Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 "Myślisz, że takich ludzi jest większość na tych marszach? Mówisz tylko i wyłącznie tak, bo jest Ci tak wygodnie. To pasuje do Twojej narracji, do Twojego światopoglądu."
Ja mogę powiedzieć identycznie o Twoich postach ...
Takie pisanie niczego nic wnosi.
1
@macio_944 Nie wiem czy skąpo ubrani mężczyźni, wymalowane w karykaturalny sposób kobiety oraz dziwne hasła zachęcą kogokolwiek do mówienia o swojej orientacji. Mam w rodzinie geja. On się wstydzi tych marszów i innych działań społeczności LGBT. Chce sobie normalnie żyć ze swoim partnerem i nie zwracać na swoją osobę żadnej uwagi, ale przez "aktywne" ruchy, np. marsze równości czy upychanie homoseksualnych ideologii wszędzie na siłę powiedział, że czuje, że niektóre osoby zaczęły postrzegać go w innych sposób, niestety gorszy. Na szczęście mieszka sobie we Francji, gdzie tolerancja stoi na wysokim poziomie.
2
@macio_944 Pomijając karygodne zachowanie nacjonalistów i duchownych. Jaki jest sens tych marszów równości?
6
@marnow SKM - Szybka Kolej Miejska.
3
@Cochise Nie mam jakiegoś rankingu czy swoich ulubionych powieściopisarzy, ale jeśli miałbym kogoś tutaj wyróżnić to na pewno byliby to Stanisław Lem, Stephen King i Dostojewski.
8
@JohnnyBarca Oooo będzie La Decision 3: Więzień Camp Nou
8
A jakby tak dać Leo najniższą krajową, a reszta do rączki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@SaulGoodman No to nie wiesz jeszcze czy jest ładna, bo raczej ciężko ocenić wygląd po samych zdjęciach. Niektóre laski dowalają milion filtrów i robią sobie sesję po 100 identycznych zdjęć żeby dodać to jedno na insta.
0
Z takim prezesem ligi to nic dziwnego, że PL wyprzedziło LL pod względem piłkarskim. Więcej ograniczeń dla klubów, które ciągną ten wózek.
12
@DLFCB W Luwrze znajduje się tyle eksponatów, że jakbyś przy każdym zatrzymał się na 30 sekund to zobaczenie wszystkich zajęłoby Ci ponad 100 dni.
0
@Comentateiro CR7 i Neymar w TOP10 XD
3
@kamil9040 J-Roc?
22
@Messibestplayerintheworld On i Ter Stegen są prawdziwymi kapitanami Barcelony.
5
@Przemek2323 Tragedia ...
To nie jest mój prezydent. Podobna historia była z Tuskiem, który państwowym helikopterem latał sobie z kumplami na boiska żeby pograć sobie w piłeczkę. Wszyscy politycy są siebie warci.
10
@Comentateiro Ja nie jestem tolerancyjny jeśli chodzi o jakieś wymyślone płcie i dziwne orientacje, ale nikomu krzywdy nie robię. Co teraz?
4
@kamilop No to szkoda, że nie ma takiej pozycji na boisku jak fajny chłopak. Nie sprawdził się, trudno. Sprzedać i zapomnieć.
2
@Pawlak1992 Sergio Ramos. Myślisz sobie Ramos to masz od razu Real w głowie, a Ronaldo nadal jest kojarzony z ManU czy teraz Juve.
2
@AlicjaFCB Wiadomo, że każdy ma inne priorytety, ale wybierając granie przez tydzień na PS5 zamiast ciekawej podróży to wygląda, że po prostu wolisz egzystować, a nie żyć.
1
@sebasek99 The Office < 3
2
@Bykunn @adi7adi8 eee to nie oglądam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Lubię tenis, przyjemnie się go ogląda, ale do tej pory jeszcze nie widziałem ani jednego meczu w wykonaniu Igi. Czy nasza zawodniczka stęka i pojękuje?
3
@MarFan @ToshyFCB i inni zainteresowani. Portal tak wysokie miejsce Paulinho w tym rankingu tłumaczy:
- kupieniem gracza z Chin,
- kupieniem gracza z Chin za 40 mln EUR,
- wcześniejszymi epizodami w Polsce i na Litwie.
1
@ToshyFCB Bo to są najdziwniejsze transfery, a nie najgorsze czy najsłabsze. Oczywiście według portalu planetfootball.com
dziwny ≠ zły
2
16 najdziwniejszych transferów Barcelony wg portalu planetfootball.com o łącznej kwocie 284,5 mln €
16. Mark van Bommel
15. Douglas
14. Francesco Coco
13. Jeremy Mathieu
12. Jaun Pablo Sorin
11. Miralem Pjanić
10. Emmanuel Petit
9. Arda Turan
8. Aleix Vidal
7. Gerard Deulofeu
6. Martin Caceres
5. Demetrio Albertini
4. Thomas Vermaelen
3. Paulinho
2. Dmytro Chygrynskiy
1= Martin 'GOAT' Braithwaite
1= Kevin-Prince Boateng
0
@Colon Bękarty Wojny < 3
Według mnie najlepszy film Tarantino (minimalnie lepszy od Pulp Fiction), a także produkcja, która znajduje się w moim TOP 3. Arcydzieło!
10
@Archie Nie. Po kontuzji jest to cień dawnego piłkarza, który nie nadaje się nawet do ligowego średniaka.
1
@malicinho Jedni mówią, że ich bliscy i znajomi giną przez covid, drudzy, że umierają przez szczepionkę, a z mojego otoczenia jeszcze nikt z tego świata nie odszedł, a dużo najbliższych było chorych i są zaszczepieni. Jak to możliwe?
24
Komentarz usunięty
0
Czyli Messi nie pobił rekordu Iniesty jeśli chodzi o długość pobytu zawodnika w klubie (nieprzerwany)? Ktoś wie ile mu zabrakło?
5
@BART97 bo nie zagraliśmy ani jednego meczu, pozdrawiam