1

@Dojaar 1. Messi
2. Ronaldinho
3. Złote pokolenie - Xavi, Iniesta Busi, Puyol, Pique

3

@DaPidejpi "Ja bym brał w ciemno coś takiego" oczywiście, bo to jest zbyt opłacalne dla Barcelony i nierealne

0

@donleo12 Ale Ty wiesz jak to działa, prawda? Oczywiście, że pierwsza oferta nie będzie opiewała na 100 mln, bo to jest niemożliwe. Pedri jest perełką, którą zna i chce cała Europa. Przecież to byłyby negocjacje, bo nikt nie chciałby czekać aż Hiszpanowi skończy się kontrakt. Ktoś rzuciłby 20 mln, kluby by się o tym dowiedziały to by wyższe oferty składały.

0

@donleo12 Nie da się spłacić?
Sprzedajesz Pedriego, De Jonga, Fatiego, Griezmanna, Depaya, Araujo, Desta i już masz kilkaset milionów. Pewnie gdy nie będzie innej opcji to zacznie się wyprzedaż w Barcelonie, ale myślę, że jednak do tego nie dojdzie.

6

Umtiti nie odejdzie do innego klubu ani nie zejdzie z pensji, a wiecie dlaczego? Bo jemu zupełnie nie zależy na grze w piłkę nożną. Nawet gdyby jakiś świr złożył za niego ofertę, a Barcelona ją zaakceptowała, to i tak zapewne nie dogadają się z Samuelem. Co taki Umtiti może robić po zakończeniu kariery? Zapewne żadnego wykształcenia nie ma, bo w piłkę gra od urodzenia. Pewnie teraz chce nachapać się najbardziej jak może, a potem leżeć z dupą i do końca życia nic nie robić. Jakąś wielką osobistością to on nie jest, więc po zakończeniu kariery pewnie nikt nie będzie o nim pamiętał.

2

@saon bo jest reptalianinem

0

@Ghotti Czemu śmieszny? Mam rozumieć, że miałeś wgląd do kontraktu Messiego i znasz wszystkie szczegóły tej umowy.

1

@Olkovsky9 A nie pomyślałeś, że kontrakt z PSG może mu tego zabraniać?

0

@Transu96 Ile punktów? Jakieś boosty zagrane?

0

@Don-Corleone koń zwalony? :D

6

@AmigoBlancos I bardzo dobrze. Silniejszy Real to silniejsza Barcelona oraz atrakcyjniejsza liga. Mam nadzieję, że uda się go Wam sprowadzić.

4

Nasz Kapitan! Herb ucalowany

0

2

@NaFazieHitman Brawo Biden kurde

0

Pogba ma już więcej asyst niż w poprzednim sezonie kiedy to zgromadził jedynie 3 asysty.

0

@masq Dziennikarz pisał, że zarobki na nowej umowie muszą stanowić minimum 50% poprzednich. Jak wiadomo Pique nie podpisywał nowej umowy. Z drugiej strony nikt tego nie potwierdził.

1

Tak szerze to gdyby kadra Barcelona była cała i zdrowa, a także zawodnicy graliby na swoim poziomie to mielibyśmy jeden z lepszych składów na papierze.
Griezmann, Dembele, Coutinho, Pjanić, Umtiti, Fati, Aguero, Lenglet - są to zawodnicy, którzy zawodzą albo często wypadają ze względu na kontuzje.

0

Dzisiaj gdzieś przeczytałem, że podobno szejk powiedział, że w styczniu PSG zaoferowało Barcelonie 600 mln za Messiego

Źródło: https://www.dubaiweek.ae/al-khalifa-reveals-detailed-details-of-messis-contract/

46

Arsenal jednak nie powtórzy sezonu bez porażki :(

1

@mekston No zwłaszcza Garcie, który jest kotem w worku

15

@Nano22 ale ja kocham tego kurdupla

0

@clyde Gdzie kupiłaś?

0

@sergio5 Lionel Messi 0 mln €

6

@bixmix Wątpliwe, że Messi jutro zadebiutuje, ale ja i tak bardziej czekam na mecz Barcelony :)

0

@udarpawarotam Rok temu też byłem we wrześniu i było sympatycznie. Ludzi na szlaku było dużo, ale nie było tłumów. Płynnie się wchodziło na szczyty.

2

@udarpawarotam Planujemy sobie w drugiej połowie września pojechać w Tatry. Za granicę w tym roku raczej się nie ruszam, bo nie jestem zaszczepiony.

3

Komentarz usunięty

3

@abram3k Ciekawe czy nie okaże się, że te 128,4 mln teraz będzie więcej warte niż 528,4 mln za 50 lat.

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?