10

3

@Rust_Cohle przecież na tym Euro to Holendrzy wyglądają o niebo lepiej od zagubionych Niemców

3

@LS Wiedźmin 3

2

@AmigoBlancos A ja sobie teraz patrzę to 3 spotkania temu grali z Armenią i wygrali 3:1, więc info o 7 spotkaniach bez straty gola jest nieprawdziwe

21

@AdiKingu96 Jakie jedno piwko? Minimalnie dwa na połowę albo nie możesz nazwać się Polakiem

5

@Kgorecki2500 Bo się od nich płacze?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kaamil1910 Finalizacja przedłużenia umowy Messiego w urodziny Laporty, no trochę to egoistycznie brzmi ze strony Joana. Mam nadzieję, że jutro będzie oficjalka, ale wątpię, bo pewnie Messi skupiony jest aktualnie na CA.

10

@SaulGoodman A gdzie Ty masz wysyp obrońców sprawiedliwości? Od razu widać, że konto robione tylko dla prowokacji, więc zajebiście, że z nim jadą. Przykładowo gdyby użytkownik z długim stażem napisał, że serio jest gejem i wychodzi za mąż to bym mu normalnie pogratulował.

16

@Niwrok żeby Ciebie tam w krzyżu nie połamało podczas nocy poślubnej ;)

1

@kaamil1910 To nie LR, a cała Polska. Przecież wejdziesz sobie na FB czy Twittera to taka sama narracja jest.

9

@marcin62 w Argentynie masz to samo :D trenerzy boją się uwagę Messiemu zwrócić i pytają go o rady

1

@Qexi coś w tym jest, masz rację. Jeśli chodzi o mnie to na tym forum w ogóle mogłoby nie być polityki czy postów światopoglądowych, które tylko nakręcają gównoburze. Rozumiem jeszcze posty na ten temat, ale powiązane z piłką nożną.

0

@Qexi Przecież na tym forum jest mnóstwo prowokatorów. Nie wiem dlaczego wyjechałeś akurat z @DonMatteo901 ?

0

@Nazio87 Dobrze, że zacząłeś ten temat, bo dawno go na forum nie było ...

0

@SaulGoodman Już @Objectivo się wypowiedział na temat owego "zdumienia", więc komentowanie w taki sam sposób tylko po to żeby zdobyć parę zielonych herbów możesz sobie odpuścić (często szukasz tych poleceń zauważyłem). Tytuł filmiku skopiowałem ze źródła, więc tu mój błąd, że nie dałem tego zdania jako cytat. O wiele ciekawsze wydawało mi się klęknięcie sędziego niż tytuł tego filmiku.

1

@Objectivo Cavani

0

Piłkarze patrzą ze zdumieniem na sędziego klękającego przed rozpoczęciem meczu Chorwacja - Szkocja
https://streamable.com/5olnpp

0

Chcielibyście zobaczyć dzisiaj Krychowiaka w wyjściowym składzie? Dlaczego?

25

@DaPidejpi Dorota Wellman

0

@Mario96w no to się bez sensu przyjęło, bo to się nijak ma do rzeczywistości

0

@adambądkowski93 A kiedykolwiek gole wyjazdowe były liczone podwójnie?

11

@marcin000019 Hmm użytkownik @Jacu327 chciał sobie tylko niewinnie pożartować. Nie wyszło mu, trudno, ale jestem przekonany, że jego wpis nie miał na celu umniejszać Messiemu czy Barcelonie, a Ty się rzuciłeś jak typowy internetowy napinacz. Po drugie Gran Derbi to derby Sevilli pomiędzy Sevilla FC, a Real Betis.

5

@marcin000019 marcin XD ciesz się, że na tej stronie nie można dawać minusów

12

Ale nudy Leo ... weź podczas konferencji napij się Coca-Coli albo zamiast Leysów zjedz Top Chipsy

0

@puyol_presidend5 Przecież nie ma szans żeby Moreno sięgnął piłkę na dobitkę. Zobacz jak ta odbitka od słupka piłka pędziła. Gdyby Morata ją puścił to zapewne opuściłaby pole karne. Co do Twojego pytania to przecież Glik wbiegał, ale piłka akurat odbiła się w taki sposób, że wylądowała pod nogami Moraty. Oczywiście, że więcej naszych mogło wbiec, ale przy teoretycznej utracie gola nie miałbym do nich pretensji.

16

@Azbest Clickbait i tyle.

8

@AntekGriezmann Wielkie NIE. Adama nie pasuje do stylu Barcelony. On musi mieć mnóstwo miejsca z przodu gdzie będzie mógł się rozpędzić i przepychać się z przeciwnikami. Nie widzę go klepiącego piłkę dookoła pola karnego gdy przeciwnik broni się całą 11-stką.

5

@LonelyVEB @goldenboy liczy się mecz bezpośredni w przypadku gdy tylko dwie drużyny mają identyczną ilość punktów. W przypadku gdzie Dania, Finlandia i Rosja miały taką samą ilość punktów, a każda z nich wygrała raz (Dania z Rosją, Rosja z Finlandią, a Finlandia z Danią) nie było możliwości żeby bezpośrednie pojedynki decydowały o kolejności. Zrobiono małą tabelę, w której podstawowym czynnikiem decydującym o kolejności był bilans bramek.

1

@fcbarcafan19 Ale tatuaże Leo to akurat słabe są

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?