Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RosjaninBut Problem jest taki, że żaden z wymienionych przez Ciebie piłkarzy (Coutinho, Umtiti, Pjanić, Braithwait, Junior,Neto, Matheus) nie stanowią trzonu zespołu. Problem pod tym względem, że nie grają za dużo, więc też oferty nie będą pewnie zbyt opłacalne dla Barcelony.
6
@Nano22 Nie rzucaj tak pomysłami na prawo i lewo, bo zaraz jeszcze któryś wprowadzą w życie
1
@BarcaSupporter ej, a jakimowicz?
9
@AduŚ07 Jan Rodzeń - dyrektor Klubu Księgarza w Warszawie
20
@Chakalaka Żaden myślący człowiek nie:
- prowokuje codziennie obcych ludzi w internecie,
- obraża ludzi nazywając ich "foliarzami" czy "antyszczepionkowcami", dlatego że mają inne zdanie na temat wirusa niż on,
- fanatycznie gloryfikuje i wybiela osobę, która zrobiła tyle samo dobrego, co złego,
- zgłasza każdego postu, który mu się nie podoba,
- ucieka od dyskusji, gdy ktoś zasypie go logicznymi argumentami,
- odpowiada lakonicznie - "w punkt", "dokładnie tak", "mylisz się", "nie wiem o co ci chodzi" gdy nie ma nic mądrego do powiedzenia,
- próbuje się przypodobać użytkownikom jakieś strony internetowej spamując wpisami z twittera,
- uważa, że jego racja jest "najmojsza".
28
@Colon A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał.
2
@dv7wisnia Dokładnie. Żadnych podrabiańców
0
@bady48 @zwyklykibic93 sarkazm
0
Ile średnio w ciągu roku wydajecie na naprawy auta?
3
Istnieje rodzaj kury, której mięso, kości i wnętrzności są czarne.
Nie wierzysz? Wpisz w google "Big Black Cocks" i zobacz sam.
https://odjechanezwierzatka.pl/wp-content/uploads/2019/12/69208017_925094024519458_2577921722762133504_n.jpg
4
Ciekawe co Leo nagadał im na tym obiadku, że grają jak ciepłe kluchy.
4
@Fake69 Może Leo nie widział akurat Dembele? W telewizji to wszystko wydaje się dużo prostsze, a na boisku trzeba mieć oczy dookoła głowy żeby zawsze wybierać najlepsze rozwiązanie. Wątpię, że Leo specjalnie nie podał piłki do Dembele widząc, że ma lepszą pozycję niż de Jong.
1
@marcin000019 Jak do przeglądania internetu i do word to pierwszy lepszy laptop będzie odpowiedni.
1
@sergio5 Pimienta, Xavi, Jordi Cruyff słabi Ci kandydaci.
1
@Nano22 "Komentarz usunięty" xDDD
A celowa prowokacja cały czas sobie wisi w gorących. Żenada
1
@Vebrol Fajnie by było jakby nasi środkowi pomocnicy nabyli umiejętność ustawiania się, asekuracji i obrony, przydałaby się
5
Komentarz usunięty
1
@Keson Mundial Team albo Kaisery. Mam obydwa modele, ale bardziej cenię sobie mundiale. Bardzo wytrzymałe buty, wygodne i proste w wyglądzie.
0
@Gaucho Nawet gdyby wrócił Guardiola i nie wygrał żadnego trofeum w swoim pierwszym sezonie to byłby zwalniany na La Rambli, takie uroki tego portalu.
1
@bartekvisca Messi to jedyny piłkarz, który ma jaja wziąć grę na siebie i potrafi zrobić coś z niczego. Czemu chcesz pozbyć się najlepszego piłkarza?
1
@AmigoBlancos Nie ma żadnej korupcji.
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@sonek Trzy lata temu, dokładnie 13.05.2018 Levante wbiło nam 5 goli, więc jest progres.
0
@VamosRakieta Z karnego słabiak tylko umi
0
@Kwasiak98 W drugim przypadku zachował się jak debil. Sędzia odgwizdał faul i napomniał winowajcę, a ten biegnie i wszczyna awantury. To sędzia jest od tego żeby kontrolować takie wydarzenia boiskowe, a nie piłkarze.
1
@Mr8lack Możliwe, że z kasą za transmisje telewizyjne.
1
@SonBarcaGoku Weź człowieku xD
Pytanie było proste - "kogo najbardziej chcielibyście zobaczyć w naszym zespole?", więc odpowiedziałem, że Mbappe. A to, że transfer nierealny to sobie zdaję sprawę, więc nie spinaj się tak, bo Ci żyłka pierdząca pęknie.
2
@Arczek2001 Mbappe. Według mnie odnalazłby się tutaj dużo lepiej niż Haaland.
11
@Jakchcesz Podobnie jak w Premier League, Hiszpańska Federacja przekazuje kwotę 625 milionów euro na rozdysponowanie do każdego klubu, który pozostał w pierwszej lidze, 31,25 miliona euro przypadałoby każdemu z nich.
W Hiszpanii oblicza się, że od dziewiątego miejsca do ostatniego każda pozycja, na którą się wspinasz, odpowiada 1 milionowi euro. A od ósmej do pierwszej pozycji może osiągnąć 8 milionów euro za promowane miejsce. Bycie mistrzem, który miałby największy zysk z 68 milionami euro.
Do powyższego możesz dodać zarobki z Ligi Mistrzów i Ligi Europy, gdzie w kraju iberyjskim 4 są drużyny, które mają dostęp do Ligi Mistrzów, 3 bezpośrednio do Ligi Europy, a zwycięzca Copa de Rey ** weź czwarty bilet.
Przepraszam za język, ale wzięte z google translatora, bo jako źródła użyłem hiszpańskiej strony.
0
@msmsms Świrowałem byczku. Od 2 tygodni trąbisz o maturze.