Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@martin3131 Podobno szejk miał przygotowaną ofertę już wcześniej, po tym gdy Messiemu skończył się kontrakt.
Nie było żadnej możliwości żeby zatrzymać Messiego w Barcelonie, przecież z oficjalnych źródeł wiemy jakie klub ma zadłużenie i problemy z rejestracją nowych zawodników. Serio wolelibyście żeby Messi poszedł do jakieś egzotycznej ligi? Jeśli już wybrał PSG (nie cierpię tego klubu) to zapewne przez piłkarzy, którzy tam grają, a kasa swoją drogą. Niech doi szejków z petrodolarów.
9
@marcin000019 Po pierwsze, Dembele i Coutinho to nie są "legendarni" amigosi.
Po drugie, Pjanić i Umtiti są w tym klubie najprawdopodobniej skończeni.
Po trzecie, Braithwaite jest za słaby na Barcelonę, dla mnie nie jest to nawet solidny zmiennik.
Po czwarte, skończ już narzekać Marcinku.
17
@Mroziu Mówi koleś, który dwa posty temu pisał o Irku Jeleniu i jego 30 bramkach
1
@IronSanHybrid Jedyny serial, który oglądałem dwa razy z rzędu. Skończyłem ostatni odcinek i zacząłem oglądać od nowa. Najlepszy serial komediowy.
5
My father once told me: "You are gonna piss off a lot of people when you start doing what's best for you". And I started to realize that ~ Denzel Washington
Mądre słowa
0
@Tomo1989 No na bank w tamtych latach PSG było lepszym projektem sportowym niż Barcelona. Co Ty gadasz ...
1
Komentarz usunięty
4
A można po prostu nie zarejestrować Pjanica czy Umtitiego, a zarejestrować Depaya, Emersona, Garcie? Jak to działa?
1
@Ali094 Czy to zapoznałeś się z sytuacją, czy takie głupoty piszesz, bo jesteś zły na Messiego?
5
W ciągu dwóch dni liczba followersów PSG na instagramie podskoczyła z 19.8 mln do 40.2 mln.
20.4 mln w ciągu dwóch dni. Ten Messi w PSG to im się spłaci z nawiązką pod względem sportowym i finansowym.
0
@Muszynianka @JimMorrisonFCB http://img1.agrotrader.pl/210656-3-1000x667-wegorz-narybek.jpg
to też narybek węgorza?
0
Panowie, jaka to ryba?
http://img9.agrotrader.pl/210656-4-1000x667-wegorz-narybek.jpg
0
Zdaniem Cadena SER Barcelona ma nadzieję, że w ciągu trzech dni domknie obniżkę wynagrodzeń, a z klubu odejdzie jakiś zawodnik. W przeciwnym razie na razie nie będzie możliwa rejestracja nikogo.
Tymczasem Laporta na wakacjach na Ibizie XD
1
@Deviler A do tego pewnie kilkadziesiąt innych osób na utrzymaniu (ogrodnik, pilot, szofer, kucharze itd.) oraz dobra materialne takie jak jachty, samoloty, nieruchomości itd.
0
@SenseiFCB $.$
0
@Virusk3 Do Paryża masz teraz bliżej
1
Jaki Messi najemnik? Skoro nie było możliwości podpisania kontraktu z Barceloną to niech jak najwięcej wydoi z innego klubu, bo zasłużył na to.
3
@macio_944 Dobrze, że już skończyłem szkołę, bo nie wiem jakbym się kolegom na przerwie pokazał
0
Życzę Ci Leo żebyś zmiażdżył ligę oraz puchar i nastukał tam jak najwięcej liczb. Życzę Ci także żebyś truchtał sobie w meczach Ligi Mistrzów i dostał oklep od Barcelony. Do zobaczenia mistrzu za 2 lata.
3
@LuisSalvano Wczoraj @Survier porównał Barcelonę i Leo do friendzone to napisałeś cytuję "durne porównanie", a teraz sam dajesz jakieś porównanie do syna, ojca i urodzin. To już lepsze było porównanie Trumpa. Dziwny jesteś.
0
@MichuPlayPL 1. Dark
2. Peaky Blinders
3. Wikingowie
3
@Kiiciioro Ten sam, który pisał, że Messi na 100% podpisze kontrakt z Barceloną, a kolejnego dnia, że jednak PSG jest pewniakiem?
81
Zrobiłem mema:
https://zapodaj.net/b530be96de132.jpg.html
4
@JohnnyBarca Tak, ale liga rusza wcześniej, więc mógłby Laporta ruszyć tyłek
1
Po co oni tego Umtitiego prezentowali? Wyganiają go na trybuny to już wczoraj mogli jego osobę odpuścić
0
@mateusz33 Oczywiście, że nie. Przecież szejk wie, że Messi został "zmuszony" do odejścia z Barcelony i cieszy się, że będzie miał kolejnego "najemnika". Mu nie zależy na miłości piłkarzy do klubu tylko na trofeach.
0
@ElTomas Po pierwsze Umtiti nigdy nie był super koksem. Grał naprawdę bardzo dobrą piłkę, ale nie był to jakiś światowy poziom. Po prostu jeśli jakiś piłkarz gra powyżej naszych oczekiwań to wyolbrzymiamy jego dokonania i tak to właśnie było w przypadku Big Sama. Miał on okazję przejść operację kolana pod okiem najlepszych ekspertów, ale wolał wybrać jakieś szamańskie obrzędy, które nic nie dały, a jego karierę zastopowały na 2 lata. Po powrocie nie grał już tak dobrze jak wcześniej, więc nic dziwnego, że kibice domagają się jego odejścia. Tutaj jest tylko jeden winny - Umtiti.
Z Aguero sprawa ma się zupełnie inaczej, bo kibice wiedzieli, że Aguero ma duże problemy z kontuzjami, a jego sprowadzenie argumentowane było głównie pocieszeniem Messiego. Nikt tutaj nie oczekiwał fajerwerków od Aguero, więc kibice go nie wygwizdują.
0
@Kusco15 A przepraszam bardzo, skąd Ty wiesz co myśli sobie Mbappe? Może chce rzeczywiście stworzyć mega trio z Neymarem i Messim, a może jednak chce być jedynym liderem drużyny?
26
Ale ten Demir będzie kozakiem. Nie dość, że ma oczy dookoła głowy to jeszcze na pewno wszystko słyszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Ghotti Najlepsze jest to, że kolega @neymarjr_143 nawet wczorajszego meczu nie oglądał, bo kilka postów niżej pytał się o grę Depay'a, a już takie wnioski snuje.
Swoją drogą to Depay jest pierwszym transferem od czasu Dembele gdzie pokładam w kimś tak duże nadzieje. Oby tym razem historia potoczyła się inaczej.