0

@Pilka_jest_okragla A co jeśli Haaland będzie chciał grać w Barcelonie, ale klub nie będzie miał środków na transfer i na pensję? Za darmo raczej nie będzie grał. Czynnikiem decydującym nie są pieniądze, które z resztą w tej chwili posiada tylko Manchester City.

0

@lukaszmatusiewicz Wolę karny z meczu TVP vs TVN


0

@Rust_Cohle Nie. Raz na jakiś czas lubię sobie zjeść takie niezdrowie, tłuściutkie, smażone mięso, ale z parowaru korzystam zdecydowanie częściej. Wystarczy obrać warzywa (lub kupić mrożone), ładnie mięso przygotować i wszystko Ci się robi w pół godziny.

1

@Rust_Cohle tefal vc1401, mam i polecam.

1

@wroclawianin89 Barcelony nie stać na przedłużenie umowy z Messim i Dembele, a co dopiero na zakup Haalanda. Tutaj trzeba sprzedać piłkarzy żeby zmieścić się w widełkach płacowych określonych przez władze ligi.

11

@BarcaInfo No to ciekawe kto w tych czasach zaoferuje Borusii 150 mln? Jak dla mnie to tylko City i PSG mogą sobie pozwolić na taki ruch

15

@GeneralXavi Ciekawe jak długo jeszcze zamierzają klękać z powodu bandyty, który przedawkował i nie zastosował się do poleceń policjanta

0

@PawkoFCB A San Marino klękało?

2

@ksobi u mnie pada, trochę szkoda

0

Cucu też sobie świetnie radzi w Getafe. Klub skrojony pod jego umiejętności indywidualne i fajnie, że sobie gra w pierwszym zespole.

1

Anglia - Polska jaki wynik obstawiacie?

0

@Rust_Cohle @JimMorrisonFCB też dobre typy, ale ja jednak pozostaję przy Mullerze.

0

@rafik300010 "Powoływany jest zawodnik nie grający od 6 miesięcy w klubie a najlepszym zawodnikiem jest gracz dziewiętnastej drużyny Championship. To gdzie nam do drużyn pokroju Anglii, Włoch, Niemiec czy nawet Ukrainy." - zgadzam się, ale co to ma wspólnego ze stwierdzeniem "Powiem tak. Czy zagramy z Lewym czy bez niego to o Mistrzostwach w Katarze możemy sobie pomarzyć."?
Wystarczy, że pokonamy Węgrów i będziemy mieli drugie miejsce, które daje nam udział w barażach. Szanse na awans na MŚ są powiedziałbym duże.

4

@macio_944 Bardziej szwabskiej twarzy nie znam

2

@Vebrol A najlepiej to wygrać bez Lewandowskiego.

3

@Amigo_Blanco Stanowski to się kompromituje cały czas od tej akcji z Najmanem. Już wcześniej bardzo mnie irytował, bo widziałem w nim egocentryka, ale potem to już mu zupełnie palma odbiła. Widać, że gość lubi rozgłos wokół swojej osoby i bardziej interesuje go hejt niż zbieranie rzetelnych informacji.

2

@MarcelNJ11 Najlepsi napastnicy jak Kane (przeciwko San Marino) czy Braithwaite odpoczywali. Lewy tylko musiał się męczyć z Andorą

1

Boniek w RMF: Paulo Sousa jest bardzo dobrym, fajnym trenerem, zresztą jak każdy, którego wybrałem.

1

@katalonczyk987 W sumie nie jest to zabawne, a całkiem dobrze świadczy o zespole, że mają tylu potencjalnych strzelców. Zabawnie to jest u nas gdzie Ansu Fati jest nadal w czołówce jeśli chodzi o ilość goli w lidze.

0

@szoch6 No właśnie szukałem jakiś archiwalnych transmisji i nie udało mi się znaleźć. Screenów też niestety żadnych nie znalazłem, więc nie byłem w stanie potwierdzić Twojej tezy, że robią już tak od dłuższego czasu.

0

@szoch6 – Mamy w bazylice remont, folią przysłonięty jest ołtarz. A w kwestii ławek – poproszę osobę, która wrzuciła film do internetu o kontakt, wszystko jej wytłumaczę. Tyle mam do powiedzenia w tej sprawie – usłyszeliśmy od proboszcza Jerzego Jurkiewicza.

A pokażesz jakieś wcześniejsze screeny z ich transmisji czy takowych nie posiadasz?

0

@Fenelon Na moje oko to zza ściany wyszli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@VamosRakieta Dobra robota. Prawie nie widać, że ławki wklejone

4

https://bi.im-g.pl/im/4c/ad/19/z26926924V,Screen-z-transmisji-mszy-sw--w-bazylice-sw--Malgor.jpg

Parafia w Nowym Sączu dokleiła puste ławki na filmie z mszy świętej? Co widać na filmie? Ołtarz, kapłanów sprawujących nabożeństwo, jeden rząd jasnych ławek po lewej stronie, potem fragment zupełnie innych ławek, w których siedzą blisko siebie wierni, a później kolejny rząd ławek. Ławki po prawej stronie "wcinają się" w osoby siedzące w oryginalnych, ciemniejszych ławkach; niektóre postacie są urwane, ponieważ przesłaniają je nowe, dołożone ławki. Oczywiście są puste, co sprawia wrażenie, że w kościele przebywa mało wiernych (poza tymi stłoczonymi na fragmencie oryginalnych ławek).

2

@Widu Nie dziwię mu się, ale z według mnie lepiej by to wyglądało gdyby po meczu nie podał sędziom ręki. Tak czy siak Portugalia została okradziona z punktów.

4

@Odcinkowy No mi też, bo tak naprawdę to wziął o 43 czekolady za dużo :D

4

@VamosRakieta Cory, Trevor, to nielegalne nie wolno kraść benzyny Cory i Trevor
Przesrane tak kraść benzynę jak Cory i Trevor, nie mam nic wspólnego z kradzieżami Cory'ego i Trevora…

3

30-latek z Lublina w jednym z dyskontów ukradł 43 czekolady. Na parkingu zatrzymali go pracownicy sklepu i wezwali policjantów. Teraz grozi mu nawet ponad siedem lat więzienia. A wszystko dlatego, że wziął jedną czekoladę za dużo i zamiast wykroczenia, jak sądził, popełnił przestępstwo.
30-letni mieszkaniec Lublina w organizmie miał prawie dwa promile alkoholu, a przy sobie 43 skradzione czekolady, wszystkie tej samej firmy. Po przeliczeniu wartości skradzionych słodyczy okazało się, że popełnił przestępstwo, a nie – jak sądził - wykroczenie. Wziął ze sklepowej półki o jedną czekoladę za dużo i to przeważyło o wysokości poniesionych strat, które wyniosły ponad 511 złotych.
Źródło: TVN24

Dobry gościu XD Błąd w obliczeniach

20

Akcja i gol Finlandii na wagę remisu 1:1 z Ukrainą. Obrona doznała takiego wylewu, że przy nich Lenglet wypada solidnie.
https://streamja.com/grBVJ

12

@mkord wypowiedź Kondogbii musi być prawdziwa skoro jeszcze wisi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?