Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MaziFCB Oglądałem kilka meczów Chelsea w tym sezonie i zupełnie mnie nie przekonują. Najpewniejsza ich formacja to rzeczywiście obrona, ale mogą mieć lekkie problemy w ataku z takimi piłkarzami jak Werner czy Havertz, którym w tym sezonie zupełnie nie idzie.
#PolitykaOutLR
8
"Oby Real wygrał z Atalantą, bo w 1/4 odpadną na 100% niezależnie od przeciwnika"
"Ciężki terminarz Realu - Liverpool, Barca, Liverpool. Jestem pewny, że Live ich zamęczy, a my zgarniemy 3 punkty i Real odpadnie"
Były głosy, które życzyły Realowi awansu w LM, bo się "zmęczy" i odpadnie z wyścigu o majstra, a tymczasem są faworytem w meczu z Chelsea. Mam nadzieję, że Tuchel wymyśli coś dobrego i prześcieradła odpadną.
#PolitykaOutLR
6
@Fawrf A jak ja teraz wyjaśnię narzeczonej, że Bayern wczoraj wygrał, zremisował i przegrał jednocześnie?
#PolitykaOutLR
0
@paweldunajecfcb Bękarty Wojny, Nietykalni, Kac Vegas, LoTR
#PolitykaOutLR
0
@wojopancer Katalunia Radio
#PolitykaOutLR
2
@busquets5 A jesteś w stanie przedstawić jakieś liczby, które potwierdzą to, że transfer ten będzie opłacalny ekonomicznie?
#PolitykaOutLR
0
@StarLord9 Witamy po permie ( ͡❛ ͜ʖ ͡❛)
#PolitykaOutLR
9
Neymar jest już bogaty i jeśli kocha Barcelonę to powinien przyjść tutaj za pensję na poziomie Araujo albo i lepiej gdyby grał za darmo ( ͡❛ ͜ʖ ͡❛)
#PolitykaOutLR
0
@Cwaniak4 Firpo/Pjanic
8
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
2
Komentarz usunięty
16
Co to jest?
https://zapodaj.net/8c0501f859758.jpg.html
3
@marcin000019 No ostatnio miałem sytuację na starówce w Toruniu jak szedł pijany seba i wyzywał policjantów to nawet się nie odwrócili XD Poza tym w policji teraz to jest taka korupcja, że pewnie nawet nie zdajesz sobie sprawy.
@Amigo_Blanco oj pamiętam ten filmik
obczajcie sobie tutaj jak policjanci uciekali chodnikiem po tym jak koleś nagrywał ich telefonem, chcieli wymusić mandat
2
@marcin000019 Nie bez powodu ludzie nie mają szacunku do munduru. Na ulicę rzucani są "policjanci", którzy dopiero co skończyli szkolenie i nie mają pojęcia jak obchodzić się z ludźmi. Będziesz szedł sobie sam bez maseczki to we 3 do Ciebie podlecą i dadzą Ci mandat, a jak jakiś pijany seba będzie ich wyzywał to nawet się nie odwrócą.
0
@Amigo_Blanco Sugeruję, że Zidane nie zjadł Koemana taktycznie
5
@Bykunn No, ale potem Ci, którzy nie idą na wybory to najwięcej narzekają. Na jakiś strajk kobiet pójdą, profilowe na fejsie sobie zmienią, ale żeby pójść na wybory to nie, bo "jeden głos nic nie zmienia". Tfu dla tych, którzy w internecie szczekają, a na wybory nie chodzą.
7
@tobiasson92 Rozpierdzielić cały kraj, skłócić go, afera za aferą, propaganda i ośmieszanie się w TV, rozdawnictwo pieniędzy, nepotyzm, którego nawet nie ukrywają, a i tak mają taką przewagę xD po***any kraj
2
@AlwaysBlaugrana A jakie fenomenalne rozwiązania wprowadził Zidane do Realu? Jak dla mnie to Barcelona przegrała przez pojedynki indywidualne, np. Vinicius - Mingueza. Dodatkowo to chyba nie trzeba mieć wielkich umiejętności taktycznych żeby wystawić w środku polu Modrića i Kroosa, którzy zdominowali centralną część boiska i ładnie narzucali tempo gry. Real wygrał dzięki piłkarzom, a nie geniuszowi Zidana.
1
@MatiFCB2000 Powiedz to Messiemu, który podobno namawia Neymara do powrotu. Też nie jestem fanem sprowadzenia Brazylijczyka, ale ewidentnie coś jest na rzeczy.
6
Komentarz usunięty
3
@MesQueUnClub_87 Ale ostatnio wypuścili dwie bardzo fajne reklamy nawiązujące do pasty o fanatyku wędkarstwa
1
Naukowcy z Towarzystwa Badań nad Aerozolami (GAeF) wezwali rząd Niemiec do częściowego przemyślenia zmiany sposobu postępowania w walce z pandemią koronawirusa. Ich zdaniem ochronę przed zakażeniami należy wzmacniać przede wszystkim w zamkniętych pomieszczeniach, bo do zakażeń prawie nie dochodzi na zewnątrz.
Apel swój badacze zawarli w opublikowanym w internecie liście otwartym do kanclerz Angeli Merkel, ministra zdrowia Jensa Spahna oraz szefów rządów i władz ds. zdrowia krajów związkowych.
„Do zakażeń wirusem SARS-CoV-2 dochodzi prawie bez wyjątku w pomieszczeniach” – brzmi główne oświadczenie badaczy, cytowane przez agencję dpa.
Na zewnątrz wirus przenosi się „niezwykle rzadko” i nigdy nie dochodzi do tzw. infekcji klastrowych, czyli rozległych. Ryzyko zakażenia występuje głównie w pomieszczeniach – w mieszkaniach, domach seniorów, szkołach, na imprezach, próbach chóru czy podczas podróży autobusem.
„Jeśli chcemy poradzić sobie z pandemią, musimy uświadomić ludziom, że niebezpieczeństwo czai się wewnątrz” – ostrzegają naukowcy.
Źródło: naszapolska
0
@bartekvisca Też miałem ten problem. Zwykła strzykawka z letnią wodą i Ci wszystko wyleci
25
@JimMorrisonFCB Niczym, ale jeden z nich jest hipokrytą i jak mu wytkniesz błąd to się wypiera chociaż wszystko widać czarno na białym
1
@Transu96 Dzwoń i się pytaj, bo niektórzy otwarci są :)
15
Gość obrał sobie za cel grę w Segunda, a teraz wychodzi w podstawie w Klasyku. Wygrać życie
22
@LuisSalvano Nie, w tym okienku to już na pewno wróci do Barcelony
3
Mateusz Borek mówi Mbappe
0
@macio_944 Żadnej tezy nie umieściłem, a jedynie napisałem, że ZOBACZYMY czy nie będzie się zmagał ze skutkami po Astrze. Nigdzie nie napisałem też, że szczepionki są złe, ani że są gorszym rozwiązaniem od zachorowania na covid, bo to chyba logiczne, że wirus jest groźniejszy od szczepionki.
4
@Objectivo Ja też przechorowałem, a nawet nie wiem kiedy. Wczoraj w piłeczkę grałem i kondycja jak ta lala.