Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Michael24 Rozwozi
3
@Danchos 3500 pln to już poważna kwota jak na zakup roweru. Może jednak warto poświęcić trochę czasu i założyć konto na tematycznym forum albo do sklepu rowerowego się przejechać gdzie specjalista coś Ci doradzi. Wiadomo, że na La Rambli możesz uzyskać przydatne informacje, ale pewnie na lepsze by Ci wyszło gdybyś zapytał się o to gdzieś indziej. A może już tak zrobiłeś, a tu tylko się upewniasz. Nie wiem.
9
Robert Lewandowski take my energy ༼ つ ◕_◕ ༽つ ༼ つ ◕_◕ ༽つ
0
@Maciek98 a czemu? Modrić, Isco czy Ozil też byli kibicami Barcelony, ale to nie przeszkadzało im w grze dla Realu Madryt. Jak Depay będzie oddawał serducho na boisku i pracował dla zespołu to jak najbardziej jestem za transferem.
2
@KacperVEB Z Granadą czy Levante, które już o nic nie grają też potraciliśmy punkty. Po tylu blamażach jeszcze nie potrafiłeś nauczyć się żeby nie lekceważyć przeciwnika?
3
Mecz z Eibarem nie jest o pietruszkę. W przypadku spadku na 4 miejsce Barcelona traci 8 mln. Lepiej wystawić doświadczony skład, który powinien sobie poradzić (teoretycznie, bo ostatnio to ciężko z nimi trafić) niż zagrać młodymi chłopakami, którzy mają mniejsze szanse na wygranie tego meczu. Chyba 8 mln jest warte więcej niż kilkanaście minut jakiegoś juniora w pierwszym zespole.
1
@domin1515 Jak tak śledzisz La Ramblę to pewnie zauważyłeś, że dosyć często pojawia się argument mówiący, że informowanie obce osoby na forach internetowych podnosi poziom "świadomości" innych ludzi i dzięki temu więcej osób się zaczepi, bo zobaczą, że szczepionki nie są groźne. Dla mnie argument z dupy, ale chyba po to właśnie osoby zaszczepione to robią. Możliwe też, że po prostu chcą się pochwalić, bo to teraz w modzie jak kilka miesięcy temu morsowanie.
7
@barcelonaLM A ja się nie zaszczepiłem :)
2
@masq https://medium.com/white-grass/player-analysis-pau-torres-is-he-really-the-answer-manchester-united-need-1d7e27dff10
Tutaj masz bardzo fajną analizę (co prawda pod kontekstem transferu do Manu, ale warto się zapoznać).
26
@pt9 Ja się "pochwalę", że nie oglądałem Eurowizji, nie oglądałem Fame mma, nie śledziłem La Rambli w tym czasie jak to leciało :) Szkoda mi czasu na takie rzeczy marnować, ale wszystko jest dla ludzi i jak ktoś chce sobie oglądać to jak najbardziej nie mam nic przeciwko i nie będę ludzi wyzywał, bo lubią coś, czego ja nie.
2
Takich czystek jakie są tutaj to nawet Laporta w szatni Barcelony nie przeprowadzi
0
@Kamil.FCB10 A wyjdzie film? Jedynka mi się bardzo podobała i czekam na kontynuację - La Decision 2
13
Bardzo fajne info, bez zbędnych prowokacji. Tak się to powinno robić, brawo tiki taka
9
@AssisMoreira Szczerze? Nie chciałbym pozbywać się Mareczka. Ostatnio jest pod formą, ale musisz przyznać, że koledzy z defensywy nie ułatwiają mu zadania.
39
@Chakalaka Przykro mi, że tak toksyczny użytkownik jak Ty siedzi na tej stronie i codziennie próbuje prowokować. Jestem zwolennikiem szczepień, uważam, że im więcej ludzi się zaszczepi tym lepiej, bo szybciej wrócimy do normalności, ale ja się jeszcze nie zaszczepiłem i poczekam sobie jeszcze, więc jak widać mamy podobne podejście do szczepionek. Różnica jest taka, że każdy kto się nie zaszczepił jest dla Ciebie antyszczepionkowcem czy foliarzem.
Dodatkowo nikogo nie namawiam na szczepienie, bo to jest kwestia indywidualna.
42
@Chakalaka A ja widzę tutaj prowokację. Nigdy u siebie nie widzisz prowokacji, ale u innych już tak.
136
@Chakalaka "Apeluję do wszystkich, aby się zaszczepić i nie ulegać propagandzie foliarzy" i po co to jest? Po co po raz kolejny zaczynasz prowokować?
Dałeś normalne info o otwarciu centrum masowych szczepień, a potem próbujesz kolejną gównoburzę rozpętać.
5
@macio_944 "Tutaj od piłkarzy trzeba zacząć, a nie od trenera. " i dlatego są już głosy, że Laporta szykuje duże zmiany w szatni Barcelony.
Już pisałem wcześniej, że jeśli nie przyjdzie nikt z dużym nazwiskiem i sukcesami jako trener to kandydatura Xaviego czy Pimienty jest bezsensowna i lepiej na kolejny rok zostawić Koemana. Xavi wygrał ligę katarską i przy tym nie przegrał ani jednego meczu, ale on ma tam najsilniejszy skład, który mocno odstaje siłą od reszty ekip. Podobno dostał propozycję z BvB, która wydaje się dla niego idealnym klubem na zapoznanie się z trenerskimi realiami w europejskiej piłce to odrzucił propozycję, a szkoda.
3
@SamuraJack WEDŁUG MNIE
Plusy:
- wymieniamy starszego gracza na młodszego,
- Felix oczekuje o wiele mniejszej pensji (czytałem, że 7-8 mln, a Antek zarabia 20 mln),
- jeśli się sprawdzi to gracz na długie lata, czego nie możemy powiedzieć o Antku, bo jemu zostało jakieś 4 może 5 lat gry na najwyższym poziomie,
Minusy:
- teoretycznie kot w worku, bo w Atletico pomimo pierwszych kilku udanych meczach teraz ma zniżkę formy i nikt nie wie na co go stać,
- Griezmann pomimo całej krytyki w jego stronę to robi jednak bardzo przyzwoite liczby, czego nie możemy powiedzieć o Felixie,
- Antek jest bardziej medialnym zawodnikiem, który zapewnia większy zysk ze sprzedaży koszulek czy innych pierdół,
18
Dokładnie 12 lat temu powstał RB Lipsk.
0
@msmsms Xavi nie jest gotowy na trenera Barcelodźmin.
7
@DonMatteo901 Przecież Hajto to jest trzymany w telewizji jak jakaś małpa w zoo. Ludzie mają się z niego śmiać i nabijać dzięki temu wyświetlenia, bo chyba nikt nie bierze na poważnie jego słów.
4
Po wczorajszym golu Jorginho stał się najlepszym strzelcem Chelsea w tym sezonie w Premier League z 7 golami na koncie. Ciekawostką jest, że wszystkie bramki zdobył po rzutach karnych (Werner i Mount - 6 goli)
We wczorajszym meczu przeciwko Ponferradina, Espanyol potrzebował 11 sekund żeby zdobyć gola. Przeciwnicy nawet nie dotknęli piłki
https://streamja.com/Jo31X
Walka piłkarzy Chelsea i Leicester
https://streamable.com/0h5c9d
Hazard na temat sytuacji Lille (były piłkarz tego klubu):
„Oczywiście (nadal oglądam Lille)! Teraz dzielę się tym z moimi dziećmi. Kiedy słyszą, jak mówi się o Lille w telewizji, wiedzą, że to tam grał tata. Tylko mój najstarszy urodził się, kiedy grałem w Lille, ale wszyscy wiedzą, że to się tutaj zaczęło. Poza tym nie oglądam wszystkich meczów tak, jak dwa, trzy lata po moim odejściu. Po pierwsze, mam 30 lat, dzieci i mnóstwo rzeczy do zrobienia. Ale także dlatego, że nie znam już nikogo w zespole. Ale kiedy mogę, oglądam mecze. Szczerze mówiąc, gdyby zostali mistrzami w tym sezonie to byłoby to o wiele bardziej spektakularne niż nasze mistrzostwo z 2011 roku, ponieważ teraz jest katarska wersja PSG, co utrudnia zwycięstwo w lidze. Kibice na to zasługują. Kiedy wygraliśmy dublet, musieli czekać ponad 50 lat, aby zobaczyć, jak ich klub zdobędzie tytuł. A w tym trudnym okresie dobrze by to zrobiło dla wszystkich. Mieszkańcy Północy zasługują na to, a przede wszystkim gracze ”.
Ciekawostka na koniec:
Romelu Lukaku strzelił gola w każdym meczu, w którym grał przeciwko West Hamowi w latach 2013-2016 (9 meczów z rzędu)
0
@Rust_Cohle Eric Garcia jest to piłkarz o sporym potencjale, ale według mnie do topki świata nigdy się nie doczłapie. Jest wolny, wolniejszy od Pique i naprawdę kiepsko ustawia się w obronie przez co przeciwnicy objeżdżają go na raz jak juniora. Natomiast z piłką przy nodze wygląda o wiele lepiej, jak na wychowanka Barcelony przystało. Technika na odpowiednim poziomie, dobrze wprowadza piłkę, a i od czasu do czasu potrafi wykonać celny przerzut. Na pewno nie będzie on zbawieniem naszej defensywy, ale nie ma dużego ryzyka w tym transferze. Jest to nasz wychowanek, który jest wychwalany przez samego Guardiolę, a dodatkowo nic nas ten transfer nie kosztuje, dlatego jestem jak najbardziej za tym żeby go sprowadzić, ale przydałby się jednak jeszcze inny transfer obrońcy z topki np. Marquinhos, ale to niemożliwe.
Ostatnio też jest hype na Kounde, ale ten piłkarz też mnie nie przekonuje, a dodatkowo Sevilla chciałaby bardzo dużą sumę pieniędzy za niego. Moim "marzeniem" jest sprowadzenie w ciągu dwóch następnych lat de Ligta.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@JimMorrisonFCB No takich rodzin w Polsce wcale nie jest mało. Dla mnie też niech żyją sobie jak chcą, ale nie za nasze pieniądze, które musimy im oddawać.
0
@JimMorrisonFCB Może nie miliony, ale siedzisz sobie w mieszkaniu socjalnym i nie musisz się o nic martwić, bo dostajesz 500+, alimenty (sprytni są Ci ludzi i specjalnie żyją w konkubinacie), zasiłek z MOPR/MOPS, jedzenie z Caritasu, ciuchy z pomocy dla powodzian i kilka tysięcy na spokojnie wyciągniesz.
1
@tomek8756 Proszę o tolerancję dla tego pięknego związku. Nikogo nie krzywdzą, ale się kochają.
55
@FC1899Barca Jeszcze tak 2-3 lata temu kiedy środowisko LGBT siedziało cicho to naprawdę miałem ich gdzieś i nie obchodziło mnie co robią. Odkąd zaczęli wpychać swoje poglądy tam gdzie nie powinni to zaczynam czuć do nich niechęć.
0
@pax Taki pomocnik box-to-box