Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Janiama Ja się zgadzam z Panem Tomkiem Ćwiąkałą, który uważa, że okienko w wykonaniu Laporty było bez planu. Wszystko robione po omacku, w ostatni dzień, na szybko. Tutaj nagle interesują się Saulem, Felixem czy Cavanim, a tak naprawdę mieli ponad miesiąc żeby uzyskać lepsze warunki za sprzedanych/wypożyczonych zawodników. Według mnie okienko naprawdę było słabe. Potwierdziły się tylko słowa Fonta, który mówił, że Laporta nie ma żadnego planu czy projektu sportowego.
0
@LS "zdatna do życia jakie znamy jest od co najmniej 500 milionów lat ...", a sam mówisz, że skamieliny jakie znajdujemy mają kilkadziesiąt milionów lat. Nie narzucam tutaj żadnych teorii spiskowych tylko jestem ciekaw Waszego zdania.
0
@LS @Nieznajomy wszystko ulega erozji/rozpadowi. Są wyliczenia, które pokazują że po naszej cywilizacji też po pewnym czasie nie zostanie nic oprócz nalotów m.in w glebie, a jak dorzucisz do tego potopy, pierdoły to już w ogóle wszystko się wymiesza Jeśli wcześniejsza cywilizacja nie korzystała z ropy tylko z czegoś innego no to elo, śladu już nie ma. Nie możemy zakładać że korzystali jak my z ropy, może mieli inne źródła energii.
7
Myślicie, że historia ludzkości jest znacznie dłuższa niż oficjalnie się podaje? np. resetowanie cywilizacji spowodowane katastrofami - uderzeniami asteroid, wybuchami superwulkanów, ociepleniami/zlodowaceniami? Może na naszej planecie istniała kiedyś dawno dawno temu rozwinięta cywilizacja, której ślady zatarł czas. Przecież Ziemia ma ponad 4,5 miliarda lat a zdatna do życia jakie znamy jest od co najmniej 500 milionów lat ...
2
@Kgorecki2500 Jakubie zrób mi loda
32
@amanter Weźcie od razu anulujcie te wszystkie gole Ronaldo, bo te umniejszanie to się już śmieszne robi
19
@clyde "Kiedyś usłyszałem piosenkę ,,Biała armia" Bajmu i wydawało mi się, że Beata śpiewa tam ,,jesteś serem, białym żołnierzem". Zapytałem się ojca o co w tym chodzi. Ojciec odpowiedział żebym nie doszukiwał się w tym sensu, bo Beata pisała ten tekst pod wpływem LSD. Uwierzyłem staremu, bo dla czterolatka ojciec to był autorytet, nawet jeżeli był zwykłym januszem.
Minęło kilka lat. Przypadkiem trafiłem na koncert Bajmu. Gdy Beata pojawiła się na scenie zacząłem krzyczeć ,,Beata, Beata, to naćpana szmata". Byłem przekonany, że tłum zacznie skandować za mną, jednak nic takiego się nie wydarzyło. Beata spojrzała na mnie groźnie i powiedziała do tłumu: ,,wiecie co z nim zrobić", po czym rzuciło się na mnie kilku Sebixów w koszulkach z logiem Bajmu i autografami Beaty na rękach (tuż obok więziennych tatuaży). Zadowolona Beata rzuciła ze sceny ,,tak kończą frajerzy" i ,,wszystko na mój koszt".
Kilka lat później jakiś śmieszek przerobił filmik z tego zajścia w taki sposób, że twarz i głos Beaty zamienił na twarz i głos Rycha Peji".
5
@Pablit W normalnej, dobrze poukładanej drużynie to tak działa, że napastnik jest od pracy w ofensywie i tam ma dawać z siebie 100%, a nie jeszcze w pressingu cały mecz zapieprzać.
0
@paweldunajecfcb Nie mam bladego pojęcia, bo nie widziałem ksiąg Barcelony.
15
@BART97 usunąć konto na La Rambla do 2 września
15
@AmigoBlancos Film też zajebisty
40
Ale ból dupy i umniejszanie Cristiano na La Rambli. Koleś pobija rekord i zapewnia swojej drużynie zwycięstwo po dwóch bramkach w samej końcówce spotkania, a i tak jest gadanie, że Messi to, Messi tamto. Też nie przepadam za maszyną, ale trzeba przyznać, że jest to fenomenalny piłkarz, który ma pecha, że gra w tych samych latach co Leoś. Chapeau bas Panie Ronaldo, piękny rekord.
1
"Po***ało Cię człowieku?"
https://streamable.com/5jt7bs
0
@BarcaInfo Jeszcze fajnie by było gdybyś pokazał kto zaliczył spadek, a kto awansował, np. Gerard Romero 3️⃣ (↓ 2️⃣)
12
@barcowy1899 Według transfermarkt Barcelona kupiła Fabregasa za 34 mln euro i według mnie był to bardzo udany transfer.
3
@marcin62 "Talibowie pobili i zgwałcili homoseksualnego mężczyznę. Wcześniej nakłonili go do tego, by się z nimi spotkał. Oferowali mu pomoc w ucieczce z Afganistanu. Zmusili też mężczyznę do podania im numeru telefonu ojca, aby mogli powiedzieć, że jego syn jest gejem".
Nie no sory, ale ten gej to nie był zbyt bystry.
2
@AdiKingu96 Cała przyjemność po naszej stronie.
7
"Moja pierwsza dziewczyna, gdy już byłem zawodowym piłkarzem, poprosiła mnie kiedyś o 100 000 euro, ponieważ chciała pojechać na wesele do USA. Odpowiedziałem jej krótko:
"Piękny kwiatuszku, Ty mnie lepiej nie oszukuj, bo szybko tego pożałujesz".
Wiedziałem, że nie ma żadnego wesela, chciała po prostu wyciągnąć ode mnie pieniądze. Gdybym był z nią do teraz, to byłaby bogatsza ode mnie, chociaż nigdy nie pracowała.
Odkąd zacząłem na siebie zarabiać, nigdy nie musiałem martwić się o pieniądze. Gdy obcięli pensję z powodu Covid-19, sprzedawałem czekoladki dziewczynom pracującym w Milanie. Nie chciałem nikogo oszukać, zarabiałem w ten sposób na rachunki za piwo".
- Zlatan Ibrahimović
[Fejsbuk]
2
@KmN Jak dla mnie to tych ludzi cały czas przybywa, bo nie zaglądają już tutaj tylko kibice Barcelony, ale także kibice innych klubów, którzy chcą sobie posiedzieć na najlepszym tego typu portalu w Polsce.
2
@BarcaInfo Oj byłby. Sukcesami z poprzedniej kadencji i plakatem w Madrycie wygrał sobie wybory.
7
@BarcaInfo Ogólnie się z Tobą zgadzam, ale mówienie, że "Ktoś może mieć pretensje do Laporty, że mówi jedno, a robi drugie. Racja, ale wiecie co? To jest polityk" do mnie nie trafia XD To, że ktoś jest politykiem to może sobie kłamać do socios i innych kibiców? No wątpię.
3
@Homeopata8989 Wczoraj pierwsze trupy w Wiśle widziałem ... zaczęła się 4 fala
7
@Pawlak1992 LDJ i FDJ prsz, nwm o co tb cho
1
@skakun95 To teraz zobacz kogo wzięli w zastępstwo i dzień popsuty
1
@sfinks1975 Nawet jak dostaniemy 6:0 to nic to nie zmienia :) Ważne jest żeby wyjść z grupy, a szczytowa forma ma przyjść od lutego.
4
Pewnie nawet się dobrze nie przywitał, a już się musi żegnać.
2
@foczkyyyhg Zajebiście, ale Haaland to tutaj raczej nie trafi. Nie ma w tej chwili atrakcyjnego projektu sportowego ani wizji dobrych zarobków, bo mnóstwo innych klubów jest w stanie zapłacić więcej.
Bardziej martwiłbym się zatrzymaniem Frenkiego czy Pedriego, którzy na pewno są głodni sukcesów, a czy Barcelona jest w stanie owe zagwarantować? Wątpię.
0
Już lepiej było brać na ten rok Falcao, który jest bez klubu niż zmiennika Sevilli.
3
Atletico umie w transfery z Barceloną
19/20: Griezmann przechodzi z Atletico do Barcy za 120M, dzięki czemu klub z Madrytu jest w stanie kupić Felixa, Barca stworzyła trio MSG
20/21: Pensja Griezmanna była bardzo wysoka, Barca ostatecznie podarowała Atletico Suareza i ligę
21/22: Griezmann wraca do Atletico za "grosze", Messi "musi" opuścić Barcę po tym całym finansowym bałaganie
Koniec końców Barcelona straciła wszystkich z trio MSG. a Atletico ma Suareza, Felixa i Griezmanna. Jedynym kosztem w tym okienku jest opłata pensji Griezmanna.
Byłem zwolennikiem odejścia Suareza, ale nie do jednego z największych rywali w lidze.
2
@ElTomas Nie będzie tak źle. Jak dla mnie Barcelona powinna nadal myśleć o mistrzu Hiszpanii, a w LM skupić się by dojść jak najdalej i pokazać, że młodym i zaangażowanym zespołem też można sporo zwojować. Piłkarze pokroju Fati czy Demir naprawdę mogą zrobić różnicę, ale trzeba im zaufać. Bardziej martwiłbym się o Pjanića czy Umtitiego, którzy już praktycznie stracili całą motywację i chęci do gry w piłkę nożną.