19

@Chakalaka "Wśród nich". Ludzie o różnych poglądach, orientacji czy innych przekonaniach znajdują się w każdej grupie społecznej, a Twój wpis odbieram jako atak na prawicę.

0

@masa11 Chodziło mi o to, że z perspektywy kibica nie ma większego sensu przeżywać błędów sędziowskich na okrągło, bo i tak nic z tym nie możemy zrobić. Wczoraj temat był przewałkowany na La Rambli i tam sporo osób powiedziało co o tym sądzi. Barcelona też żadnych działań nie podejmie, bo sędzia też człowiek i pomylić się może, ale w Hiszpanii, masz rację, zdarza im się to dość często.

70

@Chakalaka Dlaczego piszesz, że prawicowcy to wszelaka to maść składająca się z homofobów, ksenofobów, rasistów, antysemitów, nacjonalistów, fanatyków religijnych oraz ludzi podważających dokonania współczesnej nauki.
Idąc tym tokiem myślenia to lewacy to geje, lesbijki, cyganie, murzyni, żydzi itp. ?
Większość Twoich postów to zwykła prowokacja i nie wiem czemu moderacja na to pozwala.

0

@masa11 Wygrana 6:1, nie ma co przeżywać tej sytuacji w kółko i na okrągło. Od dawna wiadomo, że sędziowanie w Hiszpanii stoi na bardzo słabym poziomie, a takich pomyłek to masz kilka w ciągu jednej kolejki.

1

@mart "Jak można było go oddać do odwiecznego rywala za czapke gruszek tego nikt nie zrozumie... " o to to! Bo odejście Suareza było niezbędne żeby w klubie młodzi zaczęli odgrywać jakąś rolę, ale dlaczego akurat Atletico? A tak z ciekawostek to Suarez od 25 spotkań (chyba) nie strzelił bramki w wyjazdowym meczu LM. Najgorszy wynik w historii wśród napastników.

3

@hoeniker Ale na razie to wygrali z Sociedad 6:1, a Ty już tutaj brzmisz jakby zmierzali po tryplet

4

@Kgorecki2500 @koziar Pamiętam jak była konferencja i zapowiedź nowego trenera reprezentacji to Zibi zamiast powiedzieć kto nim będzie to pokazał filmik z Sousą, który się przedstawia. Myślę, że gdyby nie wcześniejsze przecieki to większość dziennikarzy czy oglądających osób powiedziałaby sobie "kto to ku**a jest?".

0

@damian16161212 To fakt, ale na moje oko to Barcelona ma jednak bardziej wymagające spotkania przed sobą - Valladoid, Real, Bilbao, Getafe, Granada, Valencia, Atletico, Levante, Celta i Eibar

11

@Tomek_TF Nie no, przecież sam napisałeś, że 4 punkty. Atletico wygra pozostałe mecze przegrywając tylko z Barceloną to i tak będą mieli mistrza, więc niestety wszystko od nas nie zależy. Atletico też już jest po meczach z Realem, więc w sumie teraz liczyć na Sevillę, Betis, Bilbao czy Sociedad nam pozostało.

14

@pt9 Żeby Ci się za pół roku znowu nie odwidziało :D A tak serio to fajnie, że potrafisz się przyznać, że nie patrzyłeś wcześniej na wszystko trzeźwym okiem

8

@dawo17 Mi najbardziej Mingueza zaimponował zaangażowaniem i walką. Przykładowo jak był karny dla PSG to Mingueza ustawił się na linii pola karnego niczym Bolt w blokach startowych i sprintem ruszył kierunku bramki żeby wybić piłkę po ewentualnym wypluciu futbolówki przez ter Stegena. Chłopak mnie też zaskoczył pozytywnie pod względem wyprowadzania piłki (żaden z przeciwników się nie spodziewa, że Oscar będzie wchodził z piłką na ich połowę). Po kilku pierwszych występach byłem naprawdę negatywnie nastawiony do Minguezy, mówiąc, że po tym sezonie wróci do Barcelony B, ale teraz dałbym mu szansę się wykazać w kolejnym sezonie.

1

@JohnnyBarca de Jong ogólnie powinien w tym meczu odpocząć

0

@mekston Haaland i Mbappe 2 czego? Jabłek, metrów, arbuzów?

0

@Colon Chociaż nie jestem fanem polskiej muzyki (niestety) to twórczość Jacka Kaczmarskiego nie jest mi obca. Takie utwory jak "Mury" lub "Nasza klasa" zapadły mi w pamięć. Z tego co się orientuję to Kaczmarski sam w wywiadach mówił, że ma bardzo trudny charakter i ciężko z nim wytrzymać, a nawet kilka lat temu jego córka powiedział, że dużo pił i znęcał się fizycznie nad żoną.

0

Szukam jakieś nowej yerby - najlepiej smakowej i mało pylastej. Macie coś ciekawego do polecenia?

0

@Ghotti Koniec końców to LM nie wygrali, więc ludzie mieli rację :D

2

@SamuraJack Właśnie jestem w trakcie oglądania wszystkich filmów Marvela (nigdy nie widziałem, a obecnie oglądam Avengers 2), ale i tak wiem o co chodzi. Moc memów jest wielka.

0

Ousmane Dembélé zdobył we wszystkich rozgrywkach dla Barcelony 28 goli - 14 lewą i 14 prawą noga.
Źródło: Internet

4

@PeteR10 Niczego odkrywczego raczej po kadrze Polski nie możemy się spodziewać. Obym się mylił.

0

@Rust_Cohle Promowanie własnej twórczości jest zakazane

1

@Ojciec5tkidzieci To są prawdziwe filmy? Lepsze efekty polscy jutuberzy potrafią zrobić. Najbardziej ujął mnie efekt z ostatniego klipu gdzie kula leciała w zwolnionym tempie, a potem ten ślizg po podłodze xD

131

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@jacob345 W tych czasach to se możesz zmieniać płeć przecież kiedy chcesz, jak akurat czujesz. Troszeczkę tolerancji dla Aprilii Manganang

1

@maatiixx Tam w defensywie to świetny jest Courtois i Ramos bardzo dobry, a reszta średnio bardzo gra.

7

@wojopancer Według mnie są. Z lepszymi zespołami trochę się Barcelona musi męczyć i już to wszystko tak kolorowo nie wygląda, ale na pewno gramy o wiele lepiej niż za końcówki Valverde, Setiena czy początku Koemana.

1

Pomimo mojej niechęci do Bayernu to teraz takie 8:2 to byłby miód na moje serduszko

1

Wielu z Was w starciu Realu z Liverpoolem daje szanse 50/50, a ja jednak przechyliłbym tutaj lekko szalę zwycięstwa na korzyść Liverpoolu. Wiadomo, że mają teraz kryzys i szpital, ale nadal ta drużyna na papierze wygląda lepiej niż Real (słaby argument). Teraz przyjdzie przerwa reprezentacyjna, więc nadzieja w tym, że Anglicy zdążą się w pewnym stopniu zregenerować i wypocząć psychicznie od piłki klubowej. Real gra naprawdę brzydką piłkę, a wyniki są w dużym stopniu zasługą Courtoisa, którego w tym sezonie można śmiało posadzić w TOP 3 bramkarzy na świecie. Atalanta obsrała zbroję w meczu z Realem, a czerwona kartka w pierwszym spotkaniu mocno wpłynęła na przebieg dwumeczu. Liverpoolowi nie pozostało nic innego jak bić się w PL o TOP6 lub TOP4, co moim zdaniem uda im się zrobić, ale zakładam, że bardziej skupią się na Lidze Mistrzów. Lipsk, który gra ofensywną piłkę (od pewnego czasu co prawda mają zadyszkę) nie zdołał strzelić Liverpoolowi ani jednego gola.

9

@Ciule123 Jak ich cała strona

0

Czyli Real jeszcze tylko wpierdzielik od Liverpoolu i Barcelony i wakacje!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?