeyx77x No to Ci powiem, że znajomi mieli naprawdę szczęście. Ja mam wykrywacz metali i chodzę po terenach gdzie mieszkali Niemcy i Holendrzy, a nawet były prowadzone tam walki. Tereny gdzie Kronenberg miał duży wpływ na lokalny przemysł i mocno rozwijał pobliskie tereny, a i tak nigdy nie udało mi się znaleźć karabinu, miecza, a tym bardziej lufy od czołgu. Granatu czy miny też nie udało mi się znaleźć. Najwięcej znajduję starych monet, podków od koni, guzików z mundurów czy gwizdków milicji.

23

@Barca1992 Osoby, które nie miały na siebie pomysłu i nie wiedzą co robić w życiu lub ewentualnie chcą się szybko wzbogacić. Jest to jakaś tam usługa, ale według mnie wstyd takie usługi świadczyć. Na pewno nie chciałbym się związać z dziewczyną/kobietą, która pokazywała się nago na kamerkach internetowych.

3

@sebasek99 praca seksualna na kamerkach to wstyd

20

@draxidox Gorsi są ludzie, którzy płacą takim jak ona za pokazanie kawałka cycka albo st00pki.

2

@lucca87 chelsea przegra finał 3:0 to znowu będziecie mówić, że Pep zjadł Tuchela XD na la bambie to wszystko zależy jak wiatr zawieje, a zdania i opinie zmieniają się co chwila

1

@Dembouz1899 i przegrał też u siebie (co jest dużą niespodzianką) z West Brom 2:5

4

@Janiama "Dawno nie widziałem tak dobrze grającej drużyny jak wczoraj Chelsea.", a ja widziałem i to całkiem niedawno. Przedwczoraj Manchester City.

5

@patry295 Mi jako kibicowi Barcelony jakoś niespecjalnie jest wstyd za to, co piszą katalońskie gazety. Racja, że są to żenujące tytuły, ale musisz przyznać, że madryckie media też zbyt łaskawe dla Barcelony nie są.

0

@Nano22 No może nie, że 90% ludzi oblewa, ale uważam, że powinna dużo mocniej weryfikować wiedzę uczniów. Teraz to tak naprawdę wiadomo przed maturą co na niej będzie, a na takiej matematyce masz całą książeczkę wzorów i możesz sobie z niej korzystać ile chcesz.

1

Poziom matury z roku na rok spada. Teraz to trzeba mieć ujemne iq żeby nie zdać matury.

20

Trzeci rok z rzędu będzie debiutant w finale Ligi Mistrzów:
2019 - Tottenham
2020 - PSG
2021 - City

Poprzednio podobna seria miała miejsce pod koniec lat osiemdziesiątych:
1986 - Steaua
1987 - Porto
1988 - PSV

Co ciekawe debiutanci z lat 80-tych wygrywali swoje finały:
Steaua - Barcelona (0:0) k. 2:0
Porto - Bayern 2:1
PSV - Benfica (0:0) k. 6:5

Debiutanci z poprzednich lat przegrywali swoje finały. Ciekawe jak City sobie poradzi.

0

@draxidox a co z Ramosem, Mendym czy Valverde?

1

@lukas10 Racja, że Barcelona co roku niestety się ośmiesza i pokazuje, że nie ma cojones, ale przynajmniej nie polują na nogi rywala i nie chcą w chamski sposób pożegnać się z LM. Przecież to co wczoraj wyrabiał Neymar i spółka to woła o pomstę do nieba. Cud, że żaden piłkarz City nie doznał kontuzji.

5

@Emhyr Awans City awans Chelsea wygrana z Atletico i przegrana Realu z Sevillą, a czemu nie tak?

2

@kuba1794 Przejrzyj Kuba historię moich komentarzy

2

Zauważyliście, że praktycznie @LuisSalvano pisze tylko o Neymarze?

8

@kaamil1910 Busi w prime to jest w top 3 najlepszych defensywnych pomocników w historii piłki nożnej, a do tego jest idealnie skrojony pod styl Barcelony. Wielki szacunek do Toure za to, co osiągnął z Barceloną oraz za grę w City, ale on nie ma podjazdu do Busiego.

31

Wszystko pięknie, ładnie prócz tego drugiego zdania

2

@Dawid66 Firpo, Pjanić, Coutinho, a i jeszcze ktoś z dwójki Umtiti/Lenglet

5

@MarioVeB! Nie, bo wydałbym wszystko na ciuchy

2

@kamilo0066 W porównaniu do Marca to tak, rzadko ratował Barcelonę. Ter Stegen z Messim byli jedynymi piłkarzami, którzy grali cokolwiek na jesień i to właśnie oni wielokrotnie ratowali Barcelonie cenne punkty. Nie będę wspominał ile razy w swojej karierze Marc ratował nam tyłki.

0

@Seledynowy Opadły, bo już nie jesteśmy zależni od siebie xD

5

@Kamilos84 No to jestem bardzo ciekaw Twojego artykułu, bo ja właśnie Valdesa kojarzę jako najsłabsze ogniwo wielkiej Barcelony. Prawda, że ostatnie dwa sezony miał fenomenalne i był w topce światowej, ale wcześniej popełniał naprawdę sporo błędów, a ratował Barcelonę rzadko. Marc pomimo aktualnie słabszej formy od samego początku przygody z Barceloną znajduje się w topce światowej.

0



Belgijski europarlamentarzysta doświadcza ubogacenia kulturowego.

4

https://vimeo.com/543145321

Złomiarze zrzucają złom z 10 piętra na warszawskiej Woli na parking, na którym są zaparkowane samochody.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?